|
Skad jestes? (pg. 5)
|
View this Thread in Original format
| Hanki |
| quote: | Originally posted by Ziggy
Pacanow |
:haha: :haha: :haha: |
|
|
| squirrelly |
| Urodzona w Warszawa, mieskam w Orlando, Fl od kiede mialam 5 lat. |
|
|
| bobster_PL |
| hmm...Czemu dużo Polaków mieszka gdzieś za granicą..:/ chyba sie przeprowadzie..:P:P pzdr! |
|
|
| bluE_Neon |
| quote: | Originally posted by bobster_PL
hmm...Czemu dużo Polaków mieszka gdzieś za granicą..:/ chyba sie przeprowadzie..:P:P pzdr! |
Wcale bym ci tego nie radzil bo nie jest lepiej, chyba ze masz jakies kontakty i swoja organizacje :) |
|
|
| Dj XtReMe |
| quote: | Originally posted by dr.no
Gliwice:) |
ZAJEBISCIE!!!!!!! ja sie tam urodzilem :D :D :D :D |
|
|
| InMyPlace** |
urodzona w warszawie ale mieszkam w kanadzie 16 lat. wracam na wakacje=))
woooooooooooooooo polski forum!!!!!!!!!!=))))))))
trance addicts unite:P |
|
|
| Dj XtReMe |
| quote: | Originally posted by InMyPlace**
urodzona w warszawie ale mieszkam w kanadzie 16 lat. wracam na wakacje=))
woooooooooooooooo polski forum!!!!!!!!!!=))))))))
trance addicts unite:P |
ja tez juz w london mieszkam 16 lat :nervous: |
|
|
| G.Lansberg |
| W tygodniu Berlin, w weekendy Szczecin... w większości ;) |
|
|
| Piotro |
| quote: | Originally posted by G.Lansberg
W tygodniu Berlin, w weekendy Szczecin... w większości ;) |
hehe tez z Berlina, cool! ;) |
|
|
| G.Lansberg |
Prenzlauer Berg (okolice S-Greifswalder Strasse), a Ty?
Może małe spotkanko? Wybierasz się może do Polar.TV na euphonicową imprezkę? :happy2:
PS: GG: 5052149 |
|
|
| Piotro |
Wedding (okolice S-Gesundbrunnen) hehe, sorry mój polski nie jest zbyt dobry.
W Polar.tv bede na 100%.
Hmmm... jaki ja mam nummer gg :conf:
gg: 8901828 |
|
|
| mgoodwill |
"Debica, Debica piekna okolica..." z ktorej pochodze,
teraz jestem w Chicago, raz na jakis czas w Toronto. |
|
|
|
|