|
Filmy
|
View this Thread in Original format
| stren |
Zasada jest taka: ty wpisujesz dobry wedlug ciebie film, a reszta komentuje dlaczego niemasz racji
Ja zaczynam:
Crash "Miasto Gniewu"
Swietny scenariusz, rezyseria, gra aktorska, zdjecia i muzyka. Mocna historia o wspolczesnym Los Angeles i konfliktach miedzy rasowych. |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by stren
Zasada jest taka: ty wpisujesz dobry wedlug ciebie film, a reszta komentuje dlaczego niemasz racji
Ja zaczynam:
Crash "Miasto Gniewu"
Swietny scenariusz, rezyseria, gra aktorska, zdjecia i muzyka. Mocna historia o wspolczesnym Los Angeles i konfliktach miedzy rasowych. |
Nie widzialem... lipa! |
|
|
| arek |
Taki sobie.
Nic fantastycznego. |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by Outsider
Nie widzialem... lipa! |
przyniose przy okazji do agnes. |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by stren
przyniose przy okazji do agnes. |
Chyba zapomniales :) |
|
|
| SBK |
| "Requiem for a Dream" co tu duzo pisac chwyta za gardło :) |
|
|
| djeso |
| quote: | Originally posted by arek
Taki sobie.
Nic fantastycznego. |
on niewie o czym mowi
spanialy film |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by Outsider
Chyba zapomniales :) |
:conf:
| quote: | Originally posted by SBK
"Requiem for a Dream" co tu duzo pisac chwyta za gardło :) |
to prawda, ale to juz kazdy wie ;) moze cos nowszego ? |
|
|
| arek |
| quote: | Originally posted by djeso
on niewie o czym mowi
spanialy film |
ty niewiesz oczym mowisz.
twoj ulubiony film jest Pokemon: The First Movie |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by stren
:conf:
|
no myslalem ze masz na mysli dzisiejszy dzien... w sensie jak na obiad sie ustawilismy |
|
|
| superIMPOSED |
| jak ci sie podobal crash, dirty pretty things, jest podobny.... |
|
|
| Oktan |
Miasto Gniewu jest swietne. Dawno tak dobrego filmu nie widzialem
Fajne jest Mean Creek. Wciagajce, trzymajace w napieciu w sumie. I pryjemnie sie go oglada
Za to nigdy nie ogaldajcie "evilenko". Spodziewalem sie jakies dobrego thrillera bo to film na podstawie biografii Czikatiły (nie wiem jak to sie pisze w orginale), ktory byl kanibalem i zezarl ponad 50 osob w tym sporo dzieci :D. Ale niestety film byl do dupy. Nudny, nudny, senny i ani jedenej dobrej sceny |
|
|
|
|