return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Local Scene Info / Discussion / EDM Event Listings > Europe > Europe - Holland

Pages: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 
Waar erger je je aan in de Housescene? (pg. 5)
View this Thread in Original format
total woot
dussss....

1) Cokehoofdjes, die niet doorhebben dat er meer mensen op de planeet rondlopen, en zich daar ook naar gedragen.

2) Mensen die de hela avond stilstaan op de dansvloer.

3) Smerige plees (niet n beetje vies, maar echt smerig, a la 10 cm pis op de vloer).

4) Kindertjes (niet omdat ze de sfeer verzieken, maar omdat er niet voor niet 18+ op dat kaartje staat).

5) Lange rijen voor de deur.

6) Water dat halverwege het feest op is.

7) Aso's die je geen slokje water geven als je n droge bek hebt.

8) DJ's die ziek worden...

9) Arrogante sletjes die in hun ondergoed rondlopen, en dat qua figuur niet moeten doen ('t moet voor anderen ook feest blijven).

10) Mensen die Anti-drugs zijn (ik heb onder invloed van welk middel dan ook, nog nooit n vlieg kwaadgedaan, dus wie zijn zij om te bepalen hoe ik moet feesten).


etc.etc.etc
SnuggLe
quote:
Originally posted by Jesse
- wegwerkers-/vuilnismannenkleding...het is toch een FEEST? Kleed je dan feestelijk..


Lol, das inderdaad kut! :D :D


Maareh..mensen, zullen we aan het einde van deze thread eens de tien meest genoemde irritaties in een poll tegen elkaar laten stemmen?? Kunnen we wel een leuk onderzoekje van maken, wat maybe nog wel 'nieuws' gaat worden en op andere sites komt te staan :)

"Uit een verkennend onderzoek van de site www.tranceaddict.com zijn een aantal irritaties in de wereld van de house aan het licht gebracht. De nummer één irritatie waren boeren die lomp staan te dansen of mensen die totaal niet dansen. MartklEIder ID&T heeft aangekondigt meer toe te zien dat mensen rustig en normaal dansen in de toekomst" ;) ;)
Optimus
quote:
Originally posted by total woot

7) Aso's die je geen slokje water geven als je n droge bek hebt.


"nee, je krijgt geen slokkie! Oprotten sloeber!:happy2: "
Switch
quote:
Originally posted by total woot

7) Aso's die je geen slokje water geven als je n droge bek hebt.



koop je eigen water, zwerver!!! :D
AlFerox
quote:
Originally posted by Chicane
waar ik me ook groen en geel aan erger zijn die evangalisten en doomdenkers die je buiten opwachten met mooie verhaaltjes over jezus... dan zeg ik meestal bek slet, god is een DJ en vanavond ga ik bidden voor hem... ajuusch :D


ze zijn anders wel tegen drugs hoor..
AlFerox
maar waar ik me aan erger:

-mensen die alleen maar naar een feest komen om een beetje koel en hip te doen zo van "hee, kijk mij nou".
-asocialen: mensen die geen rekening houden met anderen en alleen tof/stoer lopen te doen. mensen die dus niet komen om er gewoon een leuk en gezellig feest van te maken.
Optimus
ik ben de grootste Hee-Hoo-er van NL:D Ergeren jullie je aan mij?:clown:
TranceFool
quote:
Originally posted by Optimus
ik ben de grootste Hee-Hoo-er van NL:D Ergeren jullie je aan mij?:clown:

nee man....Hee-Hoo'en brengt de sfeer er lekker in, das cool :cool:
kolkiewolkie
tmeeste is al wel gezegd hier, dus dat ga ik niet nog een keer opdreunen, maar dat stukkie dat tijs08 tiept zou echt uit mijn handen gekomen kunnen zijn!!!

wat mij verder nog tegenstaat:

kuddegedrag van de random partyganger, die zich volledig laten kneden in de hoek die de organisatoren van die megaparties willen.

momenteel is dat hardstyle bv. nou heb ik nix tegen hardstyle, hou zelf ook wel van een lekkere partij stampen, maar het slaat weer zo DOOR. 7 december was het laatste trancefeestje bij mij in de wijde, WIJDE omtrek, en daar was het wel zoooooo rustig :( . Nu zit iedereen weer bij de hardstyle, dan zit iedereen weer bij dit, dan weer bij dat enz. enz. ik bedoel COME ON, ik wordt ZIEK van alleen maar die hardstyle meuk hier in de buurt!

zo :)

verder maakt ut me nie zoveel uit wat voorn types dr komen trouwes, alleen dat kuddegedrag irriteert me nogal

oja, en heehoo natuurlijk, maar dat heb ik al een tijdje nie meer gehoord (y)
kolkiewolkie
quote:
Originally posted by Optimus
ik ben de grootste Hee-Hoo-er van NL:D Ergeren jullie je aan mij?:clown:




mateloos:mad:

volgende keer dat ik je tegen kom hoek ik je in mekaar:whip:
















;) :D

ScuL
ik vergat nog een puntje..
* roken op de dansvloer en niet oppassen met je peuk
(heb ik geloof ik ook nog niet langs zien komen in deze thread).. brandgaten zuigen en het zuigt al helemaal als ie tegen je arm oid geduwd wordt :(
SnuggLe
quote:
Originally posted by Optimus
ik ben de grootste Hee-Hoo-er van NL:D Ergeren jullie je aan mij?:clown:


Hehehe, nee dat valt wel mee.
Op Nexus gaan we wel weer springnichten, HEEEEE HOOOOO-en, en die potten irriteren ;)
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 
Privacy Statement