|
ID&T wint kort geding tegen Burgemeester Utrecht. (pg. 3)
|
View this Thread in Original format
| Optimus |
| quote: | Originally posted by LightForce
ZIEN ZIEN ZIEN ZIEN!!!! :p :p :p :p :p
p.s. hoop niet dat je op je zusje valt, dan mankeert er toch echt iets daar in je bovenkamer!! ;) |
hoezo? ik val ook op zn zusje ghehehe:D:D:D |
|
|
| New Wave |
| quote: | Originally posted by Optimus
hoezo? ik val ook op zn zusje ghehehe:D:D:D |
NOU, IK VAL OP ZIJN OMA!!.die ziet er ook nog lekker uit voor der leeftijd , of was dat 1 van der vriendinnetjes......de tering.....ik snap der niets mer van......Opti, zusje delen? jij der bovenkamer......en ik der onderkamerS :D |
|
|
| Obi |
Even wat duidelijkheid :)
Obi = Ibo = GoTter. Dat klopt :) Al vanaf 09 januari 2000.
Marco V komt NIET op Trance Energy draaien. De 4e zaal is nog steeds geschrapt, aangezien er geen 40.000 bezoekers komen. Maar wees niet bang, er komen meer evenementen van ID&T dit jaar en laat ik vast verklappen (surprise, surprise ;)) hij zal nog wel 's langskomen..
Trance Energy gaat NIET hackiestackie worden, zoals al gezegd, we hebben nu evenveel bezoekers als vorig jaar en twee extra hallen. Evenveel bezoekers + meer ruimte = meer ruimte per bezoeker :)
Ja we hebben gewonnen. Zo zien we het ook. De burgemeester van Utrecht wilde niet meer dan 20.000 bezoekers toelaten terwijl we vorig jaar hebben bewezen dat 30.000 bezoekers prima te handhaven is in de Jaarbeurs. Graag zouden we naar 40.000 bezoekers gaan, maar dat zit er (dit jaar) niet in in de Jaarbeurs.
Algemeen puntje; Er zijn nog een paar duizend tickets verkrijgbaar. Dat lijkt veel, maar het betekent in feite dat begin volgende week (maandag, uiterlijk dinsdag) Trance Energy opnieuw en dan definitief uitverkocht kan zijn aangezien veel mensen nu snel een ticket gaan kopen om opnieuw teleurstelling te voorkomen.
Voor de eventuele zeikerds. Dit is geen HYPE tekst, maar een eenvoudige waarschuwing voor de liefhebbers die erheen willen en die niet veroordeeld willen zijn tot de markt van vraag & aanbod. Uitverkocht gaan we namelijk toch wel... |
|
|
| Optimus |
| Maar wat is in hemelsnaam een Gotter dan????:conf: :conf: |
|
|
| Flipper01 |
| quote: | Originally posted by Dr. Kuipers
Oja, ik heb mijn kaartjes ook binnen, dus ben van de partij.
Samen met iig 3 mooie dames :p |
Die had je de vorige TE toch ook mee?? Hopelijk halen jullie de meeting ditmaal wel!! |
|
|
| Empathy |
| quote: | Originally posted by Optimus
Maar wat is in hemelsnaam een Gotter dan????:conf: :conf: |
Gathering of Tweakers
Een ander forum waarin wij zijn ingeschreven :) |
|
|
| Optimus |
owwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww, zeg dat dan! |
|
|
| Empathy |
| quote: | Originally posted by Optimus
owwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww, zeg dat dan! |
ik hoop toch niet dat jij dat bent op die foto... ;) |
|
|
| Flipper01 |
| quote: | Originally posted by Empathy
ik hoop toch niet dat jij dat bent op die foto... ;) |
Haha, die foto is echt heel goed!!! :D :D |
|
|
| Optimus |
| quote: | Originally posted by Empathy
ik hoop toch niet dat jij dat bent op die foto... ;) |
ghehehe, en als ik dat nou wel ben?:D:D:D |
|
|
| Obi |
| quote: | Originally posted by Optimus
ghehehe, en als ik dat nou wel ben?:D:D:D | Als jij dat wel bent en je komt ook zo naar Trance energy, krijg je van mij wat te drinken.. Wat zeg ik.. Je krijgt een fles champagne.. :) |
|
|
|
|