|
Tomorrowland 2007 (28 & 29/07/2007) (pg. 6)
|
View this Thread in Original format
| Push2005 |
| quote: | Originally posted by Moisture
mss nog een ideetje is John Askew |
Geen Discover dj's :nervous: :p |
|
|
| FCB_Fanatic |
| quote: | Originally posted by FredNova
En iedereen al wat tevreden? :D |
ik ben alvast enorm tevreden, zeker met de namen die op zaterdag geprogrammeerd staan: JOOF (in een psy trance area), Airwave, Giuseppe, ...
zondag zou ik momenteel vooral voor PvD gaan, ik heb die nog nooit aan't werk gezien. De overige namen zijn ook goed, maar heb ik wel al bezig gezien. Ik hoop dus nog op een aantal minder bekende namen (en G&D horen daar voor mij niet bij :D) |
|
|
| FredNova |
Tja, nu namen opgeven is wat laat he, die vraag hadden we eerder al gesteld
bv Manuel Le Saux kwam zeer veel voor in de verzoekjes en hij staat er (maar nu weinig reactie op percies) en GE speelt een goeie set op TE en nu moet hij er ook bij... tja... Tiësto? die staat op 19 mei in zen eentje in Hasselt he
Soit, ik denk dat je de rekening van alle dj's samen niet wil zien, want het gaat ook nog over heel wat verschillende genres he
beter dan dit kan haas tniet, hoewel er dus zelfs nog een paar namen bijkomen... |
|
|
| Devilex |
| Ik ben enorm tevreden met de lineup ze ;) |
|
|
| TOR |
| quote: | Originally posted by Tommaso
Sorry Tor maar ik snap je reply niet. Jij hebt van mijn zin het omgekeerde gemaakt, grapje dat aan me voorbij gaat? |
Ik verzet me tegen iedere vorm van vocal trance.
| quote: | Originally posted by Gladius
waarom is er wel een dagticket voor zondag en geen voor zaterdag? |
Dat zou wel een dikke streep door de rekening zijn, ja. |
|
|
| Eagle` |
| quote: | Originally posted by Gladius
waarom is er wel een dagticket voor zondag en geen voor zaterdag? :whip: |
djeezes christ idd ni opgemerkt, hadden ze nu da D 'n B afficheke op zondag geplaceerd, had perfect geweest, me wa gaak nu in godsnaam diee zondag vullen ?????????????????????????????????
combinatieke van Voorn, T-Quest & Angello een café d'anverske misschien.....andermaal dikken afrip bah |
|
|
| FCB_Fanatic |
| quote: | Originally posted by FredNova
Soit, ik denk dat je de rekening van alle dj's samen niet wil zien, want het gaat ook nog over heel wat verschillende genres he
beter dan dit kan haas tniet, hoewel er dus zelfs nog een paar namen bijkomen... |
kheb nie geklaagd over de line-up hé, beide dagen zijn heel goed ;). Alleen komt het voor mij zo uit dat ik de DJ's die in die armada area geprogrammeerd staan al gezien heb. Dat wilt niet zeggen dat ik mij der niet zal amuseren, maar t is altijd wel leuk om DJ's te zien die je nog niet gehoord hebt. En als ik niet in die Armada area zou zijn, vind ik op andere area's nog wel andere interessante namen terug ... ;)
p.s.: zelf heb ik ook enkele namen doorgegeven, en JOOF heeft daar toch al de line-up van gehaald (Y) :D |
|
|
| Magistrate |
| wow vette line up, danku id&t ;) |
|
|
| massiveK |
Vette line up en de beide dagen!
Die Bonzai Stage & Psytrance Wow, daarvoor zal ik zeker komen.
Op zondag staat er een armada stage (met namen die, behalve perry o neil, ik al gezien heb, maar die ik graag terugzie) en Paul van Dyk op de mainstage (please niet in dezelfe tijd dan armin of Markus!!!) die ik nog nooit heb gezien. Dus ben ik zeker tevreden.
Toch denk ik dat voor Techno addicts, een nieuwe grote name zou goed zijn, de line up van de Kozzmozz stage is bijna hetzelfde dan verleden jaar...+ Cocoon stage van de eerste jaar mist denk ik.
Misschien een Dave clarke of zo op de mainstage toevoegen ;)
Maar voor tranceliefhebbers zoals ik, hardtyle addicts enz. blijft het een schitterend line up dus ben ik zeer tevreden. |
|
|
| FredNova |
Dave Clarke was geboekt en heeft al afgezegd (zijn nu bezig met "grote" vervanger). Vergeet niet dat niet iedereen 'te booken is' wegens bezet en anderen (zoals Orgur Can die ook op de lijst stond) zijn dan weer veeeel te duur.
Er zijn nog paar grote namen voor main in onderhandeling... |
|
|
| Push2005 |
Is er een mogelijkheid dat tickets voor zaterdag tóch beschikbaar worden gesteld Fred ? Zowel hier als op TA-FR zijn er mensen vragende partij voor.
Ik snap het commercieel standpunt wel van de hoofddag zondag te maken en 2de optie zaterdag-zondag; maar (en nee dat is geen kritiek op de line-up)ik ben niet zo bijster geboeid door de zondag voorlopig; of was sowieso maar van plan 1 dag te gaan en zou dat dan eigenlijk liefst de zaterdag doen... Vallen er geen tickets te winnen voor zaterdag ofzo :p |
|
|
| FredNova |
Voorlopig heb je het (helaas) bij het rechte eind (je kan je inbeelden wat de kost is he) en om een tweedaags festival uit te bouwen 'moet' je zo beginnen.
Stel (fictief):
voor zaterdag 500 goudstukken en voor zondag 600 goudstukken
of
een combiticket 700 goudstukken (of met camping 750)
keuze is dan toch snel gemaakt?
De bedoeling is dus om de prijs ongeveer gelijk te houden met vorig jaar voor zondag en slechts een belachelijk kleine fee extra voor combi tickets.
Meer details soon...
edit: ik sluit de mogelijkheid dus niet uit, maar momenteel ziet het er niet naar uit dat er tickets voor za alleen zullen zijn |
|
|
|
|