return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Retired Forums > Europe - Poland

Pages: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 
Skad jestes? (pg. 5)
View this Thread in Original format
Hanki
quote:
Originally posted by Ziggy
Pacanow

:haha: :haha: :haha:
squirrelly
Urodzona w Warszawa, mieskam w Orlando, Fl od kiede mialam 5 lat.
bobster_PL
hmm...Czemu dużo Polaków mieszka gdzieś za granicą..:/ chyba sie przeprowadzie..:P:P pzdr!
bluE_Neon
quote:
Originally posted by bobster_PL
hmm...Czemu dużo Polaków mieszka gdzieś za granicą..:/ chyba sie przeprowadzie..:P:P pzdr!


Wcale bym ci tego nie radzil bo nie jest lepiej, chyba ze masz jakies kontakty i swoja organizacje :)
Dj XtReMe
quote:
Originally posted by dr.no
Gliwice:)


ZAJEBISCIE!!!!!!! ja sie tam urodzilem :D :D :D :D
InMyPlace**
urodzona w warszawie ale mieszkam w kanadzie 16 lat. wracam na wakacje=))
woooooooooooooooo polski forum!!!!!!!!!!=))))))))
trance addicts unite:P
Dj XtReMe
quote:
Originally posted by InMyPlace**
urodzona w warszawie ale mieszkam w kanadzie 16 lat. wracam na wakacje=))
woooooooooooooooo polski forum!!!!!!!!!!=))))))))
trance addicts unite:P


ja tez juz w london mieszkam 16 lat :nervous:
G.Lansberg
W tygodniu Berlin, w weekendy Szczecin... w większości ;)
Piotro
quote:
Originally posted by G.Lansberg
W tygodniu Berlin, w weekendy Szczecin... w większości ;)


hehe tez z Berlina, cool! ;)
G.Lansberg
Prenzlauer Berg (okolice S-Greifswalder Strasse), a Ty?

Może małe spotkanko? Wybierasz się może do Polar.TV na euphonicową imprezkę? :happy2:

PS: GG: 5052149

Piotro
Wedding (okolice S-Gesundbrunnen) hehe, sorry mój polski nie jest zbyt dobry.

W Polar.tv bede na 100%.

Hmmm... jaki ja mam nummer gg :conf:

gg: 8901828
mgoodwill
"Debica, Debica piekna okolica..." z ktorej pochodze,
teraz jestem w Chicago, raz na jakis czas w Toronto.
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 
Privacy Statement