|
Skad jestes?
|
View this Thread in Original format
| arek |
Strzelin - Wroclaw.
 |
|
|
| Dj XtReMe |
orginalnie z gliwic (slask)
ale juz od 1990 mieszkam w london ontario kanada |
|
|
| Spyder |
urodzona w Lodzi
but live in tdot since 1988 |
|
|
| StereoPrincess |
| ze szczecina. |
|
|
| Polmaf |
| urodzilem i mieszkam w australi, fajnie ze sa polaki na stronie. pozdrawiam |
|
|
| SebG |
| W Bydgoszczy bylem rodzony. |
|
|
| stren |
| ja jestem z warszawy i mieszkam w warszawie |
|
|
| Fearless One |
Łowicz :cool: |
|
|
| StereoPrincess |
| quote: | Originally posted by stren
ja jestem z warszawy i mieszkam w warszawie |
hardcore. |
|
|
| Djsketchbag |
| i was Born in Warszawa |
|
|
| dazlee |
urodzony w bytomiu a mieszkam w Essen
pozdro |
|
|
| bobster_PL |
| heh..mieszkam w Krakowie a pochodzę z okolic Nowego Sącza [miasto Angelo Mike'a] pzdr! |
|
|
|
|