|
Oud & Nieuw: Awakenings/Qontact of... ???? (pg. 3)
|
View this Thread in Original format
| TimeportE |
| quote: | Originally posted by John
sydney beach ofzow:rolleyes: |
wanneer ging je ook al weer naar australie??
en als ik dan naar grootfeessie ga dan word dat wel Qontact.. maar eerst kijken of ik niet gewoon in nijmegen of eindhoven iets ga doen.. :) |
|
|
| DjSuez |
| als ik wegga naar Qontact denk ik, maar niks is zeker, en dan nog het minst me financien...:confused: |
|
|
| Martillo |
Qontact natuurlijk...., lekker schaatsen in de gangen van de HMH :D
Eerst een voorproefje op de 21ste, IC en dan maken we het op O&N af...
Het duurt nog veel te lang :( |
|
|
| ScuL |
| quote: | Originally posted by eieregooie
Ja, ik zit die week ook in een huissie ergens, maar ik ga toch eg wel naar een feessie hoor met O&N :D |
ik vind dat toch een beetje jammer..
je mist de hele sfeer zo, ziet amper wat van het vuurwerk (misschien wat klein grut binnen). mist de gezelligheid met familie of vrienden.
oliebollen zul je wel niet mislopen want die zijn alle dagen te verkrijgen :P ..... maar ik weet niet. op de een of andere manier past het niet voor mijn gevoel.
als een feest nou een dag of wat eerder was (zoals innercity 2001; wat ik overigens een boutfeest vond), zou ik wel gewoon gaan. |
|
|
| Optimus |
| quote: | Originally posted by New Wave
Trancefeest/Technofeest........met een hele meut/in me eentje..........hmmzzzz :conf: |
correctie:
met BeLLiE naar Awakenings of met de hele meut naar Qontact;) |
|
|
| John |
| quote: | Originally posted by TimeportE
wanneer ging je ook al weer naar australie??
en als ik dan naar grootfeessie ga dan word dat wel Qontact.. maar eerst kijken of ik niet gewoon in nijmegen of eindhoven iets ga doen.. :) |
1 december:)
en als ik nie naar aus zou gaan had ik naar qontact gegaan..laatste keer was zo vet:eyes: :) |
|
|
| Donna |
Hmmm ik zit r ook over te denken om gewoon thuis met een zooi ppl te chilluh,die klotedrukte met een oudjaarsfeest overal en kost bergennnnn geld.
Thuis kan mucho meer fun zijn.... |
|
|
| Jappio |
Qontact denk ik..
Vet feest met vette mensen!
En wat dacht je dan van al die vrouwen die je het nieuwe jaar in kan zoenen?
!woei |
|
|
| Dj Alpha |
Ik ga lekker draaien in me kroegje met oud&nieuw :)
heb er nu al zin in! |
|
|
| eieregooie |
| quote: | Originally posted by ScuL
mist de gezelligheid met familie of vrienden.
|
Kzie me familie nog steeds het hele jaar door aangezien ik nog thuis woon... De rest van de familie zie ik eigenlijk helemaal niet. Weinig behoefte aan ook... Dus ja, dat probleem heb ik niet... Dan maar liever met een paar duizend party people op een knalfeest! |
|
|
| Bellie |
Tja,wat boeit mij de gezelligheid met familie nou.... ik kan ze de volgende dasg toch ook nog nieuwjaar wensen of niet....Weet zeker dat het op een feest 100x gezelliger is.Iedereen is blij en in feeststemming en je hebt vette muziek. Vorig jaar was ik voor het eerst naar een feest gegaan tijden O&N en ben nog nooit zo vet het nieuwe jaar in gegaan.
GREETZ!! |
|
|
| Optimus |
| quote: | Originally posted by Jappio
Qontact denk ik..
Vet feest met vette mensen!
En wat dacht je dan van al die vrouwen die je het nieuwe jaar in kan zoenen?
!woei |
dat was voor theesaus de reden om naar een party te gaan met O&N:D |
|
|
|
|