|
Najlepsze jedzenie
|
View this Thread in Original format
| Hanki |
| Moze bigos... ;) :haha: |
|
|
| djbounce |
| Placki po zbojnicku. MNIAAM... |
|
|
| stren |
| jak mam munchies to kazde jest zajebiste |
|
|
| INTRANCE |
Bigos
Kotlety Mielone
Kapusniak
Zupa Ogorkowa
Golabki
Sledzie Swiateczne
Pierogi
mmmmmmm teraz jestem glodna! |
|
|
| superIMPOSED |
| Uszka i Czerwony Barszcz |
|
|
| Dj XtReMe |
| quote: | Originally posted by INTRANCE
Bigos
Kotlety Mielone
Kapusniak
Zupa Ogorkowa
Golabki
Sledzie Swiateczne
Pierogi
mmmmmmm teraz jestem glodna! |
mmmmmmmmmm glodny jestem teraz.
ale dodam
salata po brytonsku
mizerja
sledzie |
|
|
| Dj XtReMe |
| pasztet :toothless |
|
|
| Piotro |
Wódka i na Zagrychę Ogórki Konserwowe - Korniszony
:toothless |
|
|
| stren |
| a ja wlasnie sobie robie warzywka z patelni, mniam |
|
|
| rucio |
Na mielone i bigos nie ma bata :]
Świetne są poza tym kartacze vel. kałduny przysmak z płn-wsch Polski :] czyli z mojego regionu |
|
|
|
|