|
Sensation in Belgium (pg. 7)
|
View this Thread in Original format
| Aurélie |
| quote: | Originally posted by Jasperovitsj
Plus, er waren ook wat hommeles tussen Mike en de organisatie, dus die gaat daar nu zeker ni meer draaien... |
Tell us more :conf: |
|
|
| SilentEagle |
Ik heb ook een witte broek, heb ze al aangehad, en ben nog nooit naar Sensation geweest...
:nervous: |
|
|
| Meltoz |
| quote: | Originally posted by SilentEagle
Ik heb ook een witte broek, heb ze al aangehad, en ben nog nooit naar Sensation geweest...
:nervous: |
Breek m'ne mond nie open he ;) Want dees is best wel een open doel :toothless |
|
|
| djcresto |
Hallo,
Op zaterdag 6 november was het de vuurdoop voor ID&T op Belgische bodem, dit met "Tiësto In Concert" in de Ethias Arena te Hasselt. Met bijna 20.000 bezoekers, een nooit geziene show, fantastisch geluid en uiteraard een sublieme DJ Tiësto was zowat iedereen het eens: dit was één van de allerbeste dance evenementen, die ooit in België hebben plaatsgevonden.
Zoals je waarschijnlijk wel weet heeft ID&T reeds meer dan tien jaar een leidende en trendbepalende rol binnen de Europese dance scene. ID&T is onder andere bekend van grootschalige dance evenementen zoals Sensation, Innercity, Mysteryland, Tiësto In Concert... die in Nederland jaarlijks meer dan 400.000 bezoekers verwelkomen. Bovendien beschikt ID&T over een onafhankelijk mediaplatform dat zich rechtstreeks in de doelgroep positioneert. Zo beschikt het in Nederland over het landelijke radiostation 'ID&T Radio', lifestyleblad 'ID&T Magazine' met een oplage van 60.000 exemplaren en de portaal website 'ID-T.com'. Naast de platenmaatschappij 'ID&T Music' beschikt het ID&T over een eigen horeca tak.
De middellange termijn planning is om in België een krachtig entertainment bedrijf naar jongeren en jong volwassenen, tussen 16 en 35 jaar, in de markt te zetten waarin alle kwaliteitsproducten van ID&T onder geplaatst worden. ID&T staat voor kwaliteit, exclusiviteit, vernieuwing en weet steeds een hoog verwachtingspatroon voor al de activiteiten te creëren en waar te maken.
Op zaterdag 16 april zal het tweede grote ID&T evenement In België plaatsvinden nl. Sensation
Sensation is het grootste, meest bekende en spraakmakende dance evenement ter wereld. De ondertitel van het evenement luidt 'the world's leading dance event' en dat is geen woord teveel gezegd. Het unieke aan dit evenement is de witte dresscode die door alle bezoekers wordt gerespecteerd. Sensation vond reeds 5 maal plaats in de ArenA te Amsterdam. Dit jaar waren de 38.000 beschikbare kaarten voor Sensation in Nederland in minder dan 2 uur uitverkocht, wat natuurlijk alles over de populariteit van dit evenement zegt. Maanden op voorhand worden winkels in gans Nederland overspoeld door mensen die op zoek zijn naar trendy witte kledij. De dresscode in combinatie met een in het wit omgetoverde locatie, optimaal geluid, vuurwerk, spectaculaire shows, maken van Sensation een onvergetelijk feest. Sensation is het evenement waar de DJ niet centraal staat maar het thema, de acts, animatie, show... de hoofdrol opeisen. Sensation werd door pers reeds meerdere malen vergeleken met! een grote versie van 'Cirque du Soleil', voor jongeren.
Wereldwijd komen er dagelijks aanvragen binnen om een Sensation in alle uithoeken van de wereld te organiseren, dit van China tot Australië, van Zwitserland tot Israël... Op zaterdag 16 april 2005 zal het populairste dance evenement ter wereld voor de eerste maal in zijn bestaan de Nederlandse grens oversteken, voor een onvergetelijke editie in het Antwerpse Sportpaleis. Meer dan 15.000 bezoekers uit binnen en buitenland worden verwacht om deze unieke ervaring mee te maken.
De voorverkoop van Sensation start op zaterdag 18 december om 10u 's morgens. Dit bij 'Tele Ticket Service' op www.teleticketservice.com (tijdens alle weekdagen ook op 070 345 345), bij alle Free Record Shops in België en bij 'Clinic' in de Burburestraat 5 te Antwerpen. (Clinic is tevens het officiële verdeelpunt van Sensation voor al wie op zoek is naar een leuke en trendy witte outfit). Tickets zullen aan € 40 over de toonbank gaan, VIP-Tickets aan € 300 voor 4 x VIP incl.1 fles Champagne.
We hopen je op Sensation te mogen verwelkomen, wij zullen er wederom een fantastisch spektakel van maken. Be part of the night, dress in white!
Graag geven we je ook nog even mee dat vanaf 1 januari 2005 de portaal site www.id-t.be online zal zijn en dat ID&T op vrijdag 25 februari tevens het clubevenement 'Convertible' organiseert dat zal plaatsvinden in Café D'Anvers & Red & Blue. (1 ticket, 2 clubs).
Release!
----------------------
Algemene Informatie
Datum:
Zaterdag 16 april 2004
Locatie:
Sportpaleis Antwerpen
Tijden:
Deuren open om 21:00 uur. Sensation begint om 22:00 uur en duurt tot 07:00
Tickets:
40 Euro
VIP tickets:
300 Euro ( 4 VIP tickets incl. fles champagne)
Voorverkoop:
Start zaterdag 18 december 2004 bij alle filialen van Free Record Shop in België, bij Tele Ticket Service op www.teleticketservice.com, telefonisch via 070 345 345 (enkel tijdens weekdagen), en bij ‘Clinic’ in de Burburestraat 5 te Antwerpen. (Clinic is tevens het officiële verdeelpunt van Sensation voor al wie op zoek is naar een leuke en trendy witte outfit).
Meer info:
www.id-t.be |
|
|
| djcresto |
| quote: | Originally posted by djcresto
Sensation is het evenement waar de DJ niet centraal staat maar het thema, de acts, animatie, show... de hoofdrol opeisen.
Tickets zullen aan € 40 over de toonbank gaan, VIP-Tickets aan € 300 voor 4 x VIP incl.1 fles Champagne.
een leuke en trendy witte outfit
|
hopelijk is de line up goed want dit zijn voor mij al 3 redenen om niet te gaan. |
|
|
| Gladius |
| quote: | Originally posted by djcresto
hopelijk is de line up goed want dit zijn voor mij al 3 redenen om niet te gaan. |
+1 |
|
|
| Kaidreas |
er klopt volgens mij iets niet...
40 euro per ticket.
vip tickets.. zijn 300 euro. voor 4
4 maal 40 is volgens mij 160 euro
300-160 euro is140 euro voor 1 fokking fleske champieter. jawadde dure grap
en vip das weer veel gezegd, er zal ws toch een secret vvip room zijn :D |
|
|
| TOR |
| quote: | Originally posted by Jasperovitsj
Plus, er waren ook wat hommeles tussen Mike en de organisatie, dus die gaat daar nu zeker ni meer draaien... |
:( dan gaan we Mike nooit meer zien in België
tenzij die Club Elite parties er ooit komen.. |
|
|
| Kaidreas |
ja das ook waar.. want daar was toch spraken van..
misschien een ideetje voor mijn toekomstige club..
club Progress presents Club Elite nights :cool:
with special meeting without MIKE :D
(Omg al een geluk lig ik zelf altijd plat met men eigen moppen) |
|
|
| dj Ridou |
Belachelijk dat het weer 40 euro gaat kosten.
Ze willen veel volk bereiken, waarom maken ze het dan niet een beetje toegankelijker voor zoveel mogelijk volk.
Kben benieuwd wat de line-up gaat zijn. Als dat tegenvalt, dan zijn ze helemaal goed bezig. |
|
|
| Dark Apostle |
| quote: | Originally posted by dj Ridou
Belachelijk dat het weer 40 euro gaat kosten.
|
40 Euro valt redelijk mee voor ID&T, het kan erger |
|
|
| FUSyke |
| Waarom kunnen ze niet gewoon de prijs nemen van op AIB? |
|
|
|
|