return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Local Scene Info / Discussion / EDM Event Listings > Europe > Europe - Holland

 
Paul Van Dyk in Den Haag binnenkort?
View this Thread in Original format
Optimus
op het dancelinx forum gespot:

quote:
.....
Faceoff - 10 jan 2003 13:58

Gisteravond heb ik gesproken met een van de organisatoren van Capital, die samen met Sander Kleinenberg in Den Haag wat zat te eten.
De organisator vertelde mij dat Paul van Dyk binnenkort in Den Haag, het Congresgebouw komt, als tegenprestatie voor zijn afwezigheid op Capital.
Het optreden komt niet in de Statenhal, maar in het congresgebouw zelf met een capaciteit van max 3500 bezoekers!!
Lijkt mij een heel goed feestje te worden!!
Ik hou jullie op de hoogte!!


Hmmm, zou het..?:cool:

Zou wel mooi zijn... zo ja, dan ben ik er zeker bij:)
MaGiK54
Zo das eens goed nieuws als dit bericht waar zou zijn. Op zijn site staat in ieder geval niks vermeld.

Hopuh dan maar, springnichten op Paul van Dyk is altijd fijn :toothless
eieregooie
quote:

Gisteravond heb ik gesproken met een van de organisatoren van Capital, die samen met Sander Kleinenberg in Den Haag wat zat te eten.


Jezus, zit die gast altijd te eten? Vanmiddag ook al :toothless
Dj Lex
Zo dat klinkt idd erg goed, als dat zo is ga ik denk ik wel, want wil hem echt nog eens horen draaien
jploveparade
Paul zit t/m april al aardig volgeboekt, maar in maart is er nog wel wat plek :D

Ik gok op half maart :)
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
 
Privacy Statement