|
Ulubione Piwo (pg. 2)
|
View this Thread in Original format
| Fearless One |
LECH 0,66L ftw
 |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by Fearless One
LECH 0,66L ftw
|
to jest raczej LECH 1,60 M
TYSKIE i wakacje :p
 |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
mokre |

;) |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by stren
to jest raczej LECH 1,60 M
TYSKIE i wakacje :p
|
kurna ale dobrze ten browar wyglada; teraz zeby go tak zlapac i wypic...
pamietam jak to fote strzeliles..."perfect timing" ;)
i tak wogole to powinnismy sie wstydzic ze tak dlugo komus zajelo zeby zaczac ten temat. jako polacy, to 'ulubiony bro' powinien byc pierwszym tematem w tym forum |
|
|
| StereoPrincess |
| quote: | Originally posted by maxstradamus

;) |
ha ha, to dla mnie. |
|
|
| infinity HiGH |
^^
nie dlugo moje i przemka urodziny. Trzeba bedzie jakies picie zorganizowac, nie? |
|
|
| maxstradamus |
| tak jest, najlepiej za raya cdjami :p |
|
|
| infinity HiGH |
| lol...nie powinienes by w robocie? |
|
|
| maxstradamus |
| ilez mozna...dzisiaj mam dzien wolny :D |
|
|
| infinity HiGH |
| to idz kup browary i ja sie wbijam jak skoncze robote, lol |
|
|
| maxstradamus |
browar juz zakupiony i prawie wypity hehe
ale nie widze problemu dokupic, wbijaj sie, przywiez jakiegos bata |
|
|
|
|