return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: [1] 2 3 
Polskie Ognisko
View this Thread in Original format
arek
Cieplutka atmosfera, smaczne kielbaski, gorace dzieczyny, zimne piwko i trance.

Niedlugo lato sie zacznie i z latem pierwsze oficjialne Polskie Ognisko.

PL-TOTA

Gdzie? W Toronto.

Kiedy? Piatek w lecie.



stren
ja chce juz lato :(
Hanki
quote:
Originally posted by stren
ja chce juz lato :(

+1

Dobijaja mnie te zimowe klimaty w polowie marca...
Dj XtReMe
quote:
Originally posted by stren
ja chce juz lato :(


ja tez, no i jeszcze chce smaczne kielbaski :D takie pyszne na roznie
INTRANCE
Uwielbiam ogniska! W tym roku w polsce bede sie grzac przy nich :)
INTRANCE
Prawdziwe polskie, wlacznie z kielbaskami :)


arek
quote:
Originally posted by INTRANCE
Uwielbiam ogniska! W tym roku w polsce bede sie grzac przy nich :)


morze bedziemy sie grzac razem, ale nie przy ognisku.
maxstradamus
quote:
Originally posted by INTRANCE
Prawdziwe polskie, wlacznie z kielbaskami :)




to wyglada jakby ktos dorzucal opalu do jakiegos pieca
Outsider
quote:
Originally posted by maxstradamus
to wyglada jakby ktos dorzucal opalu do jakiegos pieca


Koksu? :tongue2
che
o jakiej zimie jest mowa? w Grecji jest bardzo sympatycznie :D

maxstradamus
quote:
Originally posted by Outsider
Koksu? :tongue2


glodnemu chleb na mysli :D
Outsider
quote:
Originally posted by maxstradamus
glodnemu chleb na mysli :D

CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: [1] 2 3 
Privacy Statement