return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Local Scene Info / Discussion / EDM Event Listings > Europe > Europe - Belgium

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 
De irritaties des levens (pg. 17)
View this Thread in Original format
djcresto
quote:
Originally posted by christina
peter van de veire was vroeger echt enorm grappig op de radio, zeker toen hij nog de afrekening presenteerde. en zelfs tijdens zijn ochtendshow vond ik hem dikwijls plezant. daarna is echter de hype begonnen en begonnen ze hem zowel voor radio als televisie te "headhunten" en was het leuke eraf. ik geef hem daarentegen geen ongelijk, bedenk maar eens hoeveel partijen er met geld over de brug zijn gekomen om hem toch maar binnen te halen... hij zou maar een idioot zijn moest hij dat allemaal afslaan.


Ik deel deze mening. De presentatoren van het ochtendblok op stubru worden direct gehyped. Kijk naar Oosterlinck, Van de Veire en nu De Soete. Zodra ze weg zijn bij Stu Bru zouden het plots slechte radio makers zijn?
Devilex
Alles van Stu Bru wordt overdreven gehyped é, kijk maar naar die Music For Life. Het hele jaar door kan er voor niets of niemand een cent vanaf, maar wanneer het hippe Stu Bru er zich mee moeit is geen moeite te veel.
FCB_Fanatic
quote:
Originally posted by djcresto
Ik deel deze mening. De presentatoren van het ochtendblok op stubru worden direct gehyped. Kijk naar Oosterlinck, Van de Veire en nu De Soete. Zodra ze weg zijn bij Stu Bru zouden het plots slechte radio makers zijn?


Oosterlinck heb ik nooit gehoord op StuBru, over die periode kan ik dus geen uitspraken doen. Maar van hetgeen ik van hem gehoord heb op Q kan ik enkel zeggen dat hij overkomt als een klein kind. Hij is voor mij de meest ergerlijke radiomaker die ik recentelijk gehoord heb

De keren dat ik Vandeveire heb gehoord vond ik zijn ochtendprogramma niet voldoende boeiend om te blijven luisteren en de luttele seconden (ook niet te letterlijk nemen natuurlijk) die ik van hem op televisie zag vond ik hem allesbealve goed overkomen, te geforceerd naar mijn mening. De Soete heb ik nooit gehoord / gezien.
MikeVee
Ik kijk al uit naar het programma van regi op MNM :gsmile:
MikeVee
Die toverbal (AvB Remix) zit al de hele dag in mijn hoofd :nervous: :
Pumaz
Een remix pack van 640 megabyte downloaden, om dan achteraf te horen hoe slecht de samples klinken...

Shame on you, Jazzanova! :whip:
Xilver
Duffy - Rain on your parade

WAT HAAT IK DIE TRUT HAAR STEM
Real
Maar ze klinkt zo retro-50's? :(
Xilver
Ze klinkt als Nanny Fran Fine die een liedje van La Esterella zingt.

ing irritante tremolo in die trut haar stem.
FCB_Fanatic
quote:
Originally posted by Xilver
Duffy - Rain on your parade

WAT HAAT IK DIE TRUT HAAR STEM


agree, die komt bij mij in hetzelfde rijtje als Amy MacDonald

Devilex
Mijn nettoloon dat met 100 euro ingekrimpt wordt omwille van een enorm slechte regeling met een bedrijfswagen. :whip: :whip: :whip:
Jasperovitsj
De VTM redactie is gewoon aan het flippen. Geven ze op het nieuws een zoveelste stuk over onze grote kindervriend uit Dendermonde, en dit maal laten ze zijn cipier aan het woord. Interessant, denk je dan. Dit kan voor de verandering wel eens interessante en oprechte journalistiek opleveren, ver boven het Dag Allemaal niveau. Tot het nieuwsanker vertelt dat ze niet de echte cipier ten tonele voeren, maar een acteur die de cipier speelt. Het hele interview waarrond zoveel poeha gemaakt wordt, is dus gewoon een simulatie. Maar toch verkopen ze het als ware het een echt interview. Dat is deontologisch toch compleet onaanvaardbaar :nervous:


http://www.iwatch.be/2007/player.ph..._laat&dc=nieuws
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 
Privacy Statement