return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: 1 2 [3] 4 5 6 7 
Ulubione Piwo (pg. 3)
View this Thread in Original format
infinity HiGH
przeciez zuciles palenie nie?

albo moze gdzies w d/t sie najebac dzisiaj?
maxstradamus
sprawdz swoj pm
maxstradamus
quote:
Originally posted by infinity HiGH
przeciez zuciles palenie nie?


StereoPrincess
dzisiaj jest ten dzien irlandczykow. oni to na prawde sa coo coo! uwaga chlopcy.
maxstradamus
quote:
Originally posted by StereoPrincess
dzisiaj jest ten dzien irlandczykow. oni to na prawde sa coo coo! uwaga chlopcy.


hehe dzieki gosia
w takim razie d/t odpada bo wiem, ze do domu nie wroce
AdReNaLiNa
Tyskie ponad wszystkie.. haha
no nie, Zywiec i Lech tez sa bardzo dobre..
a z zagranicznych to oczywiscie Stella i Heinik :)

ale tak ogolnie to teraz nie pije za wiele, piwo najlepsze jest zimne w upalne lato ;)
infinity HiGH
quote:
Originally posted by AdReNaLiNa
ale tak ogolnie to teraz nie pije za wiele, piwo najlepsze jest zimne w upalne lato ;)


szczegolnie na plazy, z golymi dziewczynami i polskim morzem w tle
stren
quote:
Originally posted by infinity HiGH
szczegolnie na plazy, z golymi dziewczynami i polskim morzem w tle


i w twoich marzeniach
maxstradamus
lol
infinity HiGH
quote:
Originally posted by stren
i w twoich marzeniach



stren
arr matey pijemy z wojtkiem wlasnie



Dj XtReMe
quote:
Originally posted by stren
i w twoich marzeniach


ahahahah chyba kazdego chlopaka marzeniach :toothless
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 2 [3] 4 5 6 7 
Privacy Statement