|
Jest ktos z Bydgoszczy?
|
View this Thread in Original format
| SebG |
| Urodzilem sie w bydgoszczy...mieszkalem na kapusciskach. Chodzilem do szoly 57 i sie przeprowadzilem do US. Szukam znajomych. |
|
|
| Hanki |
| marcooz na pewno jest z Bydzi... ;) |
|
|
| dr.no |
| a gdzie to :crazy: :whip: |
|
|
| marcooz |
| jestem z fordonu :p |
|
|
| maxstradamus |
mam kolege z bydgoszczy
mowi, ze na jego osiedlu sa dwa burdele a jeden to ma przez siatke :wtf: |
|
|
| marcooz |
| to pewnie na wyzynach albo na kapie mieszka :toothless |
|
|
| ZyGa |
| A ja mieszkam kolo Bydgoszczy..... Koronowo ;] |
|
|
| marcooz |
| a ja mam działke w Srebrnicy :D |
|
|
| ZyGa |
| hehhe, no prosze... rzut kamieniem od Koronowa :P |
|
|
| kolacz |
ja jestem z ze szwederowa :)
PS ZyGa pozdro chlorze :P |
|
|
| ZyGa |
Jeszcze Ciebie, Szpatułkonosie brakowało :P heheh
PoZdR: |
|
|
| kolacz |
| a jak :] Ty mi tu nie wydziwiaj bo ja bardzo wylewny jestem :D:toocool: |
|
|
|
|