return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: 1 2 3 [4] 5 
28.10.2006 - Sensation White @ Hala Ludowa (Wrocław) (pg. 4)
View this Thread in Original format
Maciejano5
sorrka... juz bede wiedzial ze w tym dziale nie daje sie tracklist. A mam je z http://www.sensation-matiu.friko.pl/ (dole stronki)
lelusz
I know this is not correct section but somehow its connected with SW Poland edition.

I was listetnig Matys' and San's set and found this amazing tune... but have no idea what is it :(

does someone recognize it ? -> www.dunno.patrz.pl [ http://www.tranceaddict.com/forums/...79173&forumid=2 ]

if yes, please tell me

cheers

ps. this track isnt mationed in tracklist unfortunetyl :(
Makes
lelusz nie wiem w jakiem temacie to bylo ale juz Ci odpowiedzialem na te pytanie :p
lelusz
hmmm... kurde to ja nie wiem gdzie w takim razie postowalem ;]

wlasnie cos mi nie pasowalo, ze nie ma tutaj mojego postu, a dalbym sobie reke uciac, ze go zostawilem :P

spoko poszukam
dzieki

pozdr
bobsterpl
Jest troche błedów w tych tracklistach.. kto to pisal ??? :conf:
1. a&b skonczyli seta grajac Oceanleab-sattelite ( a&b rmx )
2. ATB po mr.brighside zagral Perfect destiny... jakie tam hold you... LOL..
Sunclyder
Ja byłem na weselichu :p

Kurde a tak chciałem jechać :whip:

Pozdrawiam z Torunia
Makes
bobstar_pl, nie ten dzial ;) i tracklisty sa juz trzeba tylko minutke szukac ;)
Hanki
quote:
Originally posted by Makes
bobstar_pl, nie ten dzial ;) i tracklisty sa juz trzeba tylko minutke szukac ;)

Wez Ty sie juz uspokoj z tym, ze nie ten dzial...

Bylo to w Polsce? Odnosi sie do wydarzen w PL? No wiec przestan pitolic farmazony. :p
Makes
quote:
Originally posted by Hanki
Wez Ty sie juz uspokoj z tym, ze nie ten dzial...

Bylo to w Polsce? Odnosi sie do wydarzen w PL? No wiec przestan pitolic farmazony. :p


no ale powiedz co to da jak umiesci tutaj tracklisty ktore juz sa nieaktualne ?? jest specialny dzial do tracklistow wiec nie rozumie dlaczego tutaj daje ;)

jak chce cos dodac to niech tutaj zobaczy click

p.s. ja zawsze jestem spokojny , tylko po co burdel robic :p
stren
moga byc traklisty i tu i tam

bobster_PL
Wiem juz, ze sa nieaktualne :]
dlatego usuwam posta..
Makes
quote:
moga byc traklisty i tu i tam

jeju ludzie, relax :p nie wiem co w tem zlego poinformowac nowego uzytkownika gdzie lepiej by bylo dac tracklisty ;)
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 2 3 [4] 5 
Privacy Statement