return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Local Scene Info / Discussion / EDM Event Listings > Europe > Europe - Holland

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 
Tiesto - In Search Of Sunrise 5: Los Angeles (pg. 8)
View this Thread in Original format
Siesta
als tie maar niet weer zoo ongelooflijk bagger gemixed wordt, daar kan ik me echt aaan ergeren!!

:(
Djeebie
Ik ken helemaal niets van die tracklist :p Als 'ie uit is zal ik hem even luisteren, maar ik ben bang dat ik het niets zal vinden. Hedendaagse trance doet me echt niets meer.

ISOS 1, 2 en 3 zijn classic cd's die ik nu nog met veel plezier opzet. Maar zo'n deel 4 vond ik echt niets meer met het concept ISOS van doen hebben. Ik kan zelfs zeggen dat Danny Howells' GU27 een groter ISOS-gevoel bij me opriep dan Tiësto's deel 4. En die GU heeft qua stijl natuurlijk helemaal niets met ISOS te maken, maar het bracht me wel datzelfde vrolijke (ietwat melancholische) zomerse gevoel. ISOS 1, 2 en 3 hebben wat dat betreft de kracht om in de herfst en winter het gevoel van de zomer daarvoor op te roepen :cool:

Ik ben alleen bang dat deel 5, net als deel 4, daar niet meer voor kan zorgen.
Chicane
ISOS4 had een geweldige vibe voor een groter publiek, de eerste 3 delen waren meer van die 'elite' tracks die een select gezelschap alleen weet te waarderen. Deel 4 was meer gemixt aan de hand van zn optredens, kijken op welke platen de toko los gaat, mik die op cd, en zorg dat er een bepaalde sfeer uitdraagt over de gehele cd, is hem zeer goed gelukt op 4. Krijg nogsteeds kippevel als Mads Arp voorbij hoor komen, perfecte cd imo.

Progressive met trance vergelijken tja.. een Seaman en een Tiesto, beetje Balkenende en Bos, allebei politici, allebei een andere mening :p
Siesta
Hoop niet dat Tiesto dan Bos is.... :cool:
magrec
quote:
Originally posted by Stephan B
Zal toch wel de nodige problemen zijn met copyrights en licensing en al die mikmak, kijk ook maar naar PvD's TPOD 2, dat was dan weer wél een aanzienlijk verouderde tracklist vind ik persoonlijk.
En kijk, als je alles mainstream noemt dat wereldwijd wordt gereleased vind ik te kort door te bocht. De verkochte aantallen zijn natuurlijk ook een belangrijke factor. En met alle respect denk ik dat Holden niet zo veel verkoopt als een Tijs. Achja, hoe t er in de progressive aan toe gaat is toch altijd hipper, beter en slimmer volgens sommigen he. Niks tegen progressive, goei spul, maar die kenners...azijnpissers van de eerste categorie hoor (u weet wie u bent):toothless


Het gaat mij in deze discussie niet over welke muziekstroom nu hipper, beter en slimmer is. Het gaat mij erom dat de ene dj het wel kan en de andere niet.

Het enige verschil is dat muziek iets anders klinkt maar het hele concept van marketing, distributie en licensing is voor elke muziekstijl hetzelfde.

Ik lees bijvoorbeeld dat: "Trance scene waar Tijs in opereert is een stuk commerciëler en communicatief sneller dan de 'underground' regionen van de dance waar de andere 2 bovengenoemde heren in zitten." dat is dikke bull, de bedrijven die deze cd's uitbrengen zijn net zo commercieel en communicatief als het bedrijf wat achter tiesto zit. Maar goed het zal best een leuke cd worden alleen ik zie de meerwaarde niet echt maar de cd zal ontzettend goed verkopen dat weet ik wel zeker en ach ja ik kan tiesto geen ongelijk geven. Ik ben benieuwd hoe lang ie zijn trucje nog kan volhouden ;)
basvh
Volgens mij kan Tiesto net zoals Seaman een hele cd vol knallen met nieuwe onbekende tracks alleen dat trekt het tiesto publiek niet. Zeker z'n grote wereldwijde release moet gewoon aanspreken dus daarom denk ik de bekende nummers op de ceedee die tried, tested en approved zijn.

De Seaman fans verwachten juist allemaal nieuwe zooi, het is gewoon een kwestie van weten wat je publiek wilt en niet wilt, doelgroep etc.
Muppy
quote:
Originally posted by basvh
Volgens mij kan Tiesto net zoals Seaman een hele cd vol knallen met nieuwe onbekende tracks alleen dat trekt het tiesto publiek niet. Zeker z'n grote wereldwijde release moet gewoon aanspreken dus daarom denk ik de bekende nummers op de ceedee die tried, tested en approved zijn.

De Seaman fans verwachten juist allemaal nieuwe zooi, het is gewoon een kwestie van weten wat je publiek wilt en niet wilt, doelgroep etc.


+1

btw...de eerste nummers van de nieuwe ITWT roepen bij mij ook een licht ISOS gevoel op, met name de eerste track:D
magrec
quote:
Originally posted by basvh
Volgens mij kan Tiesto net zoals Seaman een hele cd vol knallen met nieuwe onbekende tracks alleen dat trekt het tiesto publiek niet. Zeker z'n grote wereldwijde release moet gewoon aanspreken dus daarom denk ik de bekende nummers op de ceedee die tried, tested en approved zijn.

De Seaman fans verwachten juist allemaal nieuwe zooi, het is gewoon een kwestie van weten wat je publiek wilt en niet wilt, doelgroep etc.


klopt :)

Ik zal trouwens eerlijk zijn ik ken op 1 nummer na geen één van de tracks die op deze cd staat. Ik was een beetje onzinnig aan het replyen geloof ik :rolleyes: :D Verbaasd me trouwens dat zoveel mensen isos 3 nog zo goed vonden, dat vond ik ook al een tranentrekker..kzet op dagen als deze nog graag deel 1 of 2 op :cool:
Push2005
http://www.insearchofsunrise.net/ --> ISOS 5

Sampletjes :tongue2
MennoB
Nice!

CD1 begint met een lekkere intro daarna vrij hard maar wordt wel een stuk rustiger op het eind van de cd. Toch wel lekkere cd hoor.

CD2 Intro is ook wel lekker en gaat gewoon door met waar cd 1 is geeindigd om het op te bouwen naar wat meer trancy tracks. En eindelijk Tales From The South erop!

Al met al toch best een lekkere cd. Beter dan isos 4 vind ik. Maar, zoals ik al zei, niet echt ISOS waardig.. Gewoon Nyana :)

Partyhardy!
quote:
Originally posted by Stephan B
Niks tegen progressive, goei spul, maar die kenners...azijnpissers van de eerste categorie hoor (u weet wie u bent):toothless


Een beetje kritisch zijn kan geen kwaad :p Verder erg slappe opmerking. Ik heb jarenlang Tiësto gevolgd en kon hem zeer waarderen. Daarom ook dat ik na heel lang niet op ta geweest te zijn toch weer eens in deze thread kwam kijken, puur als muziek liefhebber. Tiësto is in staat om nog een super cd in elkaar te flansen dus was erg benieuwd naar deze cd. Als ik dan hier kijk en de tracks van ISOS5 zie en die me erg tegen vallen mag dat gewoon neergezet worden. Heeft verder ook niks met prog is beter dan trance en die flauwekul te maken (hoe je daar toch bijkomt mag Joost weten) het gaat er gewoon om dat ik naar zo'n cd luister (waar zeker ook goede tracks op staan, intro van cd 1 is inderdaad erg vet) maar hij niet echt het ISOS gevoel geeft. Dat anderen dat wel vinden is hardstikke tof :)
Partyhardy!
En hoe vet blijft Leama & Moor - Everything Matters (Matthew Dekay Remix) trouwens, hoorde hem voor het eerst toen Matthew hem draaide op Earth vorig jaar, heel de zaal LOS! :cool:
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 
Privacy Statement