return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: 1 [2] 3 4 5 6 7 
Ulubione Piwo (pg. 2)
View this Thread in Original format
Fearless One
LECH 0,66L ftw

stren
quote:
Originally posted by Fearless One
LECH 0,66L ftw



to jest raczej LECH 1,60 M


TYSKIE i wakacje :p

StereoPrincess
mokre
maxstradamus
quote:
Originally posted by StereoPrincess
mokre




;)
infinity HiGH
quote:
Originally posted by stren
to jest raczej LECH 1,60 M


TYSKIE i wakacje :p



kurna ale dobrze ten browar wyglada; teraz zeby go tak zlapac i wypic...

pamietam jak to fote strzeliles..."perfect timing" ;)

i tak wogole to powinnismy sie wstydzic ze tak dlugo komus zajelo zeby zaczac ten temat. jako polacy, to 'ulubiony bro' powinien byc pierwszym tematem w tym forum
StereoPrincess
quote:
Originally posted by maxstradamus


;)


ha ha, to dla mnie.
infinity HiGH
^^

nie dlugo moje i przemka urodziny. Trzeba bedzie jakies picie zorganizowac, nie?
maxstradamus
tak jest, najlepiej za raya cdjami :p
infinity HiGH
lol...nie powinienes by w robocie?
maxstradamus
ilez mozna...dzisiaj mam dzien wolny :D

infinity HiGH
to idz kup browary i ja sie wbijam jak skoncze robote, lol
maxstradamus
browar juz zakupiony i prawie wypity hehe
ale nie widze problemu dokupic, wbijaj sie, przywiez jakiegos bata
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 [2] 3 4 5 6 7 
Privacy Statement