return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Local Scene Info / Discussion / EDM Event Listings > Europe > Europe - Holland

Pages: 1 [2] 3 4 5 
armin , gaattie nou 12 uur draaien ofniet? (pg. 2)
View this Thread in Original format
Access
WICKED !!!
12 uur Armin ... dat wil ik wel meemake
Eye-Riz
dr zijn anders wel meer dj's die dat regelmatig doen hoor... neem Sven Vath. Die staat erom bekend dat ie het liefst alleen maar lange sets draait, en het liefst dan ook op een niet te groot feest.
Drie jaar geleden draaide hij zondag na de LoveParade de godganse dag bij Tresor. En wat een onwijze, tergende opbouw, echt supercool!
Maja, Svennetje staat dan ook bekend om zijn notoire pepgebruik, en ik kan me niet voorstellen dat Armin daar ook zo'n fan van is. Aan de andere kant: ook al ziet ie er nog zo netjes en schattig uit, dat zegt niets over wat iemand doet :)
arjoderoon
als ie dood neervalt neem ik ut wel van um over :P ff stoomcursus draaien en dan dak eraf :)
MaGiK54
quote:
Originally posted by Eye-Riz
dr zijn anders wel meer dj's die dat regelmatig doen hoor... neem Sven Vath. Die staat erom bekend dat ie het liefst alleen maar lange sets draait, en het liefst dan ook op een niet te groot feest.


In de Eau verleden jaar, na Concept, kwam Sven Vath ff partycrashen om een uur of 5 a 6. De man had al gedraaid op Concept en hij dacht, laat ik maar eens in de kleine zaal van de Eau draaien. Helemaal stoned, dronken enz enz heeftie tot een uur of 11 staan draaien en de laatste paar uur nog maar voor een man of 30, wicked actie :D Heb zelf maar een half uurtje mee gepikt van deze set, aangezien ik niet onder de pep zat en ben lekker naar bed gegaan :D


Maar is er al wat bekend van die 12 uur set of niet ?? Hoe zijn deze geruchten de wereld ingekomen trouwens ??
Optimus
quote:
Originally posted by MaGiK54



Ik zou best nog wel een keertje net als vroeger een nachie willen stappen
Op m'n Puch een wijffie halen en daarna dansen in de Marathon
En na afloop op het Rijswijkse Plein een harinkie gaan happen
De dag daarna een kater dus naar Scheveningen, lekker bakken in de zon.

Oh, oh, Den Haag, mooie stad achter de duinen
De Schilderswijk, de Lange Poten, en het Plein
Oh, oh, Den Haag, ik zou met niemand willen ruilen
meteen gaan huilen, als ik geen Hagenees zou zijn




Ik zou best nog wel een keertje net as vroeger
in Moerwijk willen wonen
Na het eten een partijtje voetbal in de tuin
de ouwers langs de lijn
En met Kerstmis met de hele buurt op jach
om kersbomen te rausen.
Op ouwejaars avond fikkie stoken
Vooral die autobanden rookten fijn.

Ik zou best nog wel een keertje, net as vroeger
een nachie willen stappen
op m'n Puch een wijffie halen
en daarna danse in de Marathon
En na afloop op het rijswijkseplein
een harinkie gaan happen
De dag daarna een kater dus naar scheveningen
lekker bakken in de zon.

O O Den Haag, mooie stad achter de duinen
De schilderswijk de lange poten en het plein
O O Den Haag ik zou met niemand willen ruilen
meteen gaan huilen as ik geen hagenees zou zijn.

Ik zou best nog wel een keertje, met die ouwe
naar ADO willen kijken
In het zuiderpark, de lange zij, de warme worst
supporters om je heen
lekker kankeren op Theo van de Burgh
en die lange van Vianen
Want bij elke lage bal
Dan dook die eikel er steevast overheen.

Ik zou best nog wel een keertje, net as vroeger
Ach, wat leg ik nou te dromen
want Den Haag is in de jaren zo veranderd
Voor mij toch veel te vlug joh...
Dat nieuw Babylon,
Moest dat er trouwens eigenlijk wel komen
Zo komt die ooievaar op de Vijverberg
dus never nooit meer terug....


:D
MaGiK54
Mooi hoor Opti :D
Donna
quote:
Originally posted by MaGiK54


Waaaaaaaaaaaaar, weer in de Eau. Die 9 uur set was wicked in de Eau laatst. De man draaitie echt veel ouwe meuk. Echt super was dat :D


ZUCHT,wat was dat een ONWIJS heerlijk feest,ben erheen gegaan imme remy toen,RV had t id dat ie zo lang armin niet ging waarderen,kep Tijs08 en Partyhardy toen voor t eerst gemeet en we zijn VRESELIJK uit ons dak gegaan,wat veel klassiekers,HEERLIJK!!!

Had van mij idd nog wel een paar uur mogen duren dus die 12 uurs set lijkt me wel wat,en dan ofcuz wel weer in de eau:)
pipi
volgens mij staat die 12 uur solo nog steeds geprogrammeerd op 26 oktober.
MaGiK54
quote:
Originally posted by pipi
volgens mij staat die 12 uur solo nog steeds geprogrammeerd op 26 oktober.


Gelieve bron vermelden, hoe wat en waar. Op Armin's site staat niks vermeld en aangezien de 9 uur set ruim van te voren bekend was, lijkt mij het grote bull wat je nou vermeld :rolleyes:

Dus als het waar is wat je zegt, gelieve bron vermelden :D
pipi
nou dan geloof je het niet.

MaGiK54
quote:
Originally posted by pipi
nou dan geloof je het niet.


Maar als jij weet dat deze solo nog steeds geprogrammeerd staat op 26 oktober, dan heb je deze info toch ergens vandaan. Ik ben er erg benieuwd naar en ik denk wij alle, want een solo van 12 uur van Armin is zeker de moeite :) Dus mijn vraag is waar hebbie deze info vandaan en nog belamgrijker waar wordt deze solo gehouden.

Maar je antwoord zegt volgens mij meer dan genoeg :rolleyes:
Optimus
denk ALS ie komt, dat t gewoon in Den Haag is:)
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 [2] 3 4 5 
Privacy Statement