return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Local Scene Info / Discussion / EDM Event Listings > Europe > Europe - Holland

Pages: [1] 2 3 
Mike Clarke: Nog meer spam...
View this Thread in Original format
SnuggLe
Meer mensen die WEER spam hebben gekregen van die Mike Clarke?

Ik kreeg net het volgende privebericht:
quote:
Beste
Op zondag 14 november wordt te Eindhoven de grootste Europese DJ & Dance beurs georganiseerd: de DJExpo2004. Dit is het belangrijkste DJ event van 2004.
Op de DJExpo kun je de laatste ontwikkelingen in de Dance-scene niet alleen bekijken maar ook uitproberen. Daarnaast kun je workshops bezoeken, praten met insiders uit de scene en spelen met de nieuwste technologieën en software. De profs en specialisten in de Dance-scene onthullen voor het eerst hun geheimen . Bezoekers kunnen met tientallen Top DJ's uit binnen- en buitenland van gedachten wisselen over het vak als DJ. Daarnaast tonen tientallen bedrijven hun nieuwste producten en diensten tijdens deze internationale beurs.
DJExpo 2004 is bedoeld voor alle bedrijven die bij de Dance-scene betrokken zijn zoals DJ's (aankomende en gevestigde), muzikanten, organisatoren, labels, boekingskantoren, clubs en andere evenementuitbaters, bladen, leveranciers van DJ-apparatuur, leveranciers van muziekapparatuur, video- en effectproducenten, PA verhuurders, multimediaspecialisten, softwarefirma's, geluidstechnici, organisatiebureaus, (computer)graphicsspecialisten, geluidsstudio's, vinyl en DVD/CD fabrikanten, brancheverenigingen, resellers enz.
Maar daarnaast is DJExpo 2004 ook een muziekbeurs waar men spullen kan uitproberen en kopen. Dus DJExpo 2004 is ook DE retailbeurs voor de makers en luisteraars binnen de Dance-scene
Reserveer vandaag nog je ticket, zo krijg je gratis van ons een tas vol met goodies en een forse korting, op de entreeprijs. Alleen in voorverkoop zijn je plaatsen voor de workshops-masterclasses gereserveerd !!
Alle verdere info kan je vinden op www.djexpo.nl

Met Vriendelijke Groeten
Mike Clark
[email protected][/email]


Nu vind ik het ECHT wel best en ga ik actie ondernemen. Ik wordt SCHIJTziek van die gvdse spam!

Oftewel: ACTIE!
Op de site van de DJ Expo ( www.djexpo.nl) zijn adressen en telefoonnummers te vinden.

Ron Boots bijvoorbeeld is contactpersoon voor Nederland. Daar staat een foto bij, maar ook een telefoonnummer en mailadres: +31 (0)499-327 911 en [email][email protected]. Telefonisch was hij in ieder geval niet te bereiken. Ik ga zo maar eens een mailtje sturen. Ik ga die Mike Clark zelf zo ook eens proberen, want ik wordt er gek van! Dat kan je toch zo niet BLIJVEN doen? Wat is dat ‘abuse’ mailtje ook alsweer, waar moet dat heen?

We zijn ook niet het enige forum waar hij dit uithaald, hij doet het bij veel meer fora. Daar haalt hij mailadressen weg, spamt fora’s onder en doet het ook nog eens via de PB.

Ik heb een hekel aan spam, vooral als het ZO brutaal wordt gedaan..


Greetz,
SnuggLe
SnuggLe
Ok, heb contact gehad met Kees Aerts (zie www.djexpo.nl)en hij was verbaasd etc etc. Heb hem ook een mail/privebericht doorgestuurd wat we dus steeds ontvangen met headers etc erbij (vanuit mijn plisiemailaccount dus, dat jaagt hem misschien extra schrik aan :p).

Kijken wat er nu gebeurt.....Want dit is niet bevorderlijk voor hun kaartverkoop NEEM ik aan. Ik wilde iig eerst gaan, maar nu echt niet meer.
HiGH_NrG
Ik had 'm 2 keer in mijn mail vandaag...:whip:
SnuggLe
quote:
Originally posted by HiGH_NrG
Ik had 'm 2 keer in mijn mail vandaag...:whip:


Als je d'r ook gek van wordt, stuur dan een mail naar:
[email protected][/email] of
[email][email protected]


Gewoon die mail terugsturen!
Freezel
Heb al 3 pm's gehad :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
SnuggLe
quote:
Originally posted by Freezel
Heb al 3 pm's gehad :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


Nou, mail die gasten dan!
Freezel
Done! :p
HiGH_NrG
quote:
Originally posted by SnuggLe
Als je d'r ook gek van wordt, stuur dan een mail naar:
[email protected][/email] of
[email][email protected]


Gewoon die mail terugsturen!


Done!

Ik wacht nog steeds op PMs met spam... :mad:
dj_spare
ik ook

ik ga daar naartoe ff de bende kort en klein slaan en zijn kop tussen de access virus buttons splashen!!
SnuggLe
quote:
Received: from amsfep19-int.chello.nl (unverified [213.46.243.20]) by smtpscan01.beheer.pitd (Content Technologies SMTPRS 4.3.12) with ESMTP id for <**********>; Thu, 21 Oct 2004 12:32:24 +0200
Received: from amsfep19-int.chello.nl ([213.46.243.20]) by amsfep19-int.chello.nl via smtpd (for smtpscan.productie.pitd [172.16.15.120]) with ESMTP; Thu, 21 Oct 2004 12:32:25 +0200
Received: from A-BIZ.muziekbeurzen.com ([62.194.129.128]) by amsfep19-int.chello.nl (InterMail vM.6.01.03.04 201-2131-111-106-20040729) with ESMTP id <20041021103224.RFYZ24789.amsfep19-int.chello.nl@A-BIZ.muziekbeurzen.com>


Hoi Bram,

Excuses hiervoor.
Ik heb Mike gezegd zich te beperken tot een threat, dat zou hij doen.


Vriendelijke groeten,

www.muziekbeurzen.com
Kees Aerts, PO Box 2171, NL-8203 AD Lelystad

total woot
MOE wordt je ervan :rolleyes:
Ding Chavez
quote:
Originally posted by total woot
MOE wordt je ervan :rolleyes:


Je typt ook onnodig veel, daar word je moe van ;) :p :D
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: [1] 2 3 
Privacy Statement