return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Local Scene Info / Discussion / EDM Event Listings > Europe > Europe - Holland

Pages: 1 2 [3] 4 
Argh ! Tyfus Sircam ! (pg. 3)
View this Thread in Original format
Blik
quote:
Originally posted by Henkie_henk
ow maak ik wel nieuw meel adres... [email protected] zeker wete dat jij em opent :D

Ik ga me koffer maares inpakke denk ik.. mooi op tijd :D


haha ROFL

dan denk ik wel dat ik em open maak, verwacht ik allemaal naaktfoto's enzo..........:D krijg ik een virus........das wel zuur....

maarreh, wanneer vertrek je dan.......dan ben ik de enige mod hier.....kan ik mijn dictatoriale bedenkingen naar boven brengen:D:D gna gna, gemeen van mij
Blik
quote:
Originally posted by Henkie_henk


Ik ga me koffer maares inpakke denk ik.. mooi op tijd :D


hoe laat vertrek je dan.......een uurtje voordat ik moest vertrekken begon ik pas met inpakken:p naja, mijn moeder dan :p:pLOL

naja, veel plezier met Nelie (zo heet ze toch??) lijkt een beetje op Nelly, je favo-artiest........:)

dat je maar veel sex met d'r mag hebben:D
Henkie_henk
lolll... ik vertrek half 2 snachts van huis....en vliegtuig vertrekt 5 uur.. :p gaat ik saampjes met pre teen girlie erheen.. (avec cup c lol) die blijft hier morge ook nog ff slape denkt ze :rolleyes: ach t moet maar..

En het godsgeschenk wat voor mij geschapen is heet Lenie.. niet Nelly.. alhoewel ik die Nelly furtado ook heel knap vind.. :)

En laat je je moeder inpakken haha.. damn dan mis ik vanalles..

Robert waar moeten je condooms.. haha.. oh doe maar ergens joh.. :p

Im a happy man.. ik wil je alvast succes wensen met t moderaten.. ik duik maybe nog wel internetcafetje in :D om nog ff wat posts te editten ofzow :)

morgen ben ik uiteraard ook gewoon op ta :)
Miss Proximus
quote:
Originally posted by Blik
ik heb ook nog niks gehad........al wel een paar waarschuwingsmailtjes....is op zich toch niet zo gevaarlijk........want je moet wel achterlijk zijn (no offence:)) wil je een mailtje geschreven in het Engels die van een vriend komt openen.........je weet toch dat die je gewoon in het nederlands schrijft........ :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:


dankje blik...omdat ik gewoon ff niet goed oplet ben ik gelijk achterlijk? leuke mod ben jij...een beetje je vaste klanten wegjagen
Blik
quote:
Originally posted by Miss Proximus


dankje blik...omdat ik gewoon ff niet goed oplet ben ik gelijk achterlijk? leuke mod ben jij...een beetje je vaste klanten wegjagen


sorry meisje.......maar jij bent dan natuurlijk wel blond......dat is een excuus op zich........;) j/k

sory dat ik het heb gezegd miss P, ik zal het nooit meer doen
Miss Proximus
quote:
Originally posted by Blik


sorry meisje.......maar jij bent dan natuurlijk wel blond......dat is een excuus op zich........;) j/k

sory dat ik het heb gezegd miss P, ik zal het nooit meer doen


:) dat maakt de pijn een stuk lichter :)
arno
ik had ook zo'n mailtje gekregen, van iemand die ik echt helemaal niet ken, en toen ik de atachement wou downloaden zei hotmail dat er een virus in zat en dat ie het daarom niet kon downloaden, heb ik het nou ook? of kun je het alleen hebben als je die attachement ook daadwerkelijk hebt gedownload en geopend?
esoterist
Downloaden,verplaatsen en deleten is niet erg zolang je maar geen attachments opend/aanklikt. Ik heb zelf Zonealarmpro die heeft ook een functie dat ie alle extenties die gevaarlijk kunnen zijn,onschadelijk maakt.Is dus heel handig want het voorkomt een heleboel ellende.
Zoals ik het hier bij meerdere heb gezien zijn er heel wat mensen die het niet kunnen laten om niet op die dingen te klikken.voor dit soort mensen zijn programmeas als zonealarmpro heeeeeeeeeel handig.
Boss
quote:
Originally posted by esoterist

Zoals ik het hier bij meerdere heb gezien zijn er heel wat mensen die het niet kunnen laten om niet op die dingen te klikken.


Het vreemde is dat ik nog nooit een bijlage bij mailtjes met een van deze teksten heb geopend:

(I send you this file in order to have your advice
I hope you can help me with this file that I send
I hope you like the file that I sendo you
This is the file with the information that you ask for)

zelfe geldt trouwens voor 'n vriend van me.. en toch hebben we allebei last gehad van dat virus... vreemd ? :conf:
esoterist
Op wat voor een manier last van gehad,ik heb ze ook wel in mijn meelbox gehad.als je ze gelijk verwijderd en ook gewone
.VBS Visual Basic script: the love bug was one of these!
.EXE executable file type
.COM executable file type
.VB Visual Basic file
.JS Java Script file
en andere extensies verwijderd is er niks aan de hand.
Plaatjes,audio en videobestanden zijn niet gevaarlijk.
Maar je kan ze ook eerst ff apart zetten en een 4us scanner er over heen laten gaan zadat je kan zien of iets besmet is met een 4us.
Dit moet je ook doen als je bestanden download die kunnen ook besmet zijn.
De laatste x dat ik last van een 4us heb gehad is 3 jaar geleden en heb toen veel ellende gehad en moest allezzzz formateren :mad: en zo iets overkomt je 1x en daarna probeer je het zoveel mogenlijk te voorkomen

Partyhardy!
quote:
Originally posted by esoterist
Op wat voor een manier last van gehad,ik heb ze ook wel in mijn meelbox gehad.als je ze gelijk verwijderd en ook gewone
.COM executable file type
is er niks aan de hand.


okay ik zal beginnen met command.com ;) :p
esoterist
quote:
Originally posted by Partyhardy!


okay ik zal beginnen met command.com ;) :p

He je vergeet de autoexec.bat die kan ook gevaarlijk zijn :toothless ;)
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 2 [3] 4 
Privacy Statement