|
Po Polsku Ktosz? (pg. 292)
|
View this Thread in Original format
| darklox |
| Ja jestem z Wroclawia...ale mieszkam w Philadelphia, PA, USA. |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by darklox
Ja jestem z Wroclawia...ale mieszkam w Philadelphia, PA, USA. |
a kibicujesz Flyers ? |
|
|
| darklox |
| A pewnie...hokej to moje drujie zycie! |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by darklox
A pewnie...hokej to moje drujie zycie! |
to bedzie wojna, bo my kibicujemy leafs :D |
|
|
| darklox |
| ahh leafs to nie tak zle...gdy bys kibicowal Devils....to by bylo co innego :) |
|
|
| BigMike |
| Do any of you guys know my friend Peter or from Brooklyn?Im tryin to get his username. Im hundered percent polish but ive been in america for so long i no longer know how to read or type polish lol But i speak it very good. |
|
|
| stren |
| ok guys, welcome to PLTA community, now click my sig and vote stren :thepirate |
|
|
| mateusz |
| Cześć!!! mam na imie mateusz. Jestem z Polski!!! jak dobrze widziec na takim forum swoich ludzi!! Pozdrawiam wszyskich polaków na tej stronie!!! |
|
|
| maxstradamus |
| Dobra, dosyc srania po krzakach. Potrzebuje jakas dzialajaca bramke do wysylania sms'ow do polski. Pronto |
|
|
| darklox |
| ja nie widzialem zadnej |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
Dobra, dosyc srania po krzakach. Potrzebuje jakas dzialajaca bramke do wysylania sms'ow do polski. Pronto |
cos ty taki skenra wujek, sms kosztuje grosze...centy |
|
|
| maxstradamus |
| quote: | Originally posted by stren
cos ty taki skenra wujek, sms kosztuje grosze...centy |
a myslisz ze centy na ulicy leza?
:p |
|
|
|
|