| MaGiK54 |
Onderzoek: 24 januari meest deprimerend
LONDEN - Wie maandagochtend 24 januari met het verkeerde been uit bed stapte, bovenop de kat, een lege koelkast aantrof en na een echtelijke ruzie in een kilometerslange file belandde en door autopech veel te laat op het werk verscheen: het staat wetenschappelijk vast dat 24 januari de akeligste dag van het jaar is.
De Britse krant The Guardian publiceerde maandag, op de bewuste 'rampendag', een wetenschappelijk onderzoekje. Cliff Arnall van de Cardiff University heeft namelijk via een ingewikkelde formule vastgesteld dat 24 januari absoluut de deprimerendste dag van het jaar is.
Arnall betrok bij zijn berekeningen de volgende feiten: slecht en donker weer, te weinig geld na de dure decembermaand, schuldgevoel over te veel eten en drinken tijdens de feestdagen, het mislukken van goede nieuwjaarsvoornemens en voorlopig geen vooruitzicht op vakantie. Voor extreem gedeprimeerden geeft The Guardian de volgende 'reden om vrolijk te zijn': het is nog 334 dagen tot de kerst.
God bovenstaande klopt in mijn geval echt....net mega-ruzie met mijn Eneco-vrienden gehad ivm aansluiting die na 4.5 maand pas geregeld was, maar de eikels hebben de beginstand van mijn elektriciteit veelste laag genomen, als ze het niet wijzigen kost het me gewoon een dikke 250 a 300 euro, eikels eikels eikels :whip: :whip: :whip: :whip: :whip:
Conclusie ik dreig slachtoffer te worden door de libralisering van de energiemarkt...vorige bewoners hadden een andere leverancier hierdoor is het gezeik begonnen en aangezien zij ook verschrikkelijk eikels zijn die hun zaakies niet goed hebben geregeld, dreig ik daaro de dupe van te worden :whip: :whip: :whip: :whip:
Enige pluspuntje me ticket + visum voor Down-Under is binnen :D |
|
|