return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Local Scene Info / Discussion / EDM Event Listings > Europe > Europe - Holland

Pages: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 
Nederland - Schotland (pg. 2)
View this Thread in Original format
magrec
ze gaan gewoon winnen en dat gelul dat ze het niet verdienen slaat nergens op. Ok ze hebben niet alle wedstrijden goed gespeeld maar die wedstrijden wonnen ze wel. Daar gaat het om en tegen tsjechië hadden ze de pech dat davids op een stomme manier rood krijgt in het begin van de wedstrijd.
Joost008
Ik ga uit van een ruime overwinning 0-3.
Zoals new wave al zei, Ze moeten nu wel om het vertrouwen weer een beetje terug te winnen.....
En zo sterk is Schotland nou ook weer niet
basvh
aan het begin van deze week had ik er niet veel vertrouwen in maar de laatste dagen zijn van nistelrooij en kluivert als beesten aan het trainen geweest dus ik denk dat die vandaag ons gallery-play gaan voorschotelen. Japi Stam staat in de verdedeging dus alles komt goed.

Iemand gister toevallig Barend en van dorp gezien? de opstelling van jan mulder was echt meesterlijk.
ahp2002
0-2

wereldgoal van nistelrooij. die vervolgens gewisseld wordt en advocaat aanvliegt :cool:

en in de 86ste minuut de 0-2 door een counter, seedorf maakt hem en vergaard eeuwige roem en respect.
Blik
quote:
Originally posted by ROFL
Laat ze verliezen echt. Laat ze maar niet naar het EK gaan. Natuurlijk is dat zonde, maar wat ze hebben laten zien in de voorbereiding is geen EK waard..


is natuurlijk onzin, het spel was niet goed, maar ze hebben alleen van Tsjechië verloren, en dat is echt geen schande. Ik zie de Tsjechen Europees kampioen worden

het word vandaag 1-1

woensdag 2-0
ROFL
quote:
Originally posted by Blik
is natuurlijk onzin, het spel was niet goed, maar ze hebben alleen van Tsjechië verloren, en dat is echt geen schande. Ik zie de Tsjechen Europees kampioen worden


Ik vind het ook al zo mooi dat het verlies tegen Tsjechië als iets normaals wordt gezien. Ik vind Tjeschië echt een superelftal samen hebben, maar als je ziet wat Nederland heeft rondlopen kwalitatief zouden ze gewoon moeten winnen. Het geval van Nederland is, is dat ze tot nu toe in de hele voorbereiding geen team hebben gevormd. Dan sla je ook een modder-figuur tegen andere ploegen op het EK en kan ze die afgang beter bespaard worden.

Maar ik zou echt superblij zijn als ze wel doorgaan, want als ze gaan, ga ik ook :) . Dus denk niet dat ik niet voor Nederland ben, maar hun spel is gewoon slap en inspiratieloos. Hopen op de grote ommekeer vandaag.
Remy D
quote:
Originally posted by ROFL

maar hun spel is gewoon slap en inspiratieloos. Hopen op de grote ommekeer vandaag.

Dat was het van Brazilie ook op de kwalificatie reeks naar WK 2002 en ze gaan op hun reet nog net naar het WK en wat doen de heren daar gewoon met de cup naar huis. En tevens staat het kwalificatie toernooi los van het eind toernooi. Want wanneer is Nederland nou glanzend naar een eindronde gegaan??? Dus vind het ook erg jammer van die zogenaamde "voetbal fans" die nu allemaal zeggen dat ze gaan lachen als NL weer het eindtoernooi niet haalt.
Biohazard
Way to go Holland!!
ChooChoo
wat een kutwedstrijd zeg! ik heb me op zitten vreten!:mad:
En woensdag zonder Stam. Ben benieuwd!
Freezel
Het is weer zoals vanouds KUT :mad:
De enige die zich inzette, missen we woensdag.

Jammer dat Dick niet ff bij Jan Mulder aan tafel komt zitten, dan loopt hij binnen no-time weg :D

New Wave
Ik vond het opzich geen kutwijdstrijd.
Het was wel heel erg slordig.
Het is natuurlijk moeilijk als een verdedigend team alles dicht houd.
Dat deden de schotten best aardig.
Er waren wel kansen en ze hadden best kenne winnen.
Het jammere is dat door de slordigheid..ik noem een seedorf die zijn ego-momentjes had maar ook goeie combinaties maakte.
2de helft hadden we makkelijk kunnen winnen.
Het schone moet er weer komen. Op sommige momenten was oranje zeer goed aan het aanvallen, helaas.
Laten we hopen dat de verdediging woensdag een beetje goed is.
Stam was vandaag echt weer supperieur, ook VdM was scherp.
Jammer dat Overmars maar een paar keer kon rennen, zijn spel die hij bij ajax had die heeft hij jammer henoeg niet meer.
KLuivert mag er van mij part uit, die heeft geen enkele bal maar goed kunnen raken.
Seedorf, VdV, Makaay, Nistelrooy, VdM zou toch moeten werken.
2de helft Hooidonk er in.....kan hij op een mooi nat veld weer een buikschuiver maken als hij scored.
maargoed, we zullen het zien woensdag.
Teknikol
Ik had van tevoren een gelijkspel gedacht ofzo, helemaal geen verwachtingen. Maar DIT?????

ik ga even uithuilen mensen brb
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 
Privacy Statement