|
Polskie Ognisko (pg. 2)
|
View this Thread in Original format
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by Outsider
  |
crackhead :haha: |
|
|
| Outsider |
 |
|
|
| DJ EsseX |
| quote: | Originally posted by arek
Cieplutka atmosfera, smaczne kielbaski, gorace dzieczyny, zimne piwko i trance.
Niedlugo lato sie zacznie i z latem pierwsze oficjialne Polskie Ognisko.
PL-TOTA
Gdzie? W Toronto.
Kiedy? Piatek w lecie.
|
No fajnie :/ Ja też chce. Tylko jak tak nagle wyjechać z Polski do Kanady ...hehe. Czy tam naprawde jest tak fajnie ? Polacy masowo wyjeżdzają na wyspy po akcesji do UE. A jak wygląda to z Kanadą. Łatwo dostać obywatelstwo ? |
|
|
| arek |
nie jest tak fajnie, moze jest wiecej mozliwosci ale naprawde zaszybki tryp zycia. kocham i nienawidze, dziwne poczucie.
wszystcy zawsze zajeci praca, dlugami, mysla tylko o $$$
na laweczkach w parku nie morzna pic alkoholu, za swojim psem musisz podnosic jego kupke, etc etc etc.
te ognisko nie jest nawet legalne, to jak policjia podjedzie to splywamy. |
|
|
| stren |
| to tak samo jak tutaj |
|
|
| arek |
slyszalem ze czasy w polsce sie zmienily..
smutna prawda. |
|
|
| Spyder |

my type of fires.. hehehe |
|
|
| arek |
| ^^^is that a person burning alive? |
|
|
| INTRANCE |
| quote: | Originally posted by arek
nie jest tak fajnie, moze jest wiecej mozliwosci ale naprawde zaszybki tryp zycia. kocham i nienawidze, dziwne poczucie.
wszystcy zawsze zajeci praca, dlugami, mysla tylko o $$$
na laweczkach w parku nie morzna pic alkoholu, za swojim psem musisz podnosic jego kupke, etc etc etc.
te ognisko nie jest nawet legalne, to jak policjia podjedzie to splywamy. |
Tutaj tez ludzie so inni, z polskimi znajomymi to zawsze sa fajne gadki, piosenki sie spiewa, kawaly opowiada, zawsze jakies glupie texty leca, tutaj ludzie maja kompletnie inny humor, i wogule kultura nie jest taka na luzie. Tutaj trzeba wszystko oficjalnie zalatwic. I karzdy sie zawsze przejmuje o tym co inni mysla. |
|
|
| Spyder |
| quote: | Originally posted by arek
^^^is that a person burning alive? |
lol
no i'ts at kaszuby 2 summers ago... |
|
|
| Ziggy |
| tylko bez kurw i kurwiszonow prosze |
|
|
|
|