|
de grote muziekthread (pg. 2)
|
View this Thread in Original format
| Real |
| quote: | Originally posted by RadiantB
Wordt daar R&B geïmpliceerd ? :p |
Op de eerste plaats R&B natuurlijk, maar precies of andere grote namen zo'n veelbetekende lyrics hebben.
Er is geen banger hart, geen banger hart dan dat van mij. :haha: |
|
|
| djcresto |
| Over dit kan je eindeloos discussieren, maar het blijft toch een kwestie smaak. |
|
|
| Jasperovitsj |
Hybrid - Finished symphony
Ullrich Schnauss - Nobody's home
Ricardo Villalobos - Dexter
Delerium - Silence (Fade's sanctuary mix)
Daar zit minstens evenveel gevoel in als de gemiddelde Radiohead, zo niet meer. En ondanks al uw mooie woorden blijf je wel hetzelfde zeggen: EMD kan nooit zoveel gevoel en soul bevatten als "gezongen muziek" of rock. Dat is ten eerste verkeerd, en ten tweede heel jammer voor uw persoonlijke muziekbeleving.
Trouwens, ik kan mij vergissen, maar zitten er niet redelijk veel elektronische invloeden en geluiden in Radiohead nummers? :conf: |
|
|
| Phortastic |
| quote: | Originally posted by Tiger777
Idioot. |
+1... mja dat is nix nieuws natuurlijk :clown: |
|
|
| Toni_D2 |
| Als dat woordje het enige tegenargument is dat jullie kunnen geven, dan ben ik blijkbaar nog te mild geweest. |
|
|
| Jasperovitsj |
| quote: | Originally posted by Toni_D2
Als dat woordje het enige tegenargument is dat jullie kunnen geven, dan ben ik blijkbaar nog te mild geweest. |
Die "idioot" slaat gewoon op het feit dat ge op een niet al te subtiele manier iedereen hier probeert op te stoken :o |
|
|
| Synthesia |
Voor mij is het het eind resultaat van een productie dat telt, en niet hoe het is gemaakt, elektronisch of niet, het intereseert me wel als ik een bepaald nummer goed vind, dan wil ik der ook alles over weten, hoe het is tot stand gekomen. En ik denk dat veel EDM producers ook hun ziel in bepaalde tracks steken.
Ik sluit me ook aan bij Luc, maar ik zou zelfs nog een stapke verder gaan en zeggen dat trance (voor mij althans) en de ervaring er rond veel meer emoties en ziel heeft dan gelijk welk ander genre, zelfs binnen EDM...de naam trance alleen impliceert een extra dimensie... Het staat gewoon op een gans ander niveau dat voor mij persoonlijk geen enkel genre zelfs een beetje aan kan tippen.
Ik sluit me ook aan bij RadiantB's visie over melige liedjes, Eminem en veel rappers 'zingen' ook over hoe slecht hun jeugd was en wat ze allemaal hebben meegemaakt...ocharme...
En elektronische muziek vind ik zelfs meerwaardig dan al de rest samen, ge kunt er bijna elk geluid mee maken. En tracks met veel vocals doen het meestal niet zo veel meer voor mij, t'meeste dat ge hoort op de radio zijn allemaal voorgeschotelde textjes, der is haast niks meer van originaliteit...als ge echt schone texten wilt lees dan bepaalde gedichten van sommige poeten of zo. Der zijn wel sommige groepen die dit combineren met muziek, maar dat zijn der misschien 1 op de 1000.
@Toni, de meeste trance tracks hebben geen teksten nodig om een meerwaarde te hebben, en dat heeft niks te maken met het feit dat er niet veel zangeressen op trance tracks willen zingen. En over wat dj's verdienen ben ik ook oneens met u, der zijn niet echt veel dj's die super veel verdienen, en degenen die wel veel verdienen hebben vaak al tientallen of honderden producties die grotendeels voor hun naambekendheid hebben gezorgd. Op producties kan je dan zeggen dat dj producers haast niks verdienen, dat dat ondergewaardeerd is. |
|
|
| mellow_head |
| quote: | Originally posted by Jasperovitsj
Die "idioot" slaat gewoon op het feit dat ge op een niet al te subtiele manier iedereen hier probeert op te stoken :o |
Kzal ermee stoppen, ff uitlogge op andere account. |
|
|
| Tiger777 |
| quote: | | Ik sluit me ook aan bij RadiantB's visie over melige liedjes, Eminem en veel rappers 'zingen' ook over hoe slecht hun jeugd was en wat ze allemaal hebben meegemaakt...ocharme... |
Voor zover ze dat dan nog zelf geschreven hebben. Ik heb zo mijn periodes da'k in melige liekes duik, maar bij eminem en dergelijke crap ben ik nog nooit terechtgekomen :toothless
En feitelijk komen we daar aan de reden waarom ik alles wat met popmuziek te maken heeft verafschuw. De 'artiesten' zijn helemaal geen artiesten. Ze krijgen een bladje me ne micro voor hunne neus geschoven en...zingt maar. Is het zo vals als een kat? Geen probleem, we lossen dat wel op, niemand dat er commentaar op zal geven. De artiest eminem of brittney spears bestaat niet. Ze zijn gewoon een product van een platenmaatschappij. Bij trance ligt dat nu net helemaal anders.
Ik vind vocals in trance idd regelmatig nogal kitcherig klinken eigenlijk. Uitzonderingen zoals inderdaad silence wordt veel te weinig gemaakt, maar goed, ge zit daar ook met Sarah mclachlan, een artieste die eigenlijk niet gefocust is op EDM.
Misschien moeten er eens wat meer van die mensen komen die de schotten tussen de genres een beetje zouden kunnen vervagen. |
|
|
| Toni_D2 |
Vergelijk aub de trance lyrics niet met de teksten van Eminem. Dat is kiezen tussen de pest en de cholera. Dat je al zo laag gaat zoeken om te vergelijken, zegt al genoeg.
Geen enkele DJ/Producer kan tippen aan Boudewijn de Groot. |
|
|
| Tiger777 |
| quote: | Originally posted by Toni_D2
Geen enkele DJ/Producer kan tippen aan Boudewijn de Groot. |
leuk voor jou. |
|
|
| Toni_D2 |
| quote: | Originally posted by Tiger777
leuk voor jou. |
Je gaat toch niet ontkennen dat dat zijn muziek kwalitatief veel beter is dan elk ander trance liedje. Dat is gewoon tijdloze muziek. |
|
|
|
|