return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: [1] 2 
Jest ktos z Bydgoszczy?
View this Thread in Original format
SebG
Urodzilem sie w bydgoszczy...mieszkalem na kapusciskach. Chodzilem do szoly 57 i sie przeprowadzilem do US. Szukam znajomych.
Hanki
marcooz na pewno jest z Bydzi... ;)
dr.no
a gdzie to :crazy: :whip:
marcooz
jestem z fordonu :p
maxstradamus
mam kolege z bydgoszczy

mowi, ze na jego osiedlu sa dwa burdele a jeden to ma przez siatke :wtf:
marcooz
to pewnie na wyzynach albo na kapie mieszka :toothless
ZyGa
A ja mieszkam kolo Bydgoszczy..... Koronowo ;]
marcooz
a ja mam działke w Srebrnicy :D
ZyGa
hehhe, no prosze... rzut kamieniem od Koronowa :P
kolacz
ja jestem z ze szwederowa :)

PS ZyGa pozdro chlorze :P

ZyGa
Jeszcze Ciebie, Szpatułkonosie brakowało :P heheh

PoZdR:
kolacz
a jak :] Ty mi tu nie wydziwiaj bo ja bardzo wylewny jestem :D:toocool:
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: [1] 2 
Privacy Statement