|
Polskie Ognisko
|
View this Thread in Original format
| arek |
Cieplutka atmosfera, smaczne kielbaski, gorace dzieczyny, zimne piwko i trance.
Niedlugo lato sie zacznie i z latem pierwsze oficjialne Polskie Ognisko.
PL-TOTA
Gdzie? W Toronto.
Kiedy? Piatek w lecie.
 |
|
|
| stren |
| ja chce juz lato :( |
|
|
| Hanki |
| quote: | Originally posted by stren
ja chce juz lato :( |
+1
Dobijaja mnie te zimowe klimaty w polowie marca... |
|
|
| Dj XtReMe |
| quote: | Originally posted by stren
ja chce juz lato :( |
ja tez, no i jeszcze chce smaczne kielbaski :D takie pyszne na roznie |
|
|
| INTRANCE |
| Uwielbiam ogniska! W tym roku w polsce bede sie grzac przy nich :) |
|
|
| INTRANCE |
Prawdziwe polskie, wlacznie z kielbaskami :)
 |
|
|
| arek |
| quote: | Originally posted by INTRANCE
Uwielbiam ogniska! W tym roku w polsce bede sie grzac przy nich :) |
morze bedziemy sie grzac razem, ale nie przy ognisku. |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by INTRANCE
Prawdziwe polskie, wlacznie z kielbaskami :)
|
to wyglada jakby ktos dorzucal opalu do jakiegos pieca |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
to wyglada jakby ktos dorzucal opalu do jakiegos pieca |
Koksu? :tongue2 |
|
|
| che |
| o jakiej zimie jest mowa? w Grecji jest bardzo sympatycznie :D |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by Outsider
Koksu? :tongue2 |
glodnemu chleb na mysli :D |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
glodnemu chleb na mysli :D |
   |
|
|
|
|