return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: 1 [2] 3 4 5 
28.10.2006 - Sensation White @ Hala Ludowa (Wrocław) (pg. 2)
View this Thread in Original format
Keny
ja chyba nie pojade ...... ciekaw czy A&B bedzie w pelnym skladzie ... ostatnim razem byl tylko Tony McGuinnes
Piotrfan
Raczej będzie tylko dwóch, zawsze na eventach tak grają w trójkę robią tylko produkcje, a ich ekipa wyjazdowa to zazwyczaj 2, chyba, że na Sensation zrobią wyjątek.
Makes
line up 2 sceny czyli Ftb white stage:

ftb white stage:

Menno de Jong (Holandia)

Dj W (Polska)
Czopka (Polska)
Neevald (Polska)
Nitrous Oxide (Polska)
Dragon (Polska)
John Hetmond (Polska)
Maxx (Polska)
Turbo (Polska) vs Ando (Polska)
Remo (Polska)
Jacob (Polska)

jeszcze nie wiem czy jechac ale juz sie nie zalapalem na bilet za 125zloty :(
mimaj
quote:
Originally posted by Keny
ja chyba nie pojade ...... ciekaw czy A&B bedzie w pelnym skladzie ... ostatnim razem byl tylko Tony McGuinnes

ostatnim razem był Sunrise Festival (bleee) i byli we dwoje, razem z Jono.

a na SW jade na bank, nie przepuszczę A&B ^^
Hanki
quote:
Originally posted by mimaj
a na SW jade na bank, nie przepuszczę A&B ^^


To sie moze po raz kolejny, (jak na Creamfields) spotkamy. ;)
mimaj
quote:
Originally posted by Hanki
To sie moze po raz kolejny, (jak na Creamfields) spotkamy. ;)

yo Hanki o/
hyh, mam nadzieję, że tak, dogadamy się jeszcze ;)

wracaj±c do a&b to oni nigdy "w pełnym składzie" nie jeżdż± na eventy, to znaczy nigdy w 3, zawsze duecik jedzie, no albo tylko jeden z nich.
Makes
www.sensation-white.pl

:happy2:
Outsider
quote:
Originally posted by mimaj
wracaj±c do a&b to oni nigdy "w pełnym składzie" nie jeżdż± na eventy, to znaczy nigdy w 3, zawsze duecik jedzie, no albo tylko jeden z nich.


Full profeska widze... pathetic
Hanki
quote:
Originally posted by Outsider
Full profeska widze... pathetic

:haha: :haha: :haha:
Fearless One
quote:
Originally posted by mimaj
wracaj±c do a&b to oni nigdy "w pełnym składzie" nie jeżdż± na eventy, to znaczy nigdy w 3, zawsze duecik jedzie, no albo tylko jeden z nich.


http://video.google.pl/videoplay?do...bove+%26+beyond

? ;>

bobsterpl
Otóz male sprostowanie: prosze nie mowic ze nigdy A&B nie jezdza w calym skladzie na eventy, bo bylem na Trance Energy '06 i byl caly skladzik... :-) tzn trojka za konsola.. mam nadzieje, ze do nas przyjada razem, bo:
- to 1st SENSATION w POLSCE
- i chyba ich pierwszy wystep na Sensation... [ chyba ze sie myle hmm]
pzdr.
GiB01
szczerze to wole polskie mayday niz polskie sensation jak patrze na niektorych pseudo polskich dj'ow to az mi sie zle robi ze byli vixiarze beda nas reprezentowac na SW w PL :whip:
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 [2] 3 4 5 
Privacy Statement