|
Skad jestes? (pg. 4)
|
View this Thread in Original format
| Piotro |
| Urodzony w Bytówie, mieszkam w Berlinie |
|
|
| DJ EsseX |
| Mieszkam od zawsze w Słupsku. Zamierzam niedługo zmienić lokalizację ... tylko jeszcze nie wiem dokąd ... |
|
|
| Dj XtReMe |
| quote: | Originally posted by INTRANCE
Urodzona w Wawie a mieszkam w London :) Jezu jak ja sie ciesze ze jest Polskie TA, ale beda imprezy tego lata :) |
ohhhhhhhh Magda...nice!!! nie wiedzialem ze jestes TA! zajebiscie!
to Gracjan :D |
|
|
| vA|sYn[D]rOm |
| urodzony w lublinie -> mieszkam w bytomiu |
|
|
| Digital Rain |
| Z Warszawy ... teoretycznie. |
|
|
| superIMPOSED |
urodzony w lublinie
live in london (CANADA) |
|
|
| INTRANCE |
| quote: | Originally posted by Dj XtReMe
ohhhhhhhh Magda...nice!!! nie wiedzialem ze jestes TA! zajebiscie!
to Gracjan :D |
haha jak to nie, przeciez rozmawialismy o tym na ostatniej imprezie :) hehe |
|
|
| Dj XtReMe |
| quote: | Originally posted by INTRANCE
haha jak to nie, przeciez rozmawialismy o tym na ostatniej imprezie :) hehe |
ale moja pamiec jest do dupy widoczne :whip: |
|
|
| Dj XtReMe |
| quote: | Originally posted by superIMPOSED
urodzony w lublinie
live in london (CANADA) |
ja wlasnie tez. zajebiscie |
|
|
| BigMike |
| Bialystok and Lapy:toocool: |
|
|
|
|