|
ktoś po polsku ?
|
View this Thread in Original format
| stren |
Są tu jeszcze jacyś polacy ?
Trzeba mi polskich więcej znaków diakretycznych na tym forą |
|
|
| OrangestO |
| mówię dobry po polsku ale ja nie pisze. czytam co ja może. |
|
|
| Dykes_on_Jay |
Knock, Knock?
Who's there?
Polish burglar. |
|
|
| MSZ |
| Could've sworn there was finally a polish sub-forum, when was it taken down? |
|
|
| Sushipunk |
| quote: | Originally posted by MSZ
Could've sworn there was finally a polish sub-forum, when was it taken down? |
Yeah, it looks like it was retired a while back. You can still view it in the archive section, but it's locked down now.
http://www.tranceaddict.com/forum/f...p?s=&forumid=33 |
|
|
| stren |
| było forum, ale się skończyło |
|
|
| jupiterone |
| a niech to krew zaleja |
|
|
|
|