|
Vet!!! Sander & deep dish @ paard den haag (pg. 8)
|
View this Thread in Original format
| SnuggLe |
Sorry maar ik snap het echt niet...'vergeten' een kaartje te kopen etc. Ik zie nu op clubcharts ook zoveel mensen die nog een kaartje moeten hebben. DUH , dat WEET je toch dat zoiets dik uitverkocht gaat worden?
Bij Sasha heb ik echt METEEN een kaartje gekocht, en iedere Everybody die nu komt weet je dat het hard gaat. Dus....... ligt echt aan die mensen zelf.
Op Clubcharts werd al 2x35 euro geboden voor 2 kaarten. Heb mijn kaartje die ik over had verkocht voor 20 euro :D Had er wel meer voor kunnen vragen.
Pfff...vraagt er iemand nu net 50 euro voor een kaartje op die site. slecht! |
|
|
| iLLicit |
Slecht? Of slim natuurlijk. Ik denk dat ik volgende keer ook maar wat kaartjes in ga slaan... Hmmm, 20 kaartjes, 20 euro winst... :eyes:
Nee, ik ben het met je eens Snuggle, tis gewoon stom. Vaak kan je van te voren altijd wel aardig inschatten hoe hard de vv zal gaan. Dus betekent het gewoon op tijd erbij zijn ja! En anderss....:( |
|
|
| SnuggLe |
| Maareh..wie drinkt er zaterdag even een biertje mee dan in het Paard (behalve Magrec :p)? |
|
|
| magrec |
| Het schijnt dat de ticketbox teveel kaarten heeft verkocht. De onafhankelijke presale adressen moesten per direct stoppen met de verkoop van hun kaarten gastenlijsplaatsen worden gecanceld etc. hehe gaat lekker... |
|
|
| Frankisback |
Dat gaat idd weer lekker
Ik ben benieuwd wanneer het band alarm af gaat
Ik denk ok 04.05 GOK IK :D :D
Heb er wel zin in nog 1 nachtje :D |
|
|
| Roos22 |
| Ik heb er echt super veel zin in! :toocool: |
|
|
| SnuggLe |
Mensen, mensen, wel ineens heel veel nieuwe TA's!
Laten we gezellig met zijn allen een jointje roken, een biertje drinken en handjes vasthouden, goed? :stongue: :stongue:
Ik zeg 2 uur op het tussenstuk tussen zaal 1 en 2 (bovenaan de trap)?? |
|
|
| magrec |
| quote: | Originally posted by SnuggLe
Mensen, mensen, wel ineens heel veel nieuwe TA's!
Laten we gezellig met zijn allen een jointje roken, een biertje drinken en handjes vasthouden, goed? :stongue: :stongue:
Ik zeg 2 uur op het tussenstuk tussen zaal 1 en 2 (bovenaan de trap)?? |
Joepie mag ik je handje vasthouden??? :p :p
Als jullie een lange slungel met een roodshirt zien (it's me :toothless ) |
|
|
| SnuggLe |
vandaag precies een jaar geleden dat Amerika Irak binnenviel en ze zijn als de dood voor aanslagen.
Onze Iraanse vrienden zijn hier misschien wat gevoeliger voor en durven vandaag niet te vliegen.
Zouden zelfs al bezig zijn met Remy als vervanging.
Geloof er niets van! |
|
|
| magrec |
Nou ik gaat zo naar zwolle om daar ff gezellig te doen met die leute daaro. Snuggle ik zie je daar wel en wie weet de andere ta's ook wel ;)
ik heb zinnnnnnn |
|
|
| Djeebie |
| Ik ben ook van de partij :) 2 uur meeting dus? Zal ik zowaar eindelijk eens een meeting bij gaan wonen ;) :p |
|
|
| Frankisback |
| zal er zijn om 2 uur |
|
|
|
|