|
Arise - 11 december - Concertgebouw de Vereeniging Nijmegen (NL) (pg. 9)
|
View this Thread in Original format
| eieregooie |
| quote: | Originally posted by Zehra
ja heel leuk en zo...
heb gezegd dat ik hier naartoe ga gaan maar ik ga dit keer passen. feestjes in NL zijn duur... :o en ik werk nie meer :( (geen goeie combinatie)
have fun to everyone die gaat. schone fotos nemen eh? :) |
:whip: |
|
|
| Kaidreas |
| quote: | Originally posted by djcresto
*puppyface* da gade mij toch nie aandoen:o ;) |
ow ow... Cresto, Xilver and me... damn this is 1 extremly dangerous combination :D :cool:
hopelijk beginnen we weer niet strange world te zingen terwijl we rondspringen gelijk bronstige konijnen :o |
|
|
| djcresto |
| quote: | Originally posted by Kaidreas
ow ow... Cresto, Xilver and me... damn this is 1 extremly dangerous combination :D :cool:
hopelijk beginnen we weer niet strange world te zingen terwijl we rondspringen gelijk bronstige konijnen :o |
nu nog aan tickets geraken :o |
|
|
| eieregooie |
Straaaange wooorld in which we liiiiiive
Sometiiiimes before it gets you leeeeearn to give...
:D |
|
|
| eieregooie |
| quote: | van op NLTA
Voor mij was de grootste domper op de avond toch het falende geluid in de grote zaal tbh... Die speakers die steeds uit vielen... brrr... Heel irritant... Verder was de muziek toppie natuurlijk! Van Ozgur t/m Thrillseekers in de grote zaal gestaan en volop genieten van de setjes... Daarna begon t gebeuk met met Cor, dus ben ik snel gevlucht naar Passiva in de kleine zaal die heel fijne plaatjes draaide :D Daarna ook maar wat blijven hangen voor Blighty met zen classics en uiteindelijk een stukje Noah. In de grote zaal was t er naar mijn smaak niet beter op geworden, maar heb me in de kleine zaal dus prima vermaakt :D
Verder heel gezellig met alle bekende gezichten! Met veel mensen wel even gezellig een praatje kunnen maken. Leuk iedereen weer te zien!
Ook op de terugweg nog goed vermaakt btw... Eerst Tim (ahp2002) naar Utrecht brengen, maar die moest zonodig wat eten bij een tankstation, en daar hadden we spontaan een mini-meeting op de A12 met JP en Esrem die we daar tegen kwamen :D Nog even lekker verder gedanst op JP's 800WATT continu :eyes: en natuurlijk even wat meetingpics geschoten :D Vervolgens in Utrecht ook nog even aangehouden door de politie met de vraag ofdat wij roken, omdat "in de richting waar wij vandaan kwamen zojuist een sigarenboer was overvallen, en de dader erg naar rook stonk" :toothless Nouja, aan die omschrijving voldeden we natuurlijk wel aardig na een avondje stappen... Maar ze geloofden t al gauw... Door dat gedoe even vergeten dat ik Tim perse bij z'n vriendinnetje wilde afzetten, die hij zojuist wakker had gebeld, zodat ze ons nog even van de beloofde "show" had kunnen voorzien :p Dus Tim sneakte snel de auto uit (zonder voor de benzine te betalen overigens :whip: :p).
Uiteindelijk in Delft nog even naar de Mac geweest (waar ze sochtends lbijkbaar alleen ontbijt-meuk verkopen :/) en ons tegoed gedaan aan tosti's en Pancakes :toothless
Helaas ben ik aelf vergeten een flashcard in me cam te stoppen, en heb ik dus geen foto's kunnen maken :( Maar ik geloof dat JP z'n best wel heeft gedaan :D Verder had ik t idee dat de Belgen al vroeg waren vertrokken? En wil ik Elof nog even bedanken voor 't CDtje :) En de organisatie natuurlijk voor t feestje :D De DJ's voor de muziek, en de rest van TA voor de gezelligheid :D
Truste allemaal!!! |
|
|
|
| Xilver |
Yepz we zijn tegen een uur of vier vertrokken, was nogal redelijk moe, nog de hele rit naar huis, en Cor Fijneman zei me echt niks. Ook zijn opvolger, Marc-S, draaide veel te hard naar mijn zin.
Had een leuk feestje kunnen zijn, als er beter geluid was, en als er meer volk was geweest. Spijtig, better luck next time, jongens. |
|
|
| Partyteam |



Onze foto's en filmpjes van Arise zijn terug te vinden op www.partyteam.be ;-) |
|
|
| djcresto |
ik denk dat de verwachtingen van dit feestje net iets te hoog lagen. Ik verwachte een fantastische lasershow, perfect geluid een prachtige locatie en sublieme muziek.
Nuja
De mooie zaal was er maar je zei verre van wow, er was amper 1 lastertje en het geluid was helemaal niet optimaal. Ozgur, perry, thrillseekers en cor in het beginnen draaiden lekker, maar de mc moet zijn mond leren houden. Maar had de keet nu goed vol gezeten dan had dit imo toch een leuk feestje geweest want het ontbrak hem vooral aan ambiance.
En stillaan wordt ne mens wat kritischer ook natuurlijk :D pics volgen wel nog één dezer |
|
|
| Kaidreas |
oei oei... die pics :toothless
kwil da filmke ook wel is zien anders hahahaha... |
|
|
| Jasperovitsj |
| ^ *commented* |
|
|
|
|