|
Ulubione Piwo (pg. 3)
|
View this Thread in Original format
| infinity HiGH |
przeciez zuciles palenie nie?
albo moze gdzies w d/t sie najebac dzisiaj? |
|
|
| maxstradamus |
| sprawdz swoj pm |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
przeciez zuciles palenie nie?
|
 |
|
|
| StereoPrincess |
| dzisiaj jest ten dzien irlandczykow. oni to na prawde sa coo coo! uwaga chlopcy. |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
dzisiaj jest ten dzien irlandczykow. oni to na prawde sa coo coo! uwaga chlopcy. |
hehe dzieki gosia
w takim razie d/t odpada bo wiem, ze do domu nie wroce |
|
|
| AdReNaLiNa |
Tyskie ponad wszystkie.. haha
no nie, Zywiec i Lech tez sa bardzo dobre..
a z zagranicznych to oczywiscie Stella i Heinik :)
ale tak ogolnie to teraz nie pije za wiele, piwo najlepsze jest zimne w upalne lato ;) |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by AdReNaLiNa
ale tak ogolnie to teraz nie pije za wiele, piwo najlepsze jest zimne w upalne lato ;) |
szczegolnie na plazy, z golymi dziewczynami i polskim morzem w tle |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
szczegolnie na plazy, z golymi dziewczynami i polskim morzem w tle |
i w twoich marzeniach |
|
|
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by stren
i w twoich marzeniach |
 |
|
|
| stren |
arr matey pijemy z wojtkiem wlasnie
 |
|
|
| Dj XtReMe |
| quote: | Originally posted by stren
i w twoich marzeniach |
ahahahah chyba kazdego chlopaka marzeniach :toothless |
|
|
|
|