|
Ulubione Piwo
|
View this Thread in Original format
| maxstradamus |
No wiec jakie jest wasze?
Wiem, ze nie latwo jest wybrac jedno, wiec postujcie ile chcecie...
------------
1. Popularne
------------


------------------
2. Mniej popularne
------------------


--------------------------
3. Praktycznie niedostepne
--------------------------

 |
|
|
| dazlee |
| ZYWIEC jest najlepsze :) :) |
|
|
| Dj XtReMe |
Tyskie
EB
Heineken
Corona
Zubr |
|
|
| Outsider |
 |
|
|
| stren |
| ja chyba niemam ulubionego; tyskie, lech, królewskie, zywiec, carlsberg, heineken... |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by stren
ja chyba niemam ulubionego; tyskie, lech, królewskie, zywiec, carlsberg, heineken... |
pijesz wszystko co podejdzie :p |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
pijesz wszystko co podejdzie :p |
waze, zeby sponiewieralo :o |
|
|
| Spyder |
 |
|
|
| arek |
ZUBR.. z rosolem.
 |
|
|
| Dj XtReMe |
| quote: | Originally posted by arek
ZUBR.. z rosolem.
|
ahhahhha NICE! jeszcze takiego czegos nie widzialem |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
|
mmm to jest piwo na dzisiejsze swieto |
|
|
|
|