|
Waarom? (pg. 3)
|
View this Thread in Original format
| jp |
| Iek ben ein Zwitser :D |
|
|
| AirPole |
| quote: | Originally posted by jp
Iek ben ein Zwitser :D |
Hey rukker!!!! |
|
|
| Remy D |
| Ik zag gister dj porny ofzo met me so horny, nou wat een kansloze troep.. Heb me kapot gelachen. Net zo'n kansloze clip als ing Macarena, daar ging ik ook altijd helemaal stuk op. :haha: :stongue: |
|
|
| Passiva |
Dit kon ik jullie niet onthouden 
| quote: | Jeckyll & Hyde maakt jumpen hip
MAASSLUIS - Jeckyll & Hyde, die van de videoclip met de legopoppetjes, zijn hot. De eerste single Frozen Flame zorgde eind vorig jaar voor de doorbraak van de muziek- en dansstijl jumpstyle in Nederland, de tweede single Freefall stond op nummer één in de hitlijsten.
Het collectief heeft inmiddels een eigen tv-programma en met Koninginnedag treedt het vier keer op, waaronder op het Museumplein in Amsterdam. „Er gebeurt zoveel, de champagne kan iedere week wel open.” Jeckyll & Hyde bestaat uit de producers Maarten Vorwerk en Ruud van IJperen. Patrick Kars verzorgt de optredens, samen met twee jumpers en twee danseressen.
Momenteel wordt de laatste hand gelegd aan de debuutcd, die half mei moet uitkomen. Sinds deze week heeft J&H ook een eigen wekelijks programma op muziekzender TMF waarin de jumpers de kijkers 'jump-les' geven.
Het fenomeen jumpen (een dans waarbij vooral veel wordt gesprongen en geschopt op snelle muziek) bestaat al langer in België en is sinds kort erg populair in Nederland. Sergej en John, de twee jumpers van Jeckyll & Hyde, begonnen ongeveer een jaar geleden met de hippe dans. „We zagen filmpjes op internet van andere mensen die ermee bezig waren en we hebben toen ook onze eigen filmpjes op internet gezet.”
„Wij zijn de grondleggers van jumpen in Nederland”, zegt Ruud. „En dan zie je dat ineens ook andere artiesten soortgelijke muziek gaan maken zoals bijvoorbeeld DJ Porny. In zijn clip zie je mensen jumpen, maar de muziek is geen jumpstyle. Leuk liedje, maar het heeft niets met jumpen te maken.”
De optredens van J&H zijn een spektakel. „Je hoort kerkklokken op de achtergrond. Ik kom op met een geschminkt gezicht, een grote cape om en een lantaarn. Dan wordt het verhaal van Jeckyll & Hyde verteld; de man die een toverdrankje dronk en toen goed en slecht in één persoon werd”, zegt Patrick. De mix van goed en slecht, hard en zacht, is volgens het drietal typerend voor hun muziek.
Ze geven vooral optredens tijdens schoolfeesten en in clubs en discotheken. „Vooral schoolfeesten zijn een genot om op te treden. Soms moeten we wel vijf minuten wachten voor ze klaar zijn met schreeuwen.”
Nu Nederland het jumpen in de armen heeft gesloten, willen J&H het in het buitenland proberen. „In Duitsland en Engeland komt onze eerste single binnenkort uit, Frankrijk zijn we ook mee bezig”, zegt Maarten. „De impact van een nummer één hit is zo groot, ik kreeg deze week zelfs een mail uit Australië, of ik niet wat muziek kon opsturen.” De hele maand juli staat het jumpcollectief in Spanje, in clubs in Lloret de Mar en Salou. „Draaien we voor allemaal Nederlandse toeristen. Maar buitenland is buitenland!“
|
BRON: http://www.telegraaf.nl/prive/artic...401.ece?cid=rss |
|
|
| basd |
| quote: | | De optredens van J&H zijn een spektakel. „Je hoort kerkklokken op de achtergrond. Ik kom op met een geschminkt gezicht, een grote cape om en een lantaarn. Dan wordt het verhaal van Jeckyll & Hyde verteld; de man die een toverdrankje dronk en toen goed en slecht in één persoon werd”, zegt Patrick. De mix van goed en slecht, hard en zacht, is volgens het drietal typerend voor hun muziek. |
Klinkt als G-Town Madness (he? leeft die nog?) na een paar liter wasverzachter. |
|
|
| Muppy |
| quote: | Originally posted by basd
Klinkt als G-Town Madness (he? leeft die nog?) na een paar liter wasverzachter. |
Stonden nog op Defqon 2004...Daarn week nie meer eigenlijk:o |
|
|
| basd |
| quote: | Originally posted by Muppy
Stonden nog op Defqon 2004...Daarn week nie meer eigenlijk:o |
Valt nog mee.. Laatste keer dat ik iets van ze gezien heb was '97..
Nou is mijn muzieksmaak daarna ook wel beetje omgeslagen. |
|
|
| ThaMaestro |
| quote: | Originally posted by Hitman
Omdat het hip is |
En omdat de anders kansloze einzelgängers zonder (kans op) een vrouw zichzelf nu zo in de spotlights kunnen springen ..
No offense naar de 'jumpers', maar de dansvloer aanvegen door met je benen te zwaaien of je voor t eerst aan pikkie rukt, is niet mijn manier van dansen :nervous: (echt dansen doe k ook nooit btw :p) |
|
|
| Teknikol |
| Jumpstyle zou verkeerd zijn omdat de (jumpstyle)jeugd agressief zou worden van die harde bassen, snelle beats en die snerpende geluiden, maar ik word gewoon agressief van die jumpstylers zelf! Laat maar lekker verbranden die pino's |
|
|
|
|