|
Skad jestes? (pg. 2)
|
View this Thread in Original format
| infinity HiGH |
| Urodzony w warszawie, mieszkam w toronto |
|
|
| Hanki |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
ze szczecina. |
To tak jak ja, co widac po lewej ;) |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by stren
ja jestem z warszawy i mieszkam w warszawie |
+1 |
|
|
| KandyKid_420 |
| Urodzilem sie w Bialymstoku...teraz mieszkam w Vancouver :) |
|
|
| Hanki |
| quote: | Originally posted by KandyKid_420
Urodzilem sie w Bialymstoku...teraz mieszkam w Vancouver :) |
Klimatycznie prawie na to samo wychodzi... ;) |
|
|
| djeso |
| Orginalnie z Obornik WLKP |
|
|
| marcooz |
| quote: | Originally posted by SebG
W Bydgoszczy bylem rodzony. |
<5> też sie tutaj urodziłem :cool: |
|
|
| bluE_Neon |
| quote: | Originally posted by stren
ja jestem z warszawy i mieszkam w warszawie |
Legionista czy Polonista? |
|
|
| djeso |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
Lublin |
Polowa moja rodziny pochodzi z tego rejonu :) |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by bluE_Neon
Legionista czy Polonista? |
Maple leafista |
|
|
| Adik3 |
| Urodzony w Olsztynie, zamieszkaly tymczasowo w Gdansku. Pozdrr |
|
|
|
|