|
Skad jestes? (pg. 3)
|
View this Thread in Original format
| Kubek1oh1 |
| quote: | Originally posted by bluE_Neon
Legionista czy Polonista? |
Jedni i drudzy i tak nie wygraja Mistrza Polski, a ci drudzy maja szanse nawet spac z ligi :)
Ja jestem z Krakowa, pochodze znaczy sie urodzny i wychowany, teraz przesiaduje w Toronto |
|
|
| bluE_Neon |
| quote: | Originally posted by Kubek1oh1
Jedni i drudzy i tak nie wygraja Mistrza Polski, a ci drudzy maja szanse nawet spac z ligi :)
|
Owszem, ale Legia zawsze nalezala do czolowki. A pozatym Polonia zawsze hujowo grala ;) |
|
|
| Outsider |
| who gives a :conf: i don`t... |
|
|
| Kubek1oh1 |
| quote: | Originally posted by Outsider
who gives a :conf: i don`t... |
Ty moze nie, ale ja tak |
|
|
| Outsider |
| quote: | Originally posted by Kubek1oh1
Ty moze nie, ale ja tak |
A ja na przyklad nie ;)
Edit:
a poza tym offtopic :stongue: |
|
|
| Kubek1oh1 |
| quote: | Originally posted by Outsider
A ja na przyklad nie ;) |
Bo ty napewno jestes za Gwardia Warszawa albo Hutnik albo jeszcze ktos tam inny i dlatego cie to nie obchodzi :D |
|
|
| Syntophax |
| urodzony w Zabrze i mieszkam w Gelsenkirchen/Aachen |
|
|
| krysx25 |
Vancouver, Canada TA here!!
Born in Poland, residing in god's country.
ps. Send us some polish women !!!! HOT !!!!
I'll send you some asians .. lol |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by krysx25
Vancouver, Canada TA here!!
Born in Poland, residing in god's country.
ps. Send us some polish women !!!! HOT !!!!
I'll send you some asians .. lol |
we accept only hot asians, we've got a bunch of ugly ones |
|
|
| Juma |
Glogow - Poland
Livingston - Scotland |
|
|
| Adamo |
| Gdansk/Gdynia, Polska -------------> Toronto, Kanada |
|
|
| INTRANCE |
| Urodzona w Wawie a mieszkam w London :) Jezu jak ja sie ciesze ze jest Polskie TA, ale beda imprezy tego lata :) |
|
|
|
|