|
eigen hollands trancEaddict forum!
|
View this Thread in Original format
| //j o o s t |
Zo, na de afgelopen topic over dat een paar mensen eigenlijk wel een eigen Holland forum wilden, ben ik maar ff wat zooi gaan uploaden. En jahoor, daar kwam opeens een schitterend forum tevoorschijn!
EN, NEE DIT IS GEEN SPAM!
Ik heb gekozen voor phpBB vanwege de supermakkelijke bediening en de goede indeling en aanpasbaarheid (bestaat dat woord).
Dus vinden jullie het een leuk idee, meld je dat ff aan. En als je Moderator wilt worden van het forum kun je dat ook in een reply zetten.
Nu moet er nog een kleine site onder komen met de partypics etc. Maar alle meetings, nieuwe releases en andere leuke verhalen kunnen nu op het forum worden verteld. En natuurlijk blijft dit ons home, maar als je af en toe ook een kijkje neemt op het andere forum, dan ben je helemaal up-to-date op het gebied van Trance,CLub, Techno, Hardhouse en nog veel meer.
Dus bij deze vraag ik ook webmasters/moderators die me willen helpen met het forum te onderhouden en nieuwe categorieen toevoegen.
Weten jullie nog categorieen die er zeker weten bij moeten staan, of hebben jullie nog andere tips, reply!
KLIK HIER OM NAAR HET TRANCE FORUM TE GAAN!
En ja, je kunt er ook nog andere styles voor downloaden, misschien dat we kunnen gaan stemmen welke style het mooie is. |
|
|
| SnuggLe |
Sorry hoor, maareh... dat is toch precies HETZELFDE als we ongeveer hier hebben???? Wat laatst aangedragen werd was geen FORUM, maar een website.
Greetz,
SnuggLe |
|
|
| DJ_Massive |
flikker op zeg.. we hebben hier toch al >>HOLLAND<< forum.. waarom moeten we dan nieuwe...:haha:
BLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAT |
|
|
| //j o o s t |
Rustig, Rustig...
Ik heb alleen ff in een kwartiertje het forum online gezet om te kijken wat jullie ervan vinden, niets dus. En terwijl in de andere topic je niet had gereageerd dat je het niets leek en hier wel.
Maar er komt dus nog een site achter, alleen dat is veel te veel werk om nu ff te doen, je moet toch ergens beginnen he mensen. |
|
|
| Optimus |
| ik zit al op heel veel forums, ik zie niet het nut ervan in om nog een erbij te gooien als we al TAform hebben |
|
|
| //j o o s t |
Jammer, dan gooi ik het forum er wel weer af.:o
Misschien hadden we er met zijn allen wat, wat vernieuwing ofzo. Onze eigen plek, speciaal voor hollanders. Maarnee, jammer.:whip: |
|
|
| !_PeTrUs_! |
Sjeempie, nog nooit gezien dat forum man!
Toppie! |
|
|
| Kamaya |
He Joost, ik snap jou echt niet, wat wil je nou?!!
Wil je een tweede TrancAddict??
Een tweede Holland forum?!!!!! |
|
|
| Optimus |
| goed he? ik ken dat forum ook net:D:D:D |
|
|
| //j o o s t |
Misschien was het leuk om en site op te richten waar jullie allemaal jullie eigen creaties op konden zetten, en party pics van meetings, en filpjes, en live sets van jullie ofzo. Dan maken we een PR-site voor de members :D
Maarja, :whip: |
|
|
| New Wave |
| Site is wel okee, is leuk als hij komt vinnik, maar geen appart forum ;) mzzl |
|
|
|
|