|
Po Polsku Ktosz? (pg. 192)
|
View this Thread in Original format
| infinity HiGH |
| quote: | Originally posted by goodgreefgirl
oh boy hahah |
goodgreefgirl, moze bys sie tak wogole przedstawila? :p
Whats your name? What've you had........Reach for the in lasers |
|
|
| Remiks |
| zachowujcie sie dzieciaki, zycie dziala na podstawie "nos w sos" :haha: |
|
|
| goodgreefgirl |
| quote: | Originally posted by infinity HiGH
goodgreefgirl, moze bys sie tak wogole przedstawila? :p
Whats your name? What've you had........Reach for the in lasers | the name's Dorota and im from vancouver, but "wroclaw" area originally :)
hmm yep yep, |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by goodgreefgirl
the name's Dorota and im from vancouver, but "wroclaw" area originally :)
hmm yep yep, |
No wlasnie Dorota, gadalismy juz troche i zapomnialem sie zapyac ile masz lat? jesli to wypada sie pytac
A i jeszcze jedno, mam rodzinke w Bielawie :happy2: |
|
|
| StereoPrincess |
naprawde zamkneli ten thread?
ja wlasnie myslalam jak zawatwic rzeczy z Delem o pewny guwnie. |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by StereoPrincess
naprawde zamkneli ten thread?
ja wlasnie myslalam jak zawatwic rzeczy z Delem o pewny guwnie. |
Zamkneli ale juz zalatwilismy sprawe i jest git, tylko kilka osob jest pod obserwacja modow i nie jest to nikt z PLTA's...hmm ciekawe kto to?:haha: |
|
|
| Japan_4 |
| quote: | Originally posted by stren
No wlasnie Dorota, gadalismy juz troche i zapomnialem sie zapyac ile masz lat? jesli to wypada sie pytac
A i jeszcze jedno, mam rodzinke w Bielawie :happy2: |
uwaga, stren bierze sie za podryw :haha: :haha: :haha: :haha: |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by Japan_4
uwaga, stren bierze sie za podryw :haha: :haha: :haha: :haha: |
STFU, to ty sie powinines brac za podryw smutasie :toothless
ja tu tylko jestem mily. |
|
|
| juice7 |
| quote: | Originally posted by maxstradamus
Hehe kto ma siostre? |
ja :D :p |
|
|
| goodgreefgirl |
| quote: | Originally posted by stren
No wlasnie Dorota, gadalismy juz troche i zapomnialem sie zapyac ile masz lat? jesli to wypada sie pytac
A i jeszcze jedno, mam rodzinke w Bielawie :happy2: | 20, i gdzie w bielawie? jak maja na nazwisko? wonder if i know them haha.. its such a small village anyway |
|
|
| goodgreefgirl |
| quote: | Originally posted by Japan_4
uwaga, stren bierze sie za podryw :haha: :haha: :haha: :haha: | lol |
|
|
|
|