return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Local Scene Info / Discussion / EDM Event Listings > Europe > Europe - Belgium

Pages: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Olympische spelen (pg. 5)
View this Thread in Original format
E-motion_error
FCB>> Ik doelde meer op de zware omstandigheden door de vochtigheid en warmte + de roekeloze overtredingen van de Chinezen dan ga je als het niet hoeft eerder een balletje vanachter rondspelen dan op zoek te gaan naar extra goals die toch geen nut hebben.
Gladius
kvind toch dat ge er te zwaar aan tilt hoor FCB. Akkoord het was niet echt goed, maar op dat moment was het toch helemaal niet nodig om goed voetbal op de mat te brengen, eerder om gewoon de 1-0 te verdedigen. Zeker als de chinezen met 9 komen te staan is het allesbehalve nodig om nog veel extra energie te steken in het zoeken naar een 2de goal. De Sart was tijdens de match trouwens helemaal niet tevreden, dus tot gemakzucht zal het zeker niet leiden imo. Ik heb er wel een goed oog in en denk dat ze ver kunnen geraken.

btw, iemand de 4x100 meter gezien van de mannen? was ook de moeite
FCB_Fanatic
quote:
Originally posted by E-motion_error
Het is maar al te belachelijk om alles op een foute organisatie te steken. Het kan altijd beter op dat vlak maar het is niet zo dat het hier zo slecht georganiseerd is allemaal. Maarjah voor sommigen blijft het zo dat al wat Belgisch is, slecht is.


nochtans, qua organisatie staat België absoluut nergens, puur amateurisme troef hier. In de eerste plaats heeft dat natuurlijk te maken met investeringen, in België wordt namelijk nauwelijks in sport geïnvesteerd waardoor er ook geen (voldoende) afgestemd sportbeleid is.

Waarom haalt NL zoveel medailles? in de eerste plaats omdat er geld ter beschikking wordt gesteld. Het budget dat in NL wordt gebruikt is makkelijk het 10-voudige van in België ... waarschijnlijk zelfs nog stukken meer. Het is pas wanneer de overheid dat inziet en echt meer geld toestopt aan de bonden en overkoepelende sportorganisatie dat er ruimte en mogelijkheden gaan komen voor meer profesionaliteit en échte kenners aan de top. Op dit moment is dat nog niet, of te weinig het geval.


quote:
Originally posted by E-motion_error
FCB>> Ik doelde meer op de zware omstandigheden door de vochtigheid en warmte + de roekeloze overtredingen van de Chinezen dan ga je als het niet hoeft eerder een balletje vanachter rondspelen dan op zoek te gaan naar extra goals die toch geen nut hebben.


dat ze het na de 2-0 doen (die pas rond de 80ste minuut viel) kan ik nog begrijpen, maar ik denk dat niemand gerust kan zijn bij een 1-0 stand ... ook al is het tegen 9 man. Een kleine aarzeling kan voldoende zijn voor een 1-1. Daarom hoopte ik vooral dat die 2-0 vlug ging vallen. Een kleine tempoversnelling zou daar toch voldoende voor moeten zijn ... maar goed, ik zal België mss teveel aan "grote" voetballanden spiegelen.
Push2005
quote:
Originally posted by E-motion_error
Prestaties hangen minstens voor 30% af van mentaliteit.


Dat spreek ik niet tegen hoor :)
Toch doen we dikwijls onder qua organisatie. Herinner je je de fameuze 'school voor topsporters' naar aanleiding van vorige spelen, met het oog op het halen van meer medailles ? Dat project is weer helemaal naar de verdoemenis door de politisering van alle instellingen.

Leg mij maar eens uit hoe een land met 40% teveel ambtenarij en 6 parlementen organisatorisch ooit sterker uit de hoek kan komen dan bvb Nederland.

De Belgische mentaliteit mag dan misschien niet altijd even top zijn; de organisatie is het nog minder. Het ene is wellicht verbonden met het andere, maar om even op je eerste uitspraak terug te komen blijf ik het moeilijk vinden om te geloven dat wij zo onderdoen tov Nederland louter op basis van mentaliteit.

(En ze zijn toch met 6 miljoen meer; misschien mag dat ook niet vergeten worden)
Devilex
Heel die communautaire bull straalt af op alles wat ook maar iets met eergevoel naar dit land toe te maken heeft. Enkel het wielrennen kan zich hier nog bovenuit tillen aangezien dit toch bijna een volledig Vlaamse aangelegenheid is.

Het is toch duidelijk dat de mindere prestaties van Belgen op internationale tornooien en wedstrijden door de jaren heen gelijklopen met de politieke versnippering in dit land.
Antony
Tzijn spelen en tga hier 95% over voetbal, komaan eh jongens :p

Wat een 4x 100m vrije slag finale !! :eyes: Kreeg er ne krop van in men keel. Wat moet dat voor een gevoel geven als je in die Amerikaanse ploeg zit. Laatste 50m lig je een lichaamslengte achter op Alain Bernard, 1 van de snelste zwemmers dit ogenblik op de 100m. Ongelooflijk.

Elise knap 13de, Fonteyn net de 200 vlinder afgewerkt maar zit net niet in de halve finales. Mocht wel mee in de reeks bij Phelps, das zoals tegen Michael Jordan mogen gebasket hebben. Moet nogal een ervaring zijn daar.
E-motion_error
Ik zeg ook niet dat het hier organisatorisch beter is dan in Nederland, dat is ook niet zo en dat heeft zeker zijn invloed op de hoeveelheid sporters die we sturen. Dat ze in Nederland met enkele miljoenen mensen meer zijn speelt mee maar het verschil is toch veel groter dan dat.
Toch denk ik dat het gevoel gesteund te zijn door een massaal publiek in je thuisland veel belangrijker is dan het organisatorische, vooral dan in de individuele sporten.

De politieke situatie helpt ook niet, we moeten zo snel mogelijk af van die gewestregeringen en terug naar 1 Belgische regering die beslissingen neemt voor heel het land over alle thema's waaronder dus ook sport.
Push2005
quote:
Originally posted by E-motion_error
De politieke situatie helpt ook niet, we moeten zo snel mogelijk af van die gewestregeringen en terug naar 1 Belgische regering die beslissingen neemt voor heel het land over alle thema's waaronder dus ook sport.


Dat is jouw overtuiging... Ik zie het anders. Unionisme zou de sport alleszins wel terug ten goede komen, haha.
Devilex
Goh ja, unionisme op welk vlak dan? Zolang Belgie bestaat uit Vlaanderen en Wallonie moeten sporters uit beide delen support kunnen krijgen vind ik.
Xilver
Jonges, maakt een dramaqueen-threadje aan ofzo, maar hou die politieke zever hieruit. De Olympische Spelen zijn geen plaats voor politiek! (tiens waar heb ik da nog gehoord)

Antony
+ 1, zijn er precies niveel die ook werkelijk naar ons Belgen kijken. Dirk Van Tichelt grijpt maar net naast het Brons :(
Push2005
Ik keek een tijd terug naar het roeien op nederland :p
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Privacy Statement