return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: 1 [2] 3 
Polskie Ognisko (pg. 2)
View this Thread in Original format
infinity HiGH
quote:
Originally posted by Outsider


crackhead :haha:
Outsider
bluE_Neon
Aj, lyl bi der
DJ EsseX
quote:
Originally posted by arek
Cieplutka atmosfera, smaczne kielbaski, gorace dzieczyny, zimne piwko i trance.

Niedlugo lato sie zacznie i z latem pierwsze oficjialne Polskie Ognisko.

PL-TOTA

Gdzie? W Toronto.

Kiedy? Piatek w lecie.





No fajnie :/ Ja też chce. Tylko jak tak nagle wyjechać z Polski do Kanady ...hehe. Czy tam naprawde jest tak fajnie ? Polacy masowo wyjeżdzają na wyspy po akcesji do UE. A jak wygląda to z Kanadą. Łatwo dostać obywatelstwo ?
arek
nie jest tak fajnie, moze jest wiecej mozliwosci ale naprawde zaszybki tryp zycia. kocham i nienawidze, dziwne poczucie.

wszystcy zawsze zajeci praca, dlugami, mysla tylko o $$$

na laweczkach w parku nie morzna pic alkoholu, za swojim psem musisz podnosic jego kupke, etc etc etc.

te ognisko nie jest nawet legalne, to jak policjia podjedzie to splywamy.
stren
to tak samo jak tutaj
arek
slyszalem ze czasy w polsce sie zmienily..

smutna prawda.
Spyder


my type of fires.. hehehe
arek
^^^is that a person burning alive?
INTRANCE
quote:
Originally posted by arek
nie jest tak fajnie, moze jest wiecej mozliwosci ale naprawde zaszybki tryp zycia. kocham i nienawidze, dziwne poczucie.

wszystcy zawsze zajeci praca, dlugami, mysla tylko o $$$

na laweczkach w parku nie morzna pic alkoholu, za swojim psem musisz podnosic jego kupke, etc etc etc.

te ognisko nie jest nawet legalne, to jak policjia podjedzie to splywamy.



Tutaj tez ludzie so inni, z polskimi znajomymi to zawsze sa fajne gadki, piosenki sie spiewa, kawaly opowiada, zawsze jakies glupie texty leca, tutaj ludzie maja kompletnie inny humor, i wogule kultura nie jest taka na luzie. Tutaj trzeba wszystko oficjalnie zalatwic. I karzdy sie zawsze przejmuje o tym co inni mysla.

Spyder
quote:
Originally posted by arek
^^^is that a person burning alive?

lol
no i'ts at kaszuby 2 summers ago...
Ziggy
tylko bez kurw i kurwiszonow prosze
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 [2] 3 
Privacy Statement