|
De Asta in Den Haag wordt misschien weer een danstoco
|
View this Thread in Original format
| MaGiK54 |
Helaas ben ik nooit in de legendarische Asta geweest toen het no open was. Laten we hopen dat het onderstaande bericht van de Haagse Courant door gaat. Als het net zoals de oude Asta gaat worden, van wat ik ervan gehoord hebt krijgen wij Hagenezen er weer top club bij.
DEN HAAG | In Asta aan het Spui komt weer een discotheek. In het gebouw waar tot 1998 een zeer succesvolle disco gevestigd was, willen de exploitanten van de 'O' en De Tempel tijdelijk een dansgelegenheid beginnen. Dat hebben een woordvoerder van wethouder B. Bruins (VVD, binnenstad) en ondernemer C. Bom bevestigd.
"Den Haag moet gaan bruisen", zegt G. van den Berg, woordvoerder van Bruins over het project. "De stad moet levendig worden."
Essentieel voor het doorgaan van het project zijn de benodigde geluidwerende maatregelen aan de voormalige bioscoop. De ondernemers moeten aantonen dat het geluid binnen de gestelde normen blijft. Van den Berg: "De omwonenden mogen geen overlast ondervinden."
Het gaat om een project van twee jaar, daarna gaat de gemeente het gebied opnieuw ontwikkelen: de sloop van de Markthof begint in maart. Het is de bedoeling dat de horeca-ondernemers in de Grote Marktstraat een permanente discotheek vestigen.
Zeer populair
Asta was 2,5 jaar lang zeer populair onder Bom en diens compagnon R. Velders. De dansgelegenheid trok elk weekeinde duizenden bezoekers uit heel Nederland naar de drie verdiepingen tellende danstempel, waar rock, house en R 'n B te horen waren. Destijds wilde de eigenaar van het gebouw – Pathé – het huurcontract niet verlengen. Nu is het pand in handen van ING Multi Vastgoed.
De zaak is nog niet helemaal rond, zo laat 'O'-exploitant Bom weten. "Ik schat de kans fifty-fifty dat het doorgaat. Het kost meer dan anderhalf miljoen euro om geluidwerende maatregelen te treffen."
De rapporten die aangeven hoe de danstent goed geïsoleerd moet worden, liggen al klaar. Maar als het lukt en de bouwvergunning op zak is, dan gaat het volgens de Haagse ondernemer heel snel. "Dan gaan we voor de zomer beginnen." |
|
|
| SnuggLe |
Dat zou vet zijn!
Daar heeft Carl Cox lang geleden nog een legendarische set gedraaid!
Ik ga waarschijnlijk per april in Den Haag wonen, dus maggie dan meteen wel open :)
Btw, mensen uit Den haag op het forum: weet iemand van jullie nog een kamer vrij ergens in het centrum???
Greetz,
SnuggLe |
|
|
| MaGiK54 |
| quote: | Originally posted by SnuggLe
Dat zou vet zijn!
Daar heeft Carl Cox lang geleden nog een legendarische set gedraaid!
Ik ga waarschijnlijk per april in Den Haag wonen, dus maggie dan meteen wel open :)
Btw, mensen uit Den haag op het forum: weet iemand van jullie nog een kamer vrij ergens in het centrum???
Greetz,
SnuggLe |
Laatste avond van de Asta hebben Paul van Dyk en Carl Cox gedraaid. Allebei de sets heb ik op cd staan :D
Wat kommie in Den Haag doen dan ??? Studeren ofzo ??
En of er nog kamers zijn, ikke niet weet. |
|
|
| Optimus |
SnuggLe: www.kamernet.nl :D
magik54: jippie, maar 20 minuutjes lopen vanme huis, kan je na afloop een harinkie eten op Rijswijkseplein;) |
|
|
| Ries'79 |
Dat is het beste nieuws dat ik sinds mijn verblijf in australie heb gehoord!!!!! Return of the ledgend!! "AstA movement!!!
groeten vanuit een warm en vooral zonnig sydney!!
Ries
btw. hoop dat we dan weer een avondje COX VS. PVD krijgen, en dat Tiesto wel de mogelijkheid krijgt om te draaien!! (ze wilde hem toen namelijk nog niet boeken, niet bekend genoeg hahahahah) |
|
|
| MaGiK54 |
| quote: | Originally posted by Optimus
magik54: jippie, maar 20 minuutjes lopen vanme huis, kan je na afloop een harinkie eten op Rijswijkseplein;) |
Hebbe ze daar gaan bamihappen dan, want harinkie is smerig :D |
|
|
| eieregooie |
| Ben ZEER benieuwd :) |
|
|
| MaGiK54 |
Een paar plaatjes van de Asta (in opbouw :D ). Ben zeer benieuwd, helemaal naar de geluid- en beeldinstallatie:
:eyespop: |
|
|
|
|