|
28.10.2006 - Sensation White @ Hala Ludowa (Wrocław) (pg. 2)
|
View this Thread in Original format
| Keny |
| ja chyba nie pojade ...... ciekaw czy A&B bedzie w pelnym skladzie ... ostatnim razem byl tylko Tony McGuinnes |
|
|
| Piotrfan |
| Raczej będzie tylko dwóch, zawsze na eventach tak grają w trójkę robią tylko produkcje, a ich ekipa wyjazdowa to zazwyczaj 2, chyba, że na Sensation zrobią wyjątek. |
|
|
| Makes |
line up 2 sceny czyli Ftb white stage:
ftb white stage:
Menno de Jong (Holandia)
Dj W (Polska)
Czopka (Polska)
Neevald (Polska)
Nitrous Oxide (Polska)
Dragon (Polska)
John Hetmond (Polska)
Maxx (Polska)
Turbo (Polska) vs Ando (Polska)
Remo (Polska)
Jacob (Polska)
jeszcze nie wiem czy jechac ale juz sie nie zalapalem na bilet za 125zloty :( |
|
|
| mimaj |
| quote: | Originally posted by Keny
ja chyba nie pojade ...... ciekaw czy A&B bedzie w pelnym skladzie ... ostatnim razem byl tylko Tony McGuinnes |
ostatnim razem był Sunrise Festival (bleee) i byli we dwoje, razem z Jono.
a na SW jade na bank, nie przepuszczę A&B ^^ |
|
|
| Hanki |
| quote: | Originally posted by mimaj
a na SW jade na bank, nie przepuszczę A&B ^^ |
To sie moze po raz kolejny, (jak na Creamfields) spotkamy. ;) |
|
|
| mimaj |
| quote: | Originally posted by Hanki
To sie moze po raz kolejny, (jak na Creamfields) spotkamy. ;) |
yo Hanki o/
hyh, mam nadzieję, że tak, dogadamy się jeszcze ;)
wracaj±c do a&b to oni nigdy "w pełnym składzie" nie jeżdż± na eventy, to znaczy nigdy w 3, zawsze duecik jedzie, no albo tylko jeden z nich. |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by mimaj
wracaj±c do a&b to oni nigdy "w pełnym składzie" nie jeżdż± na eventy, to znaczy nigdy w 3, zawsze duecik jedzie, no albo tylko jeden z nich. |
Full profeska widze... pathetic |
|
|
| Hanki |
| quote: | Originally posted by Outsider
Full profeska widze... pathetic |
:haha: :haha: :haha: |
|
|
| bobsterpl |
Otóz male sprostowanie: prosze nie mowic ze nigdy A&B nie jezdza w calym skladzie na eventy, bo bylem na Trance Energy '06 i byl caly skladzik... :-) tzn trojka za konsola.. mam nadzieje, ze do nas przyjada razem, bo:
- to 1st SENSATION w POLSCE
- i chyba ich pierwszy wystep na Sensation... [ chyba ze sie myle hmm]
pzdr. |
|
|
| GiB01 |
| szczerze to wole polskie mayday niz polskie sensation jak patrze na niektorych pseudo polskich dj'ow to az mi sie zle robi ze byli vixiarze beda nas reprezentowac na SW w PL :whip: |
|
|
|
|