return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: [1] 2 3 
Filmy
View this Thread in Original format
stren
Zasada jest taka: ty wpisujesz dobry wedlug ciebie film, a reszta komentuje dlaczego niemasz racji

Ja zaczynam:

Crash "Miasto Gniewu"

Swietny scenariusz, rezyseria, gra aktorska, zdjecia i muzyka. Mocna historia o wspolczesnym Los Angeles i konfliktach miedzy rasowych.
Outsider
quote:
Originally posted by stren
Zasada jest taka: ty wpisujesz dobry wedlug ciebie film, a reszta komentuje dlaczego niemasz racji

Ja zaczynam:

Crash "Miasto Gniewu"

Swietny scenariusz, rezyseria, gra aktorska, zdjecia i muzyka. Mocna historia o wspolczesnym Los Angeles i konfliktach miedzy rasowych.


Nie widzialem... lipa!
arek
Taki sobie.

Nic fantastycznego.
stren
quote:
Originally posted by Outsider
Nie widzialem... lipa!


przyniose przy okazji do agnes.
Outsider
quote:
Originally posted by stren
przyniose przy okazji do agnes.

Chyba zapomniales :)
SBK
"Requiem for a Dream" co tu duzo pisac chwyta za gardło :)
djeso
quote:
Originally posted by arek
Taki sobie.

Nic fantastycznego.


on niewie o czym mowi

spanialy film
stren
quote:
Originally posted by Outsider
Chyba zapomniales :)


:conf:

quote:
Originally posted by SBK
"Requiem for a Dream" co tu duzo pisac chwyta za gardło :)


to prawda, ale to juz kazdy wie ;) moze cos nowszego ?
arek
quote:
Originally posted by djeso
on niewie o czym mowi

spanialy film


ty niewiesz oczym mowisz.
twoj ulubiony film jest Pokemon: The First Movie
Outsider
quote:
Originally posted by stren
:conf:


no myslalem ze masz na mysli dzisiejszy dzien... w sensie jak na obiad sie ustawilismy

superIMPOSED
jak ci sie podobal crash, dirty pretty things, jest podobny....
Oktan
Miasto Gniewu jest swietne. Dawno tak dobrego filmu nie widzialem
Fajne jest Mean Creek. Wciagajce, trzymajace w napieciu w sumie. I pryjemnie sie go oglada
Za to nigdy nie ogaldajcie "evilenko". Spodziewalem sie jakies dobrego thrillera bo to film na podstawie biografii Czikatiły (nie wiem jak to sie pisze w orginale), ktory byl kanibalem i zezarl ponad 50 osob w tym sporo dzieci :D. Ale niestety film byl do dupy. Nudny, nudny, senny i ani jedenej dobrej sceny
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: [1] 2 3 
Privacy Statement