|
Twoj #1 DJ (pg. 2)
|
View this Thread in Original format
| viscid |
| nie wybiore jednego, ale strasznie lubie Pentona |
|
|
| StereoPrincess |
a co tydzien mi sie zmienia.
po miami, to lista jest bardziej dluga.
powiem Chus & Ceballos ale na prawde to morze byc 15 innych dj'ow. |
|
|
| Sat |
w tej chwili Cristian Varela lub Ben Sims :rolleyes: .
Albo tez Adam Beyer za starych czasow. :tongue3
all the time: Liebing.
'm saying hello to the polish 4um ;]. |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by stren
wyjaśnij :conf: |
przez dluzszy czas sluchalem wszystkiego (poczawszy na dancie, konczac na gangsta rapie). Potem w moje rece wpadlo GU014 i wtedy zobaczylem jak jedna osoba z dwoma dekami i mixerem jest w stanie zbudowac muzyke tak klimatyczna i skladna, od samego poczatku plyty do jej ostatnich sekund, jakiej nigdy dotad nie slyszalem.
Jakos sie tak zlozylo, ze w tym czasie S&D robili swoje delta heavy tour i zaczalem sie troche tym interesowac, niestety nie mialem z kim isc ich zobaczyc bo wszyscy znajomi byli zainteresowani inna muzyka...
Kilka miesiecy pozniej Digweed, Crystal Method i BT grali razem i juz wtedy bylem w posiadaniu paru plyt GU i Northern Exposures wiec nie bylo szans zebym nie poszedl na ten gig.
No i wtedy wszystko sie potoczylo automatycznie. Co niedzielne czekanie na EM i sciaganie setu za setem.
A jak sie przeprowadzilem do Toronto i poszedlem na kilka imprez tutaj...juz nie bylo powrotu. |
|
|
| stren |
| ^ hehe niezla historia, moze topic zalozymy: "jak sie zainteresowales EDM ?" |
|
|
| marcinm |
Nick Warren
potem:
Ferry Corsten
Armin Van Buuren
Blank and Jones |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by marcinm
Nick Warren
potem:
Ferry Corsten
Armin Van Buuren
Blank and Jones |
nie zeby cos bylo z tym nie tak, ale nick warren i ferry corsten to chyba nie wiele maja wspolnego...
moge sie mylic bo corstena daaawno nie slyszalem |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
nie zeby cos bylo z tym nie tak, ale nick warren i ferry corsten to chyba nie wiele maja wspolnego...
moge sie mylic bo corstena daaawno nie slyszalem |
Ogolnie chyba z reszta nie ma za wiele wspolnego. |
|
|
| kappa82 |
Jak dla mnie numer 1 jest Mauro Picotto, jedyny dla mnie DJ, który sprawdził się w każdym gatunku jaki uprawiał, zaczynając od trancowo-komercyjnych (Komodo,Iguana),a na utworkach z gatunku Techno i Ambient kończac (ostatni albym Superclub).Jego wielogodziny set z Aria, Montreal to dla mnie mistrzostwo świata.
Tak off topic to powinna być druga kategoria DJ-producentów, gdzie dla mnie absolutnymi guru są Lauren Veronzez oraz M.I.K.E. |
|
|
| marcinm |
| quote: | Originally posted by kappa82
Jak dla mnie numer 1 jest Mauro Picotto, jedyny dla mnie DJ, który sprawdził się w każdym gatunku jaki uprawiał, zaczynając od trancowo-komercyjnych (Komodo,Iguana),a na utworkach z gatunku Techno i Ambient kończac (ostatni albym Superclub).Jego wielogodziny set z Aria, Montreal to dla mnie mistrzostwo świata.
Tak off topic to powinna być druga kategoria DJ-producentów, gdzie dla mnie absolutnymi guru są Lauren Veronzez oraz M.I.K.E. |
naprawde? widzialem Picotto u nas pare mieseicy temu, i byl naprawde do niczego. takiego slabego dj nie slyszalem kiedykolwiek w zyciu. jedynym dobrym momentem w czasie jego set byl kiedy zagral "komodo" i potem "lizard" resztka jego set bylo zlozone z bardzo nudnych piosenek.
jak chodzi o nick warren, jest on "progressive house" a ferry jest "euro trance" wiec to jest duza roznica, ale obydwojga maja swoje zalety. |
|
|
| zoric |
| Moj je Ferry Corsten :toothless |
|
|
| marcinm |
| Ferry Corsten bym moim ulubionym dj'em, ale ostatnie pare razy kiedy go widzialem nie byl az tak dobry. |
|
|
|
|