return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Local Scene Info / Discussion / EDM Event Listings > Europe > Europe - Holland

Pages: 1 2 3 4 5 [6] 7 
Wanted:Dj's!!! (pg. 6)
View this Thread in Original format
Donna
Komt snel een gebruiksaanwijzing voor het shoutcast gebruik,Nastra of 1 van ons zal t hier ff posten

Greetz
Bellie
quote:
Originally posted by Donna
Komt snel een gebruiksaanwijzing voor het shoutcast gebruik,Nastra of 1 van ons zal t hier ff posten

Greetz


hopelijk snel want Djrv zou het al bijna een week geleden voor me doen.maar ik wacht nog steeds :(

GREETZ!!
Donna
surryyy Bellie,komt er snel aan nu:D
Greetz bek;)
Donna
'[ddB] bonzai livemixing hardhouse @ http://ddb.keves.com:8000/listen.pls
Miss Proximus
Heb gisteren geprobeerd met luisteren, maar dat klote buferen was gewoon om de 3 seconden! wel verrot....en ik heb nu ook mirc...en zo'n s/c progje..maar jah..ik denk dat het nog heel lang gaat duren voordat m'n viend eens kan (mag) draaien...we willen verhuizen zodat hij wat meer ruimte heeft voor z'n dj-gear..en ik weet niet wanneer er iets beschikbaar komt...sorry....maar suc6 verder en als ik snap hoe het werkt kom ik snel s chatten, owkay? :)
New Wave
Ik heb een shoutcast proggie Live365...is best goed te doen, vind ik......groeten
Donna
Wat voor connectie heb je miss p?
Miss Proximus
Cable, Upc/chello met een Terayon (?) modem..pc = Packard Bell, 800 Mhz, 64 Mb etc.....??? daaarom vind ik t zo raar dat ie t zo slecht doet..hoewel..eigenlijk mogen wij geen internet (van Upc haha) omdat wij een gedeelde kabelaansluiting hebben (met 9 man, hoewel we allemaal ons eige appartement hebben..dom hè?)..dus loopt de connectie op z'n teentjes..na jah..zodra we verhuisd zijn komt het allemaal goe want dan krijgen we eindelijk een EIGEN aansluiting...en de PC is nú al snel, moet je nagaan hoe ie dan loopt..als een torpedo! ha! :)
Donna
hehe indeed,naja eigenlijk mag niemand internetten van upc daarom treiteren ze ook zo vaak;)
Maar zou idd kunnen dat door die 9 man de vertraagt word:) hoewel ik soms ook last heb van die buffer en als er dan een vette set gedraait word zijn de godvers hier niet echt van de lucht;p
Magoed take it nice and easy,#DDB loopt nie weg and is to stay:)
Miss Proximus
haha..gelukkig maar donna! heb ik nog wat extra's om naar vooruit te kijken, behalve een verhuizing! :)

Optimus Trance
ha DjRv, je bent jarig, zie ik, gefeliciteerd!!!
Miss Proximus
quote:
Originally posted by Optimus Trance
ha DjRv, je bent jarig, zie ik, gefeliciteerd!!!


same for me!! gefeliciteerd legato!!!!!
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 2 3 4 5 [6] 7 
Privacy Statement