|
Het grote Progressive topic - deel 4 (pg. 65)
|
View this Thread in Original format
| joesterizor |
dat van levende legende sloeg niet op zijn draaien maar op zijn producties. Die zijn zo ongeloofelijk goed. echt extreem gedetailleerd. die creativiteit in 'house'muziek terug horen is echt zeldzaam. dan moet je het toch in de meer experimentele hoek gooien als autechre enzo.
zijn pixie periode vond ik ook wel super hoor :) echt een hele vette sound was dat. alleen hij ontwikkelt zich ook natuurlijk. zijn producties zijn er kwalitatief echt op vooruit gegaan.
en ten onder aan wat ie draait.. tsja.. in mijn ogen is hij laatste jaar echt van stijl 'veranderd'... draait nu echt hele ruige acid-like tracks. publiek is veranderd, van het trancey volk naar het wat alternatievere. dus in dat opzicht gaat hij niet ten onder, maar verschuift alleen maar wat. |
|
|
| magrec |
| james holden is lang niet zo experimenteel als autechre hoor. Vind nathan fake nog stukken experimenteler. Als we het echt over helden gaan hebben dan zijn de jongens van deep dish dat, dat ze nu dan wat commerciëler bezig zijn wil niks zeggen over de dingen die ze vroeger deden. |
|
|
| joesterizor |
| quote: | Originally posted by magrec
james holden is lang niet zo experimenteel als autechre hoor. Vind nathan fake nog stukken experimenteler. Als we het echt over helden gaan hebben dan zijn de jongens van deep dish dat, dat ze nu dan wat commerciëler bezig zijn wil niks zeggen over de dingen die ze vroeger deden. |
ik vergelijk holden zeker niet qua sound met autechre, maar ik probeer op die manier alleen aan te geven hoe crea/gecompliceerd/gedetailleerd zijn nummers zijn.
Lump al gehoord?
en tsja... wat deep dish vroeger deed zal allemaal wel. Heb me nooit echt kunnen interreseren voor hun. Vind verleden van iemand niet zo interresant.gaat mij mee om wat ze nu doen. :)
(denk trouwens dat we uiteindelijk toch wel weer op de factor smaak uitkomen
als discussie dooddoener ;) ) |
|
|
| Original |
Heeeerlijk setje die lobsinger... just the way i like it. :toocool: :tongue2 |
|
|
| emre |
| quote: | Originally posted by joesterizor
dat van levende legende sloeg niet op zijn draaien maar op zijn producties. Die zijn zo ongeloofelijk goed. echt extreem gedetailleerd. die creativiteit in 'house'muziek terug horen is echt zeldzaam. dan moet je het toch in de meer experimentele hoek gooien als autechre enzo.
|
Zover was ik zelf ook wel ;) Dat ben ik wel helemaal met je eens maar zijn oude producties 'doen' me veel meer dan zijn nieuwere (hetgeen niks zegt over de kwaliteit van deze of gene en idd met die dooddoener te maken heeft) |
|
|
| Tim81 |
Het is nog wat vroeg om er een aparte thread voor te maken, maar het is nu wel al voor 100% zeker (althans het staat op de website van Panama):
31.12.2005 - NYE - DUBFIRE (DEEP DISH) (George is on)
200 % DEEP DISH is 100% DUBFIRE
DUBFIRE (deep dish) 4 hr set !! (22.00-02.00)
More info about ticketsales soon on this page.

Gelukkig komt Ali (en niet Sharam solo) draaien, maar ik ben ook wel benieuwd wie deze nacht afsluit... |
|
|
| magrec |
gaan er nog mensen naar earth a.s. zaterdag?
Lag eerst niet echt in de planning maar ik heb toch maar besloten om maar te gaan :) |
|
|
| magrec |
| btw progheadjes 19 november vrijhouden leuk feestje in adam dan voor niet zoveel geld ;) |
|
|
| Bouma-Bros |
| quote: | Originally posted by magrec
btw progheadjes 19 november vrijhouden leuk feestje in adam dan voor niet zoveel geld ;) |
Everybody? |
|
|
| Tim81 |
| quote: | Originally posted by Bouma-Bros
Everybody? |
Kleinenberg & Burridge?
Panama? |
|
|
| magrec |
:o zoveel geld heb ik niet hoor die kan ik nog niet boeken ;):p
ik heb over die 2 dj's wel iets anders gehoord maar dan in begin november ;) |
|
|
| Tim81 |
| Ow, jouw eigen feestje :p Met die VJ ;) |
|
|
|
|