return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Archives > Classic old threads / Inactive Forums > Europe - Israel

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 
... ועוד קצת פוליטיקה ... (pg. 8)
View this Thread in Original format
Shahar
quote:
Originally posted by Hell_Copter
עוד אחד
איפה ההיידה טומי......?!

למה מה אתה מעדיף!?@?
Hell_Copter
quote:
Originally posted by Shahar
למה מה אתה מעדיף!?@?

לא שינוי
אבל אל תכניס אותי לזה קיבינימאט!!
פשוט אתה אין לך בסיס לכלום
פשוט כמו האלה שאומרים היידה ביבי וזהו
תבסס למה אתה אוהב את שינוי ואז בכיף תגיד את זה... תהיה כמו מורן
אל תהיה לי הומו שאומר שינוי רולז וזהו
luckystrike
quote:
Originally posted by Flotser
מה שאמרת שהוא העביר הכי הרבה כסף לחרדים,
אני לא יצא לי לקרוא את זה, אבל אם תה אומרבאמת בעיה.
אני לא מצדיק ממש אותו, אבל בכל מקרה היה נורא קשה להעביר את התקציב בלי זה.

על מצנע צודק לא כתבתי רציני,,
פשוט רציתי להמשיך את הנקודה, קודם,
שברק הבטיח לצאת מ98 אחוז מהשטחים וגם כמובן לפרק התנחלויות, אז זה לא הספיק לארעפת ובגלל זה הוא פתח באינטיפדה, כי הוא דרש את זכות השיבה,
וזה אריאל אמר בעצמו.
אז מצנע רוצה לצאת מכל השטחים ולפרק ישר התנחלויות ולהפרד (ובזמן הזה כמובן שהטרור יצבור תאוצה, לא יפריעו לו לגדול), מה יפריע עכשיו לארעפת לחזור שוב לנקודה של זכות השיבה. מצנע לא יפתור בזה הרבה, הוא יחזור לנקודה בה ברק סיים, רק שמצנע יותר משוגע ממנו, הוא כבר מבצע את הצד שלנו בהסכם בלי בכלל שהצד השני מבצע צעד כלשהו לקראת שלום.
תחשוב מה יקרה אם בזמן הזה ,העולם יראה ששקט באזור שלנו, ויעזוב וילך יתעסק בעניינים אחרים, וארעפת מופרד מאיתנו, יראה חופש פעולה וינסה עכשיו להגשים שוב את החלום שלו ויבנה כוח מאסיבי ומתוכנן, ויפיל עלינו טרור שחבל על הזמן יכאב הרבה יותר מלשבת עכשיו בשטחים עד שיחליפו את השלטון אצל הפלשתינאים (שזה מה ששרון רוצה בעקרון).אבל זה סתם השערה אחת. בכל מקרה אני מקווה שנקודה שהדרך של מצנע לא תוביל לדבר טוב עברה לפחות בחצי הצלחה.
וגם בטח ראית בחדשות התבטאויות של כל מיני אלופים בצבא, מתבטאים נגד ההבטחות של מצנע , ואומרים שהיא רק תזיק מאוד למדינת ישראל.
עכשיו גם תגיד ששרון הסנדק שילם להם כדי להגיד את זה...
:p

אחר כך סתם כתבת כל מני דברים קקה על הליכוד, ואני לא בא להגן על הליכוד.אני פשוט תומך במדיניות של שרון. ובכלל עם כל המוניטין שהוא צבר לו בארה"ב אני מאמין צריך להשאיר את בוש ושרון בשלטון לסיים את מה שהם מנסים לעשות, לסיים תטרור.
ומערכת ההסברה אתה יודע שדיברתי על המערכת של המדינה, ולא על התשדירים של הבחירות, אתה כמובן כאילו דההההההההה לא יכול להשוות הסברה בכל העולם להסברה של איזה שבועיים לפני בחירות, כשגם מושקעים ככה כספים בזה, וחבל שהכסף לא הולך להסברה בעולם האמת. אבל זה עניין של כל המפלגות הגדולות.

:crazy: :crazy:

אוקיי דבר ראשון זה לא רק התקציב היה הכותרת
זה דברים ששרון עשה במשך כל השלטון שלו - אני מדבר על העברת
הכספים - הוא הראש-ממשלה היחיד אי-פעם בהיסטוריה של המדינה
שקיבע את התקציב לחרדים בחוק ! ואני חוזר היחיד !
תמיד החרדים לפני כל תקציב היו צריכים להתחנן מחדש וככה היה אפשר
לעשות איתם מעיין משא ומתן על התקציב שהם יקבלו בעד
שם לא יעשו בעיות בקואליציה
יו אני כל כך שונא את הש"ס האלה - רק מלהגיד את מה שהם עושים
יש לי בחילה ... לא משנה בכל אופן שרון קיבע
להם את התקציב בחוק בפעם הראשונה בהיסטוריה - מה שאומר שעכשיו
הם יהיו בעיתיים פי אלף ... והתקציב שלהם פשוט תפוח באופן קבוע מעכשיו!

ואם אני צודק בקטע עם מצנע כמו שאמרת אז חבל שאמרת קודם
את הדברים האלה עליו - אל תהיה כמו שאר הליכודניקים אחי תראה
שאתה מעל הרמה שלהם
אני מכבד את הדעות שלך אחי ושל שאר הליכודניקים עד שאני רואה אותם
מתחילים להגיד דברים שהם בעצמם לא מאמינים בהם כמו מה שאמרת
על מצנע - שהוא ייתן את זכות השיבה ... לא משנה זאת
סתם הערת ביניים ...

בכל מקרה למרות שאמרת את זה אני קורא מה שכתבת ואני רואה
שאתה ממשיך להגיד סתם דברים - אמרת שמצנע רוצה לצאת מהשטחים ולפרק
התנחלויות בזמן שהטרור יצבור תאוצה - זה ממש לא נכון
וזה לא המדיניות של מצנע בהקשר הזה בכלל וחבל שאתה סתם מטעה ... או יותר
מזה מוטעה על ידי מה שבטח ליכודניקים אמרו לך ...
המדיניות של מצנע בקטע הזה היא לפרק רק התנחלויות מבודדות
ולא לגעת בגושים העיקריים - ובקטע הזה שתדע הוא בדיוק כמו במצע של שינוי
שאומרים אותו דבר - צריך לפרק התנחלויות מבודדות ...
לדעתי בכלל צריך לפרק כמעט את כולם אבל זה כבר לא משנה ...
אז אל תגיד סתם דברים - מצנע רוצה לפרק את ההתנחלויות המבודדות
ורק אותם (גם שרון אמר את זה יותר מפעם אחת דרך אגב) ולהקים
גדר הפרדה שגם זה שינוי אומרים אגב ...
מעצבן אותי שאתה ואחרים בארץ חושבים דברים כמו שאמרת כי הליכוד בתשדירים
שלו מאכיל חרא את העם ולמה הוא עושה את זה ? כי הוא יודע שרוב
העם פה אמחה שקונה את האמחה הזה ... ובאמת אלה רוב המצביעים של
הליכוד כמו שעודד אמר .

ועוד משהוא - אני מצטט אותך :
"בכל מקרה אני מקווה שנקודה שהדרך של מצנע לא תוביל לדבר טוב עברה לפחות בחצי הצלחה."

אני לא יודע איך אתה יכול לכתוב כזה דבר אם לפי
מה שכתבת שתי שורות מעל זה אני רואה שאתה לא יודע בכלל את הדרך של מצנע ... אז איך אתה יכול לכתוב כזה דבר ? קודם תתעניין ותיכנס
ותקרא את המצע של המפלגות וגם את של אלה שאתה לא אוהב ואז תחליט ...
חבל להחליט לפי מה שההורים שהחדירו בנו...
עוד משהוא לגבי המשפט הזה שכתבת - לאן הובילה אותנו הדרך של שרון
אחי ? אתה אומר שמצנע לא יוביל אותנו לשום מקום אבל למצנע
לא הייתה אפילו הזדמנות ... לשרון היו שנתיים ומה קרה ???
חוץ מזה שהיחסים שלנו עם בריטניה הדרדרו באופן שלא קרה
מעולם - שרון דירדר את היחסים שלנו עם בריטניה עד כדי כך
שבלייר לא מסכים להיפגש איתו אבל שבוע שעבר הוא זימן את מצנע
לפגישה שארכה יותר משעה בארבע עיניים ! אתה יודע מה זה שעה במובנים
דיפלומטיים ???!?
מעבר לזה שרון רק דירדר את המצב גם בקטע הכלכלי וגם בקטע הביטחוני ...
הכלכלה בארץ בתקופה הכי גרועה שהייתה מאז תקופת הצנע !

אתה אומר שכתבתי דברים קקה על הליכוד - אחי לפעמים האמת
כואבת אבל בבקשה שוב אל תהיה ליכודניק מצוי ובמקום להגיד
"אמרת דברים קקי"
תתייחס לעובדות ותכתוב איך אתה מסביר את זה ...

חוץ מזה כתבת על קטע צבאי ועל מצנע - תדע לך שאני לא
מצביע מצנע כנראה ואני לא חובב גדול שלו ... אבל בקטע הצבאי
אני סומך עליו - הוא היה אלוף בצה"ל ויש לו עבר צבאי
מהיותר מפוארים בארץ ...

לגבי ההסברה - תאמין לי הלוואי והעבודה הנקניקייות האלה
היו מסבירים חצי מהאיכות הסברה של הליכוד ... אין על
הליכוד בקטע הזה בעיקר בגלל שהמוסריות שלהם נמוכה
יותר ...
Flotser
טוב אחי,
בקיצור לא אמרת בטרד האחרון משהו שאני יכול לא להסכים איתו
רק כל מיני אי הבנות בינינו שמציקות לי.

כל פעם ממש לא נעים לקרוא שאתה כותב:
"הליכודניקים אמרו לך"
"זה מה שהליכודניקים אומרים"

כי אני ממש לא מסתובב עם אנשים ימניים או משהו, ואני לא מכיר ליכודניקים וגם ההורים שלי לא משפיעים עלי בגרוש.
ואתה צודק אני צריך באמת לקרוא את המצע של העבודה , אבל הייתי בטוח שהוא רוצה לפרק את כמעט כל ההתנחלויות אפילו בעזה, בצעד חד צדדי, ושמעתי את זה בחדשות, ואני מאה אחוז בטוח ששמעתי.
וראיתי רק פעם אחת את התעמולת בחירות זה משעמם תחת, הכל זיוני שכל.והתעמולה זה הדבר האחרון ששישפיע עלי נראה לי.

ואחי ממש לא דיברתי על הקטע הצבאי והעבר הצבאי של מצנע. זה לא עוזר לי שהוא היה אלוף בצבא לפני מלא שנים. המון דברים השתנו. זה כמו שאני גם לא אבוא אצטט פה את אפי איתם למרות העבר הצבאי המכובד שלו. הבאתי לך כל מיני דברים שאמרו בחדשות אלופים שמשרתים עכשיו בצבא, שמעודכנים במה שקורה, מצנע לא מעודכן, והוא לא מקבל חומר מודיעיני אליו לשולחן כל בוקר כמו שרון. אז שוב, אלופים שנמצאים עכשיו בצבא מבינים יותר ממצנע על המצב הצבאי היום והם אומרים שפירוק התחליות והפרדה חד צדדית זה צעד מוטעה עכשיו.

וקראתי עכשיו את המצע של העבודה, כתוב שיסופחו גושי התיישבות גדולים לישראל... זה לא בדיוק ברור, אבל גושים גדולים אני מבין זה אריאל וכאלה שגם ככה ברק לא התכוון להחזיר?..? (אם אתה יכול לההסביר באחוזים , זה יעזור יותר).
גם חשוב לי שתדעו, שאני כתומך ליכוד, תומך בפינוי התנחלויות, . אבל! אך ורק אחרי שיחליפו שלטון אצל הפלשתינאים לשלטון הוגן ודמוקרטי שמפחקים עליוונוכל באמת לראות איזה קצה אור אמיתי.
ובאמת נקודה מאוד מאוד חשובה לא ראיתי בכלל סעיף אחד במצע שמדבר על החלפת השלטון הפלשתיאי. איאפשר לנהל משא ומתן עם הרשות הפלשתינאית במצב שלה היום. אני יודע שגם הרבה שמאלנים מודעים לזה שחייבים לההחליף שמה את ההנהגה אחרת חבל על הזמן, כי עם ארעפת אין בחיים סיכוי לשום דבר טוב וזה ההיסטורחה הוכיחה כבר יותר מדי פעמים. ואתה גם בטוח יודע את זה מורן. אז שוב, אני לא ראה איזה משא ומתן בדיוק מצנע הולך לנהל עכשיו??
אתה אומר שהליכוד מושחתים, ושהתעמולה שלהם תופסת את כל החרא הזה של העם שהולכים אחרי הסיסמאות שלהם. אבל מצנע עושה אותו דבר הוא מפיץ אופטימיות מוגזמת מדי, יענו מחזיר אותנו לימי אוסלו שוב, וככה גם מתעלם ממה שעבר עלינו בשנים האחרונות. נכון שהוא מציע הפרדה וזה רעיון טוב (לדעתי גדר זה דבר טוב). אבל חוץ מהגדר הסיסמאות של מצנע זה סתם מסנוור את העם וגורם לכל אותם "אנשי השלום", וכל אותם שיש להם מספיק דירות בצפון תל אביב, (ונורא עצוב להם לשמוע על מה קורה במדינה הקטנה שלהם), להצביע מצנע, כשלדעתי לפחות, הוא מנותק מהמציאות.
luckystrike
quote:
כל פעם ממש לא נעים לקרוא שאתה כותב:
"הליכודניקים אמרו לך"
"זה מה שהליכודניקים אומרים"

כי אני ממש לא מסתובב עם אנשים ימניים או משהו, ואני לא מכיר ליכודניקים

קיבלתי צודק אחי
אני מוציא תסכול על מה שקורה במדינה באופן כללי
זה פלוס העובדה שאני לא רגיל לראות ליכודניק נורמלי
אלא יותר את הסוג של אורן באמת ...

quote:
ואתה צודק אני צריך באמת לקרוא את המצע של העבודה , אבל הייתי בטוח שהוא רוצה לפרק את כמעט כל ההתנחלויות אפילו בעזה, בצעד חד צדדי, ושמעתי את זה בחדשות, ואני מאה אחוז בטוח ששמעתי.
וראיתי רק פעם אחת את התעמולת בחירות זה משעמם תחת, הכל זיוני שכל.והתעמולה זה הדבר האחרון ששישפיע עלי נראה לי.

ואחי ממש לא דיברתי על הקטע הצבאי והעבר הצבאי של מצנע. זה לא עוזר לי שהוא היה אלוף בצבא לפני מלא שנים. המון דברים השתנו. זה כמו שאני גם לא אבוא אצטט פה את אפי איתם למרות העבר הצבאי המכובד שלו. הבאתי לך כל מיני דברים שאמרו בחדשות אלופים שמשרתים עכשיו בצבא, שמעודכנים במה שקורה, מצנע לא מעודכן, והוא לא מקבל חומר מודיעיני אליו לשולחן כל בוקר כמו שרון. אז שוב, אלופים שנמצאים עכשיו בצבא מבינים יותר ממצנע על המצב הצבאי היום והם אומרים שפירוק התחליות והפרדה חד צדדית זה צעד מוטעה עכשיו.

טוב לגבי זה שלא מוסבר טוב לפי מה שאני יודע תמיד מצע
זה באופן יותר כללי אחי גם אצל הליכוד כי תמיד יש כמה מהמפלגה
שחושבים ככה וכמה שחושבים קצת שונה מהם וסה"כ מצע זה דבר שאמור
לגבש את המפלגה תחת קווים כללים בגלל זה יכול להיות שלא מובן טוב
הקטע של ההתנחלויות ואמרת לי להסביר אז רק לפי מה שאני
יודע הקטע הוא להשאיר גושים וותיקים ועיקריים ואני לא מתכוון לאריאל
אלא לגושים שיותר בשטחים ויותר רציניים כמו גוש עציון וכל אלה
- המטרה לפרק רק התנחלויות מבודדות - כאלה שגם שרון אפילו רוצה
להעיף , כי הם לוקחים המון כסף על תשתיות ודרכים וחשמל וכו' כי
קשה להגיע אליהם והם מסכנים אותנו גם מבחינה ביטחונית ...

דרך אגב בקטע של מה שאמרתי לגבי המצע אז הליכוד הוא הדוגמא הכי טובה
המצע שלהם אומר שהם נגד הקמת מדינה פלשתינאית ולא משנה מה לעומת שרון
שיוצא באופן מובהק נגד המצע ואומר שהוא בעד הקמה של מדינה פלשתינאית בסופו של דבר ...

וכולה אמרתי שלמצנע יש הבנה ביטחונית וצבאית ... עם כל המידע הזה שאתה אומר שיש לשרון מה עשה עד עכשיו שאפשר להתגאות בו ?

quote:

גם חשוב לי שתדעו, שאני כתומך ליכוד, תומך בפינוי התנחלויות, . אבל! אך ורק אחרי שיחליפו שלטון אצל הפלשתינאים לשלטון הוגן ודמוקרטי שמפחקים עליוונוכל באמת לראות איזה קצה אור אמיתי.
ובאמת נקודה מאוד מאוד חשובה לא ראיתי בכלל סעיף אחד במצע שמדבר על החלפת השלטון הפלשתיאי. איאפשר לנהל משא ומתן עם הרשות הפלשתינאית במצב שלה היום. אני יודע שגם הרבה שמאלנים מודעים לזה שחייבים לההחליף שמה את ההנהגה אחרת חבל על הזמן, כי עם ארעפת אין בחיים סיכוי לשום דבר טוב וזה ההיסטורחה הוכיחה כבר יותר מדי פעמים. ואתה גם בטוח יודע את זה מורן. אז שוב, אני לא ראה איזה משא ומתן בדיוק מצנע הולך לנהל עכשיו??
אתה אומר שהליכוד מושחתים, ושהתעמולה שלהם תופסת את כל החרא הזה של העם שהולכים אחרי הסיסמאות שלהם. אבל מצנע עושה אותו דבר הוא מפיץ אופטימיות מוגזמת מדי, יענו מחזיר אותנו לימי אוסלו שוב, וככה גם מתעלם ממה שעבר עלינו בשנים האחרונות. נכון שהוא מציע הפרדה וזה רעיון טוב (לדעתי גדר זה דבר טוב). אבל חוץ מהגדר הסיסמאות של מצנע זה סתם מסנוור את העם וגורם לכל אותם "אנשי השלום", וכל אותם שיש להם מספיק דירות בצפון תל אביב, (ונורא עצוב להם לשמוע על מה קורה במדינה הקטנה שלהם), להצביע מצנע, כשלדעתי לפחות, הוא מנותק מהמציאות.

גם אני בעד פינוי ההתנחלויות ויותר מזה
אני מסכים שיפנו גם קצת יותר מרק גושים מבודדים
בקטע של ההתנחלויות אני לדעתי בעד הסכם הוגן עם הנהגה שונה באמת
ברשות יסכים לפנות התנחלויות קצת יותר מרכזיות - בגישה של מרץ
רק בתנאים שונים ... יענו הנהגה שונה והסכם שונה ממה שמרץ רוצים
וכו' ...

וכן גם אני כמו שהצהירו בעבודה אחי חושב שאין עם לדבר ברשות
כל ערפאת שמה וגם מצנע אומר את זה כבר חודשיים בכל הזדמנות אני
לא יודע איך לא הבנת את זה מהעבודה - מצנע,פואד וכמעט כל אחד
שם בדיעה הזאת ...
מצנע טוען בעצמו - "צריכים לכסח אותם ולהוריד ראשים" זה
ציטוט שמצנע אמר אחי ...

אני לא חושב שמצנע חי בחלום - תסביר את עצמך בקטע הזה אחי ...
לא הבנתי למה אתה מתכוון בדיוק
oDrori
אני מצטער אחים שלי לא היה לי כח לקרוא את הכמה הודעות האחרונות אז אני לא אגיב עליהם... אבל מה דעתכם על הפוסט האחרון שלי?
Flotser
quote:
Originally posted by luckystrike
וכן גם אני כמו שהצהירו בעבודה אחי חושב שאין עם לדבר ברשות
כל ערפאת שמה וגם מצנע אומר את זה כבר חודשיים בכל הזדמנות אני
לא יודע איך לא הבנת את זה מהעבודה - מצנע,פואד וכמעט כל אחד
שם בדיעה הזאת ...
מצנע טוען בעצמו - "צריכים לכסח אותם ולהוריד ראשים" זה
ציטוט שמצנע אמר אחי ...

אני לא חושב שמצנע חי בחלום - תסביר את עצמך בקטע הזה אחי ...
לא הבנתי למה אתה מתכוון בדיוק

אחי לא אמרתי את זה סתם...
ציטוט מהמצע של העבודה ,שני סעיפים ראשונים:

משא ומתן מדיני יתקיים תוך מאבק נחוש נגד האלימות והטרור ותוך מלחמה במניעי הטרור, להבטחת ביטחונה של המדינה ושל אזרחיה.
מפלגת העבודה תחתור לחידוש המשא ומתן עם הפלסטינים, במגמה להגיע לפתרון שיביא לקץ הסכסוך.

זתומרת חידוש המשא ומתן ,לחזור לאותו משא ומתן שהיה קודם, עם ארעפת וכל המושחתים שלו.
ושוב, לא היה שמה אף סעיף על עם מי יתבצע ומשא ומתן ובאיזה תנאים. כי ברור לנו ולאמריקאים שאי אפשר לנהל משא ומתן לפני רפורמה ברשות.
אז זה חלום, זה לא מציאות, זה נשמע יפה בסיסמאות, אבל ראסמי יש כאן בעיה רצינית.

ובכללי, אני שמח שהגענו למין נקודה כזאת של הסכמה מסויימת, ולדעתי באמת כולם צריכים לסגור לעצמם את החורים בידע, ולדעת כמה שיותר על הנושא, למה בחירות במדינה שלנו זה אחד הדברים הכי רציניים.
מהנקודה הזאתי אני חושב כל אחד כבר הולך עם האידיאולוגיה שלו...
יש את האופטימיים יותר שמאמינים שמה שמצנע יעשה באמת יביא איזה תנופה לתהליך של שלום.
ויש כאלה שהאידיאולוגיה שלהם תגיד שבעצם חבל על הזמן עכשיו עם משא ומתן, ועל ויתורים לטרור ,ועיקר הפעילות צריכה להיות הסברה כנגד ההנהגה היום של הפלשתיאים והחלפת המשטר שם. אני מאמין במשפט האחרון, ולדעתי פינוי התחלויות (אני הנבתי פינוי של התנחלויות נגיד בינוניות מינוס?) זה כניעה לדרישות של הטרוריסטים שמצידם ימשיכו את הטרור כי עדיין לא מילנו את הדרישות האחרות שלהם. וחוץ מזה אני חושב שאם ננהל משא ומתן אז אין שום סיכוי להסברה כנגד ההנהגה שלהם, כי אנחנו בעצמנו נכיר בה.

ועודד ....
אני לא ממש מבין את ההצעה שלך על זכות השיבה.
זה בדיוק מה שאנחנו רוצים לתת להם מדינה ושישימו שמה את כל הפליטים ,
אבל הם רוצים להכניס את הפליטים אלינו....
אז לא ממש הבנתי מה אמרת אולי??
nesher
quote:
אחי לא אמרתי את זה סתם...
ציטוט מהמצע של העבודה ,שני סעיפים ראשונים:

משא ומתן מדיני יתקיים תוך מאבק נחוש נגד האלימות והטרור ותוך מלחמה במניעי הטרור, להבטחת ביטחונה של המדינה ושל אזרחיה.
מפלגת העבודה תחתור לחידוש המשא ומתן עם הפלסטינים, במגמה להגיע לפתרון שיביא לקץ הסכסוך.

זתומרת חידוש המשא ומתן ,לחזור לאותו משא ומתן שהיה קודם, עם ארעפת וכל המושחתים שלו.
ושוב, לא היה שמה אף סעיף על עם מי יתבצע ומשא ומתן ובאיזה תנאים. כי ברור לנו ולאמריקאים שאי אפשר לנהל משא ומתן לפני רפורמה ברשות.
אז זה חלום, זה לא מציאות, זה נשמע יפה בסיסמאות, אבל ראסמי יש כאן בעיה רצינית.

ובכללי, אני שמח שהגענו למין נקודה כזאת של הסכמה מסויימת, ולדעתי באמת כולם צריכים לסגור לעצמם את החורים בידע, ולדעת כמה שיותר על הנושא, למה בחירות במדינה שלנו זה אחד הדברים הכי רציניים.
מהנקודה הזאתי אני חושב כל אחד כבר הולך עם האידיאולוגיה שלו...
יש את האופטימיים יותר שמאמינים שמה שמצנע יעשה באמת יביא איזה תנופה לתהליך של שלום.
ויש כאלה שהאידיאולוגיה שלהם תגיד שבעצם חבל על הזמן עכשיו עם משא ומתן, ועל ויתורים לטרור ,ועיקר הפעילות צריכה להיות הסברה כנגד ההנהגה היום של הפלשתיאים והחלפת המשטר שם. אני מאמין במשפט האחרון, ולדעתי פינוי התחלויות (אני הנבתי פינוי של התנחלויות נגיד בינוניות מינוס?) זה כניעה לדרישות של הטרוריסטים שמצידם ימשיכו את הטרור כי עדיין לא מילנו את הדרישות האחרות שלהם. וחוץ מזה אני חושב שאם ננהל משא ומתן אז אין שום סיכוי להסברה כנגד ההנהגה שלהם, כי אנחנו בעצמנו נכיר בה.

ואני חושב שמספיק לדבר רק על מצע מדיני של המפלגות
מה עם קצת פנים , בענייני חוץ כולם אותו דבר
זה שטויות , ארצות הברית קובעת , אין הבדל עם זה שרון שהתקפל כל פעם מחדש לפי הדרישות האמריקאיות , או מצנע , שיעשה אותו דבר
ההבדל הוא בכלכלה , במצב החברתי , הפנימי
והליכוד סחפו וסוחפים אותנו כל פעם מחדש לתוך משברים כלכליים מפה ועד הודעה חדשה, מחלקים כסף לחרדים , מאשרים כפייה, נכנעים לסחטנות הדתית
די
עד כאן
נמאס
יאללה שינוי
עזבו אותכם מכל החארטות המדיניות
אין מוצא עם ערפאת , לא דרך זה ולא דרך זה
ההבדל בין שניהם עם כבר במצע המדיני
שמצנע רוצה לפנות התנחלויות ולהקים גדר
ושרון נכנע לסחטנות ולא רוצה לעשות ככה, ונותן למתנחלים תקציבי ענק שפוגעים בכלכלה שלנו
זה בדיוק ההבדל
אין הבדל אחר
הכל זה לוקש אחד גדול
DjChook
צא מיזה רותם
לא הולך להיות שום שינוי לדעתי

היום בסקרים שינוי 15
שס 12
מפדל איזה 7 נראה לי

הפער לא כזה משמעותי
ויותר קל לשרון ללכת עם דתיים / חרדים
nesher
quote:
Originally posted by DjChook
צא מיזה רותם
לא הולך להיות שום שינוי לדעתי

היום בסקרים שינוי 15
שס 12
מפדל איזה 7 נראה לי

הפער לא כזה משמעותי
ויותר קל לשרון ללכת עם דתיים / חרדים

בגלל אנשים כמוך לא יהיה שום שינוי
לך עם הדעה שלך
לא עם דעת הרוב , לא לפי משחקים
העבודה גם כן לא טובה, תבין
הם ממש על הפנים , כל השנים חשבתי שאיך שיש לי 18 אני מצביע עבודה
אבל הם על הפנים אחי
אני מצביע שינוי, וזה לא שאני חושב שבאמת יהיה משהו
אני חושב שזה הרע במיעוטו , המדינה שלנו גם ככה על הפנים
ואם יש עוד תקווה לממשלת אחדות חילונית
אפילו הקלושה ביותר
אני מוכן לשים אצבע מהיד שלי בשביל זה

DjChook
מה זה אנשים כמוני ? אנשים בלי זכות הצבעה ?!

אני מאמין בשינוי, אבל אני מדבר תכלס, נראה לי שאיך שהמצב נוצר עם מפחגת העבודה וההצהרות שלה

מה שרון יעשה

זו דעתי
nesher
quote:
Originally posted by DjChook
מה זה אנשים כמוני ? אנשים בלי זכות הצבעה ?!

אני מאמין בשינוי, אבל אני מדבר תכלס, נראה לי שאיך שהמצב נוצר עם מפחגת העבודה וההצהרות שלה

מה שרון יעשה

זו דעתי

זה היה בטון יותר מדי רע אחשלי
אתה יודע שאני אוהב אותך
:D
סתם עצבים של רגע, כי בזמן האחרון יצא לי מהתחת מכל החורים הסיפור הזה
אני לא יכול לראות יותר תתעמולות של ש"ס
בא לי לקרוע אותם שאני מסתכל על זה
ואחרי זה להגיד ששינוי מעוררת שנאה
הם יוצרים את השנאה בעצמם
אני מתחרפן
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE