return to tranceaddict TranceAddict Forums Archive > Local Scene Info / Discussion / EDM Event Listings > Europe > Europe - Holland

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 
Fok Formule 1 Manager 2006 (pg. 28)
View this Thread in Original format
eieregooie
die heeft er volgens mij al heeeeel lang niks meer aan gedaan...
MennoB
quote:


*blablabla*

Weer een plaatsje gestegen, had beter vanaf het begin men team aangepast ipv enkel de laatste 4 wedstrijden :(


Ik ook zo te zien! :D
SnuggLe
quote:
Originally posted by robin
Wtf heeft jp voor ballen team :conf:


'Ik kan toch niet meer winnen dus doe ik niet meer mee'. Goede levensmentaliteit heb je dan :o


Maareh..Jasper, denk je dat je me nog gaat inhalen? :D
Heb Massa gekocht, dus ik DENK dat ik wel flink wat punten heb :clown:

Zie nu overigens dat ik iets van 48ste sta in het algemeen klassement, dat had ik echt niet verwacht! :D Als ik in het begin iets beter had gewisseld had ik bij de 1e 10 gestaan. Maarja...had had had..daar heb je geen zak aan :clown:
eieregooie
quote:
Originally posted by SnuggLe
'Ik kan toch niet meer winnen dus doe ik niet meer mee'. Goede levensmentaliteit heb je dan :o

lol, een spelletje zegt toch niks over je levensmentaliteit man :p
robin
Hoelaat komt het op tv?
SnuggLe
quote:
Originally posted by eieregooie
lol, een spelletje zegt toch niks over je levensmentaliteit man :p


Ha jammer man, hap dan even ;)

19:00 uur wordt het uitgezonden. Dus zappen tussen F1 en Feyenoord-Ajax!
eieregooie
owww, is dat ook vandaag?

Ow, is al geweest ook :p
MennoB
Was weer een leuke race om naar te kijken. Schumacher deed er alles aan om zo hoog mogelijk te eindigen. Jammer dat hij een lekke band had (volgens mij niet door Fisichella veroorzaakt maar door de troep die bij opkomen rechte stuk lag van de auto van Rosberg, die er ook weer lekker af stuiterde!!) maar hij heeft toch wel een beere sterke race gereden! Snelste ronde (0,4 los van massa en zelfs een seconde op Alonso) en hoogste topsnelheid. Hij haalde echt alles uit de kast! Veel had hij toch niet te verliezen. Geweldig.. Voor mij de man van de race, samen met Button, die onopvallend ineens in de top reed en uiteindelijk nog 3de werd! Knap.

Volgens mij heb ik voor FOK niet echt goed gescoord. Mja volgens mij toch nog 4de geworden dit seizoen. Ik neem aan dat niemand Snuggle nog in heeft kunnen halen, dus bij deze Bram.. Gefeliciteerd!
SnuggLe
Ik wacht nog even met de felicitaties in ontvangst te nemen... maar heb wel 459 punten (met Massa in mijn team), dus ik ben wel benieuwd of Jasper nog dichtbij komt!
TOR
Ik dacht geleerd te hebben van mijn slechte keuzes vorig jaar, maar ik heb het er dit jaar zowaar nog slechter van afgebracht :toothless

Anyway, there's always next year.. Ik blijf supporteren voor Kimi, ik hoop dat zijn moment eraan komt volgend seizoen. :)

domineesje
quote:
Originally posted by TOR
Ik dacht geleerd te hebben van mijn slechte keuzes vorig jaar, maar ik heb het er dit jaar zowaar nog slechter van afgebracht :toothless

Anyway, there's always next year.. Ik blijf supporteren voor Kimi, ik hoop dat zijn moment eraan komt volgend seizoen. :)


effe vraagje hierover omtrend... anders altijd een McLaeren fan geweest?
Zoja, waarom hem dan blijven supporteren?
Pas op, Kimi was/is ook mijn favo ze ;)
SnuggLe
:clown: Gewonnen!!!!!!!!!1:clown:

:eyes: :eyespop: :crazy: :eyes: :eyespop: :crazy: :eyes: :eyespop: :crazy: :eyes: :eyespop: :crazy:

En dat voor het 3e (of 2e?) jaar op rij! :p Eat that Jasper :p :p

Stand laatste rond:
Jappio Forza 461 (profiel)
SnuggLe Sjaak Trekhaak Racing 459 (profiel)
Robin__ Kneusjes 364 (profiel)
OuweDwaas Ouwe Dwaas 349 (profiel)
MennoB. MennoB 345 (profiel)
AversusZ Joopies 339 (profiel)
Kolkie Kolkman Racing Developments 327 (profiel)
T.O.R. TTT (TOR's TOP Team) 321 (profiel)
eieregooie McEieren 318 (profiel)
M_Peror M_Peror 296 (profiel)
MikeVee MikeVeeRacing 291 (profiel)
TranceFool De Slome Donders 268 (profiel)
magrec mounties 205 (profiel)
bajes Bajes Groesbeek 167 (profiel)
alexverheij Ferlexi 138 (profiel)
pvdplanet jp 138 (profiel)

Eindstand:
SnuggLe 4718
Jappio 4652
Robin__ 4305
MennoB. 4079
eieregooie 3968
TranceFool 3956
T.O.R. 3830
AversusZ 3654
OuweDwaas 3585
M_Peror 3456
Kolkie 3350
alexverheij 3309
MikeVee 3259
magrec 3145
pvdplanet 2876
bajes 2746

Wel een mooi klein verschil .. maar niet achter Jappi0 en daarna Robin.

Overigens, ik heb vrij snel Ferrari als Chassis gekocht en vanaf dat moment ging het hard: veel sparen dus totdat je iets goeds hebt. Dat samen met Kubica (Rosberg er HARD uit gemikt) ging het lekker.
CLICK TO RETURN TO TOP OF PAGE
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 
Privacy Statement