|
kleine moeite groot plezier: help ff!!!!
|
View this Thread in Original format
| Eye-Riz |
allemaal even opletten:
Bemmel en Cathelijne gaan trouwen. Het zou leuk zijn als diegenen die ooit op Nexus zijn geweest, of mensen die het misschien ooit nog van plan zijn binnen de komende 100 jaar, en ja, ZELFS de mensen die er nog nooit aan hebben gedacht en ze totaal niet kennen, even een berichtje achterlaten op het gastenboek! Dit kan op www.bemcath.tk
We gaan de site op hun huwelijksdag aanbieden als cadeautje, en darbij zijn de gelukswensen natuurlijk het belangrijkst! Want wat is het leuk om van zoveel mogelijk mensen te lezen dat ze je het beste wensen enzo! Dus kom op, allemaal even tekenen, ook al ken je ze niet!
Ik reken op jullie!!!! |
|
|
| SnuggLe |
Done!
He Iris, wanneer ga jij trouwen? ;) |
|
|
| Eye-Riz |
je bent geweldig :)
zou jij trouwens niet een demo sturen? :P |
|
|
| eieregooie |
| quote: | Originally posted by Eye-Riz
je bent geweldig :)
zou jij trouwens niet een demo sturen? :P |
Eehhh... :nervous:
:D |
|
|
| magrec |
| Ik ga meteen ff een berichtjee achterlaten :) |
|
|
| Muppet |
it is done
Greetz Muppet |
|
|
| Eye-Riz |
jullie zijn echt allemaal schatjes! positieve energie de wereld in sturen, ook naar mensen die je niet/niet goed kent, is helemaal te gek, en ik weet zeker dat die energie op een dag weer bij je terugkomt!
Snuggle:
Johan en ik zijn uit elkaar. Ik ben net verhuisd. Housewarming voor TA een idee? (rijmt ook nog!) |
|
|
| magrec |
| quote: | Originally posted by Eye-Riz
Johan en ik zijn uit elkaar. Ik ben net verhuisd. Housewarming voor TA een idee? (rijmt ook nog!) |
:eyes: Ah dat eerste is niet zo leuk:eyes::eek: zeg
maar voor dat laatste stem ik wel voor :p:eek: |
|
|
| Hitman |
ik ken die mensen helemaal niet, maar ik ben de lulligste niet...
heb er ook maar wat bijgezet |
|
|
| -TAIS- |
| Had vanochtend mijn msg ook ff achtergelaten ;) (Had daarna alleen geen tijd meer om het hier te melden). Trouwerij is natuurlijk altijd goed nieuws! |
|
|
|
|