|
Twoj #1 DJ (pg. 4)
|
View this Thread in Original format
| Fearless One |
| mi sie co¶ kojarzy że słyszałem/czytałem, że Morillo gra przeedytowane kawałki, tak że np wszystkie maj± ten sam bpm... ale czy gra wcze¶niej przygotowane sety... prawdę powiedziawszy nie wiem |
|
|
| maxstradamus |
| slyszalem tez, ze jest pedalem i nie ma lewej nogi |
|
|
| Zielak |
Witam ; )
To mĂłj pierwszy poscik na tym forum:p
Jak dla mnie zdecydowanym numerem 1 jest oczywiscie Armin, co czwartkowe asoty słucham zawsze, on zaraził mnie muzyką trance i będę go słuchał cały czas:D |
|
|
| DJNeuro |
Martin Roth!!! He was meant to go to Poland??
Check out the mix?
http://www.martinroth.net/promotion...DJ-MIX_July.mp3
Tracklist:
Ferry Corsten - Galaxia 2006
Karen Overton - your loving arms (Markus Schulz Remix) vs. Simon & Shaker - Zero (Original) [MR-Edit]
Plastikman - spastik
Super8 & POS pres. Aalto - 5 (Original Mix)
Mac&Mac - listen (Mac Zimms Remix)
Cirez D - mouseville theme
Sander van Doorn - Direct Dizko (Sander van Doorn Remix)
D-SAW - Track 1030
Rising Star - when things go wrong
Airwave - sunspot |
|
|
| Hanki |
| Roth sucks all the way! :D |
|
|
| GiB01 |
| trudno okreslic swojego no.1 hmmmm jako dj'a szanuje bardzo Eddie'ego Halliwell'a ;) |
|
|
| mgoodwill |
Za ich wspaniale ksywki sa numer 1:
DJ Pastus z osranego goralskiego klubu na Saucie Chicago i DJ Doctor Hortex z UN Club (Ktory ma teraz muze spoko nawet - klub, nie wiem kto tam djuje)
By the way, nigdy bym nie zgadl ze nazwa polusowskiego klubu UN znaczy "Unwind Now" lol:tongue3 |
|
|
| Czapaja |
| pf numer 1 ? Nie dam rady wybrać numeru jeden; ale na wyróżnienie zasługuje Above & Beyond; za oryginalnośc ... min. |
|
|
| Stereoid |
dj nr.1 to chyba tiesto, a tiddey z Polski
a producent nr. 1 Jonas Steur / Nitrous Oxide (chłopak się rozwija w prawidłową stronę:)), ewentualnie Kai Del Noi... |
|
|
| Czapaja |
| quote: | Originally posted by Stereoid
dj nr.1 to chyba tiesto, a tiddey z Polski
a producent nr. 1 Jonas Steur / Nitrous Oxide (chłopak się rozwija w prawidłową stronę:)), ewentualnie Kai Del Noi... |
widać ze mega prostak z ciebie, Tiesto :| ? Tiddey :| ? Chyba sobie żarty stroisz a N20 przesadza z samplami, Nudny się zrobił odrazu po wydaniu North Pole i wątpie zeby zawrócił w tą dobrą strone jak ty to mówisz... |
|
|
| Hanki |
| Czapka a Ty co tak ostro? |
|
|
| Czapaja |
| bo widac ze vixą zalatuje :P bynajmniej peace |
|
|
|
|