|
Po Polsku Ktosz? (pg. 305)
|
View this Thread in Original format
| Hanki |
| quote: | Originally posted by stren
jurek - ogorek
;) |
A ić pan! :D :p |
|
|
| stren |
| ale pochwalic markusa nalezy ze viscida gra :) |
|
|
| Hanki |
| quote: | Originally posted by stren
ale pochwalic markusa nalezy ze viscida gra :) |
Gral jego 'Pimpirish' ale w slabym bootlegu z 'Halcyonem' Moora, wiec lepiej jakby juz tylko oryginalne wersje klepal. :) |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by Hanki
Gral jego 'Pimpirish' ale w slabym bootlegu z 'Halcyonem' Moora, wiec lepiej jakby juz tylko oryginalne wersje klepal. :) |
ja nawet orginalu nie slyszalem :) znam tylko 1 jego numer i tylko dlatego ze go razem robilismy heh |
|
|
| Hanki |
| quote: | Originally posted by stren
ja nawet orginalu nie slyszalem :) znam tylko 1 jego numer i tylko dlatego ze go razem robilismy heh |
Uuu o jakim to numerze mowa? :toothless |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by Hanki
Uuu o jakim to numerze mowa? :toothless |
Hot Chicks - Mr. Marek (with Terje Bakke & Stren) |
|
|
| Hanki |
| quote: | Originally posted by stren
Hot Chicks - Mr. Marek (with Terje Bakke & Stren) |
No to najs! Gratki! :D |
|
|
| marcooz |
co ja ci zrobilem ziam ze tak na mnie jedziesz w tym walku?
j/k :happy2: |
|
|
| StereoPrincess |
| quote: | Originally posted by Hanki
odgrzewany kotlet... ;) |
ale to dobre. |
|
|
| Hanki |
| Znaczy sie, ze lubisz takie kotlety??? ;) |
|
|
| kappa82 |
Witam wszystkich !!
Zawsze chciałem zeby Polska miała swoj kacik na Tranceaddict, ze nawet nie zauwazylem, ze juz jest......:confused:
Dlatego nadrabiam zaleglosci i pozdrawiam wszytkich... |
|
|
| stren |
| quote: | Originally posted by kappa82
Witam wszystkich !!
Zawsze chciałem zeby Polska miała swoj kacik na Tranceaddict, ze nawet nie zauwazylem, ze juz jest......:confused:
Dlatego nadrabiam zaleglosci i pozdrawiam wszytkich... |
witam! milo widziec nowe avatary lol. Skad jestes ? |
|
|
|
|