|
Po Polsku Ktosz? (pg. 101)
|
View this Thread in Original format
| infinity HiGH |
| chcialbym, ale jutro mam szkole o 8 rano :( |
|
|
| maxstradamus |
| to kiszka...ja dwa dni wolnego :D |
|
|
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by DJ El Kay Dee
Koorva
*ohoh..better get off Polish turf before they cook my ass*:nervous: |
:stongue: :stongue: :stongue:
It's okay, I forgive you since you humored me last night ;)
Zapraszam Zapraszam! Do Florydy! Od razu!!!!!!! :toothless |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
:stongue: :stongue: :stongue:
It's okay, I forgive you since you humored me last night ;)
Zapraszam Zapraszam! Do Florydy! Od razu!!!!!!! :toothless |
a gdzie bedziemy mieszkac? :D |
|
|
| DJ El Kay Dee |
| quote: | Originally posted by anuneventrade
[font=comic sans msZapraszam Zapraszam! Do Florydy! Od razu!!!!!!! :toothless[/font] |
i bet that means "hey ur the nicest guy on TA....have a great day" :D
k thats it from me in this thread..im out....
PLUR to the Polish TAs |
|
|
| zywiec |
i co? mam caly ten temat przeczytac? ;)
witam wszystkich serdecznie i zapraszam do sciagania setu Leona.
komentarze mile widziane! |
|
|
| anuneventrade |
| quote: | Originally posted by zywiec
i co? mam caly ten temat przeczytac? ;)
witam wszystkich serdecznie i zapraszam do sciagania setu Leona.
komentarze mile widziane! |
Nie mozesz bic prawdziwe PLTA jak nie przeczytasz! :stongue:
Bardzo mi sie podoba towjego nick!! :D
Max- unas w hotelu ;) |
|
|
| vmc |
| quote: | Originally posted by zywiec
i co? mam caly ten temat przeczytac? ;)
witam wszystkich serdecznie i zapraszam do sciagania setu Leona.
komentarze mile widziane! |
jesli szukasz duskusji w stylu co slychac i takie tam to czemu nie ;)
witaj !! bylem na soundrevolt, dobra strona  |
|
|
| Stuku |
LOOOOOOOOOOOOL
:eyes: :eyes: :toothless |
|
|
|
|