return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Local Scene Info / Discussion / EDM Event Listings > Europe > Europe - Holland

Pages: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 
De grote Tiesto draad (pg. 5)
View this Thread in Original format
Ouwe Dwaas
ik had al een keer een thread geopend over een eventuele
Tiesto in Concert 3.

Nou volgens verschillende berichten van een eventuele
Tiesto In Concert 3 zal deze gehouden worden op 19 Mei 2007.

Dat zou wel heel gaaf zijn.
Wie weet weer in het Gelredome.
En dan 3 concerten (TIC 1: 1 concert, TIC 2: 2 concerten):D

Maar dan vraag ik me ook gelijk af:

Hoe vernieuwend gaat dat dan worden?
Ik bedoel als je er 2 hebt gegeven, moet je toch wel met een uniek concert komen, die anders is dan de vorige 2 edities.
Tuurlijk ze zullen wel wat unieks gaan verzinnen,
dan hoop ik toch wel dat Tijs weer met ID&T in zee gaat en niet met UDC.

Maar als hij met net zoveel nieuwe energie draait als afgelopen woensdag in Panama, dan gaat het zeker goed komen.

We zullen het de komende maanden maar in de gaten houden.
basd
quote:
Originally posted by Ouwe Dwaas
Hoe vernieuwend gaat dat dan worden?

Totaal niet.
basvh
zomer 2007 zei die vannochtend bij giel beelen
Ouwe Dwaas
quote:
Originally posted by basvh
zomer 2007 zei die vannochtend bij giel beelen


was ie vanochtend op 3FM?
wist ik niet.

dus hij heeft het dus bevestigd?
basvh
www.gielbeelen.nl kan je ook alles naluisteren
djdavid
ik was vorige wk woe ook in panama, voor t eerst sinds TIC 2003 weer bij een optreden van tijs. het was weer echt tijs, zich super uitleven achter de draaitafels en zo af en toe typische tiestotracks draaiend... maar om nou te zeggen dat t zo'n superset was... gewoon degelijke set

2 Chicane: om nou te zeggen dat de platenkeus van tiesto altijd SUBLIEM is gaat me echt veeel te ver, doe die oogkleppen es af!
Transara
quote:
Originally posted by djdavid
ik was vorige wk woe ook in panama, voor t eerst sinds TIC 2003 weer bij een optreden van tijs. het was weer echt tijs, zich super uitleven achter de draaitafels en zo af en toe typische tiestotracks draaiend... maar om nou te zeggen dat t zo'n superset was... gewoon degelijke set

2 Chicane: om nou te zeggen dat de platenkeus van tiesto altijd SUBLIEM is gaat me echt veeel te ver, doe die oogkleppen es af!


+1

Ik vond het laatste concert in het Gelredome behoorlijk bagger! Vooral sneu, omdat ik het kaartje voor mijn verjaardag van een vriendinnetje gehad had, dat was dus weggegooid geld.:nervous:
basvh
In het interview met Giel op de radio was tiesto ook ff in de war.

Hij zei dat het maximum wat hij ooit voor een optreden heeft gehad 50 000 euro was. Maar volgens mij haalt hij maximum en minimum nu toch echt door de war.
Remy D
moooooooooooooo
drpeer_holland
Tiësto wil niet meer de grootste zijn
Drie jaar achter elkaar werd Tiësto uitgeroepen tot de beste dj ter wereld. Vorig jaar eindigde hij tweede achter Paul van Dyk. Ook dit jaar lijkt Tiësto weer hoge ogen te gooien, maar van de dj zelf hoeft dat niet meer. Op zijn website roept hij fans op vooral NIET op Tiësto te stemmen.

De beredenering? Tiësto merkt dat veel boekers de toonaangevende ranglijst als uitgangspunt nemen bij het boeken van optredens.

Daarom wil Tijs graag nieuw talent een kans geven. Hij adviseert zijn fans om op upcoming dj's te stemmen, zoals Sander van Doorn, Eddie Halliwell of Richard Durand. Stemmen kan nog twee weken en wel hier. Mocht Tiësto opnieuw tweede eindigen, dan is het gezichtsverlies door deze oproep in elk geval wat kleiner.

Bron TiestoWorld.nl

Dus je weet wat je te doen staat :)

Remy D
Tiesto kan sowieso al geen gezichtsverlies meer oplopen qua ranking... al staat hij dit jaar niet eens in de lijst zullen ze hem toch overal blijven boeken..
Ultravibe!
Mmm, ik zou zeggen doe het in de Arena en niet meer dan één avond. Als er op meerdere avonden in het geldredome opgetreden wordt, kom ik uit principe al niet. Voel me nog steeds belazerd door die vrijdageditie van de vorige keer.
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 
Privacy Statement