return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Europe - Israel

Pages: 1 2 [3] 4 5 
אינפה!! (pg. 3)
View this Thread in Original format
FederalBI
quote:
Originally posted by ROBERTO
ים,בחורות כולם בלי טופלס,הרוב.

התכוונת שכולם טופלס נראה לי
OREN
quote:
Originally posted by DjChook
לך ר-ק לקסל
Castle

אחי קנה בדיוטיפרי ייגר ואפטר שוק

את הייגר אני יחליף בבאד אפל מישהו פעם שתה את זה?
DjChook
לא, אבל הרעיון היה שאת האפטר-טריפים תקנה בארץ

בכל מקרה בקשר לכסף, אז ליד הרמזור (יש רמזור אחד בכל העיירה) יש את האקסצ'יינג הכי זול
אני באמת ממליץ על קטנועים בחום

הבאנג'י באמת חובה, אני לא הלכתי על העסקה של הוידאו + תמונות כי זה עוד איזה 100 - 150 שקל, ואני הייתי בקטע של לחסוך

בקשר לאוכל, אני חייתי שם בלי ארוחות צהריים
יעני אתה קם בצהריים.. אוכל איזה משהו זול (כמו לחם עם שוקולד) ובערב אתה מתפנק בברגר - קינג או פיצה האט
Hell_Copter
quote:
Originally posted by DjChook
לא, אבל הרעיון היה שאת האפטר-טריפים תקנה בארץ

בכל מקרה בקשר לכסף, אז ליד הרמזור (יש רמזור אחד בכל העיירה) יש את האקסצ'יינג הכי זול
אני באמת ממליץ על קטנועים בחום

הבאנג'י באמת חובה, אני לא הלכתי על העסקה של הוידאו + תמונות כי זה עוד איזה 100 - 150 שקל, ואני הייתי בקטע של לחסוך

בקשר לאוכל, אני חייתי שם בלי ארוחות צהריים
יעני אתה קם בצהריים.. אוכל איזה משהו זול (כמו לחם עם שוקולד) ובערב אתה מתפנק בברגר - קינג או פיצה האט

לא לשכוח לנצל כל שירותים שיש שם... אהה חן? ;) :rolleyes:

קיצר... לך לקאסל אחי... יש שם 3 רחבות ענקיות עם כל סוגי המוזיקה ותמיד חנוק שם לגמרי...
דבר הרבה עם יחצנים ותוציא מהם כניסות חינם לקאסל... אני זוכר שכשהיינו שם לא קנינו בכלל שתייה בבארים... רק מה ששתינו בחדר כל פעם...
אל תקנה שם מיץ תפוזים אף פעם למה רקוב לאללה :)
אם אתה עם קטנוע שאני ממליץ בחום סע לעיר פארלימיני שנמצאת ממש ליד איה נאפה ותעשו שם קניות למה באיה נאפה יקר שיא!!
לדוגמה בקבוק 1.5 ליטר של קולה בלילה הראשון עלה לנו משהו כמו 17 שקל...עד שהבנו את הפרנציפ...
מה עוד... לך לניסי ביץ' שזה חוף טיפה רחוק מהעיר עצמה אבל ליגה של חוף!!

ואם אתה מחפש לא סתם להזרק ברחוב אני מציע לך בחום רב ללכת למלון נסטור... מלון ליגה לגמרי!!!!
חן יכול לאשר את זה
יש לך שם כל מה שאתה צריך בשביל להנות
והוא די קרוב לסקוור שזה איפה שכל הבארים והמועדונים
וגם יש לך שם קטנועים למטה שיענו עושים לך כמו דיל כזה כי אתה אורח של המלון... יוצא לא יקר מי יודע מה עד כמה שאני זוכר...
לנו עלה איזה 470 דולר טיסה + מלון
וזה היה שווה כל דולר!!
DJ-Kreing^^
איה נאפה!!! היום ב 19:00
here i come!!
:eyespop: :eyespop: :eyespop:
DjChook
לפניםםםםםםם

תהנה וקח קונדומים!! ;)
OREN
חזרתי היום ווואלה אין על הבנות שם זה משהו משוגע
חבל על האנטישמיות אבל עדיין היה בן זונה
DjNumShum
איזה אנטישמיות?
ספר איך היה?
איזה מלון היית
OREN
הייתי במלון קורנליה מבחינת מיקום מספר אחד ליד הבורגר קינג ופיצה האט
מאה מטר מהפאבים
הקפריסאים אנשים חרא רק באים לדבר איתם הם רואים שאתה מישראלי הם ישר צועקים וזורקים כמה מילים בדרך וגם מבחינת הסלקציה במועדונים וחלק קטן מאוד של הפאבים
Segev
ואי אני יקח את הטיפים וההמלצות שלכם
רק שמעתי מחברה שלי שעכשיו שם שבמועדון הקאסל יש מנהל לבנוני והוא מעיף את כל הישראלים...

ד"א איך המוזיקה שם?

OREN
אתה הולך לשמוע הרבה היפהופ
אני מצאתי איזה פאב עם קלאב טראנס קוסמופוליטן
Segev
quote:
Originally posted by OREN
אתה הולך לשמוע הרבה היפהופ
אני מצאתי איזה פאב עם קלאב טראנס קוסמופוליטן

אחי סתם מסקרן אותי בן דוד של חבר שלי גם חזר רק עכשיו משם והוא מנס ציונה אתה אולי מכיר אותו קוראים לו עומרי דיאמנשטיין...
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 2 [3] 4 5 
Privacy Statement