|
To all Polish People
|
View this Thread in Original format
| JakubPolska |
Zrobilem TA`s Map i chcialbym sie dowiedziec czy sa tutaj jacys Polacy co mieszkaja w Polsce, albo co mieszkali w Polsce bo tak to moge kolo waszego porzydomka napisac gdzie teraz zamieszkujecie.
Pozdrufka z Kanady |
|
|
| Julie_Spyder |
VMC miszka v Lublinie...
Ja mieszkalam w Lodzi.
;) |
|
|
| TrAZ |
| JA jestem tylko oszukiwanie |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by TrAZ
JA jestem tylko oszukiwanie |
Aaaaaahhhahahah...good one :p Gotta love online translators :stongue:
Ja jestem z Warszawy :) |
|
|
| TrAZ |
ME I'm only bilking
wtf...
Me I'm ex Warsaw
translators are retarded ahah |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by TrAZ
Me I'm ex Warsaw
|
omfg....I DIE!!!!! LOLOLOLOLOLOL |
|
|
| tranceraver31 |
| z warszawy tak samo. piekne zadbane laski tam sa. ale w kanadzie mieszkam teraz |
|
|
| vmc |
a ja 10 listopada bede w Katowicach, a grac beda:
WESTBAM - Berlin
PAUL VAN DYK - Berlin
HELL - Monachium
TAKKYU ISHINO - Tokio
RUSH - Chicago
MAURO PICOTTO - Mediolan
TURNTABLEROCKER - Stutgart
HARDY HARD - Berlin
DJ.DERO - Buenos Aires
WOODY - Berlin
TAUCHER - Bischofsheim
DEETRON - Zurich
DIANA D ROUZ - Poznań
BOOMBELL - Lublin
POZIOM-X - Warszawa
CARLA ROCA - Poznań
SIASIA - Katowice
MICHAŁ LAZAR - Pszczyna
ANGELO MIKE - Warszawa
GOGO - Katowice
MEMBERS OF MAYDAY - International
TOK TOK vs.SOFFY O. - Berlin
NOTHERN LITE - Erfurt
MILLENIUM - Piła
VENTILATOR - Szczecin |
|
|
|
|